Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сев. България, минерални басейни - къде през зимата?
Автор: bobyperu   
Дата:   29-11-09 14:20

ще ми се да отида за седмица между коледа и нова година някъде в планината. чудя се къде из северна българия (като блед ориентир пътя софия - русе) мога да намеря курорт с минерален басейн (35'+), може и открит.
значи хем планина, хем минерален басейн. аз не се сещам[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   29-11-09 14:25

Чифлик е вашето място.
Ще ти пратя линкове на лични, защото веднъж в подобна тема излезе, че правя реклама. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   29-11-09 14:26

Чифлика
има и други близо до Ловеч и Троян

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   29-11-09 14:27

Чифлика, Шипково... все Троянско[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobyperu   
Дата:   29-11-09 14:29

има ли открити топли басейни, които се ползват през зимата?
ако някой знае конкретни места за отсядане, които си струват, нека да сподели.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   29-11-09 14:30

"Дива"- Чифлика!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobyperu   
Дата:   29-11-09 14:41

кога сте ходили последно в "Дива"?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: TheBossBG   
Дата:   29-11-09 18:12

Дива е твоето място!!! Голям открит басейн, гореща вода, сняг около басейна. Ако искаш мога да ти пратя клипче ;). А и сега имат прИмоция. Ако те интересува за след Нова година - свиркай, ще те уредим. Но между празниците вече НИКЪДЕ няма да намериш!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   29-11-09 18:46

Ako твърдо става на въпрос само за Чифлика - то само хотел "Балкан" - има открити басейни с топилки с различна температура на водата. Влизаш от начало в най топлата и като загрееш се местиш в някой по хладен където можеш да поплуваш ... а ако там се застоиш и ти стане хладно - отново в горешите топилки. Там съм стоял по 5/6 часа без да почувствам хлад .... е и една бутилчица не е излишна [smilie21] с бадеми. За по голяма евтения - спим на едни бунгала "Димас"(на 150/200 метра от "Балкан"), където - 2 спални,трапезария,хол(с голям диван който се разстяга и става за 3-ма поне да спят,телвизор с кабелна),кухня с всичко необходимо(хладилник, печка, скара, чиниии, чаши, вилици...) ,баня с вана(с топла минерална вода - течаща постоянно),тоалетна, тераса - за сумата от 50 лева на вечер и като се има впредвид , че спокойно могат да се настанят 2 семейства+ 2/3 деца - или по 25 лева на семейство [smilie10] , че и с подово отопление [smilie3]. Ако те интересува - мога да ти изпратя снимки и телефон - в профила си имам скайп. Успех !!!

В "Балкан" мисля , че за двама стаята е някъде към 80 лева + закуска - [smilie11]

Въпрос на избор !!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   29-11-09 19:29

Дафо, донякъде си прав. Но като прибавиш към цената за нощувка цената, която плащат за ползване на басейна и топилото тези, които не са гости на хотела, пак идва приблизително толкова. За гостите на хотела е безплатно.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   29-11-09 21:27

anete ,
ползването на басейните за негости на хотел "Балкан" е по 5 лева - [smilie11] . Ние сме 3ма (25 за бунгалото + 15 за басейна = 40) срещу 120 лева (еее има и закуска ама за 80 лева разлика на ден [smilie10] ). А като сме 2 семейства и става купона в бунгалото(няма кой да те притеснява, че шумиш)

Аз затова казах - всеки сам си прави своя избор [smilie11]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.