Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Искам да се извиня на всички Вас...
Автор: Nushenceto   
Дата:   25-11-09 23:17

се извиня на всички вас...
Седя си на лаптопа и при поредното сдъвкване и лоши приказки с човек на когото въпреки всичко , което се е случило между нас , въпреки всички караници и истини , държа супер много и много ми липсва компанията му...ми се преиска просто да ви кажа на всички , че ако случайно съм казала волно или неволно нещо лошо по вас адрес , държала съм се грубо и арогантно , не съм искала да чуя съветите ви спрямо правописните ми грешки-ДА ВИ СЕ ИЗВИНЯВАМ ИСКРЕНО И ДА ВИ ПОМОЛЯ ДА МИ ПРОСТИТЕ !!!
Просто си мисля , че ако хората се научат да казват думата "прости ми" или "прощавам ти" , света ще стане едно по-добро място за живеене...
Не мога да разбера , защо толкова много злоба има в хората и защо всеки гледа да направи мръсно на другия , а не се радва от успеха на хората и не се мотивира от това...
Не обичам и мразя да се карам с хората , особено с тези , на които адски много държа... Явно не се изразявам правилно и хората винаги ме разбират погрешно , а и интернет пространството(особено skype) комуникацията винаги изкривява нещата и никога не са така както искаш да те разберат...
Отново моля всички за извинение и дано да не съм обидила някой прекалено много...
Не знам кога беше "Прошка" по християнските календар , но ми се иска преди Коледа да си кажем по едно "прости ми" - " прощавам ти" !!!
[beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   25-11-09 23:22

ааа прошка се иска с печено пиленце и бутилка червено вино /по възможност аржентински малбек/ [smilie18] [smilie18] [smilie18]
а иначе - просто да ти е [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   25-11-09 23:23

нуше, имаш нужда от здрав ритник отзад. няколко.
сериозно, и с най-добри чувства [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: princess_Lia   
Дата:   25-11-09 23:23

С тия бири е повече за наздраве [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   25-11-09 23:27

и във връзка с темата едно материалче,което много ми харесва и си го чета доста често...


Да простиш не означава да забравиш. Да простиш означава да запомниш,че никой не е съвършен ...че всеки от нас прави грешки,дори когато се опитваме да сме честни ...че всеки от нас казва неща,за които после съжалява ...че всички ние лесно забравяме,че любовта е много по-важна ,от това да сме прави. Да простиш означава да запомниш,че ние сме много повече от нашите грешки ...че ние често сме прави и приемането на недостатъците на другите ни помага да приемем собствените си. Да простиш е да запомниш,че несъгласията са толкова много,че може скоро да се наложи да простим на самите себе си. Да простиш е да запомниш,че в сърцата ни има място да започнем отначало, отново и отново ...не спирай да прощаваш,отново и отново...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   25-11-09 23:46

Ако някой ви гони заради правописа и пунктуацията ви, то е за ваше добро.

Замислете се над това и ще ви стане тъпо.

Човек трябва да живее така, че да не му се налага да се извинява или пък да иска прошка.

Запомни го.

Отделно пък запомни, че интервал се остава след препинателния знак, но не и преди него.
Никой не ти мисли злото, а само доброто.

В крайна сметка, правописът се учи още в пети-шести клас - време, в което все още не всички са адски влюбени...
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   25-11-09 23:49

Ного хора би трябвало и тебе да ти поискат прошка, Патенце... Ти имаш добро сърчице и мнозина възползват и нараняват.

Прости и мене, ако има нещо - неволно от моя страна било е. [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   25-11-09 23:53

спецялно за Лалинда- критична както винаги, но не ти се връзвам ти с добро...


https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/jifa6789.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/168/e_1097241188_Cats-3-small.jpg



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: livinginchaos   
Дата:   26-11-09 00:18

Лали, надценяваш правописа. Често човек обръща повече внимание на граматиката отколкото на истината на думите. Запомни - истината е винаги адски просто нещо, което обикновено не е обвързано с правописа [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bendy   
Дата:   26-11-09 00:24

Кви са тия депресантски теми напоследък бре ? С фотография ли се занимаваме или с психология !? Ако реша че съм сгрешил, и има смисъл да искам прошка - искам я, ако ли не - много здраве на всички ! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   26-11-09 00:42

Автор: Nushenceto
Дата: 25-11-09 23:17

...
Седя си на лаптопа и при поредното сдъвкване и лоши приказки с човек...

Абе ти нещооооо?
Я марш в ъгъла!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   26-11-09 00:50

[smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   26-11-09 00:52

Я вижте каква пародия са спретнали тез юнаци [smilie5] [smilie18]

http://www.youtube.com/watch?v=ZqWGbMUsLug


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   26-11-09 07:43

Вина, осъзнаване, помирение, примирение, прошка - трябва да си наясно с връзката между тези неща, Нуше.
На мен няма за какво да ми се извиняваш, поради което ти прощавам служебно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-11-09 09:23

не карам никой да вземе и да каже браво Нуше за темата или нещо подобно, нито пък темата е за правописни грешки или тем подобни... не правя само аз такива [smilie3] ....
мисълта ми беше много по-различна,но както винаги е било тук темите се променят от един или два поста...
темата е за " Прошката" и за това да кажеш извинявай...
navy -аз какво нещо??? аз много неща [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   26-11-09 09:26

мноу ми аресвъ кат почнът да ми обасняват чи видиш ли колку злобъ ималу в ората [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ало враТцаааа стига с тази злоба става смешно вече

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: feliz   
Дата:   26-11-09 09:38

За пръв път пост на Лалинда ме кефи![smilie24]
Нуше, "Вас" се употребява с главна буква когато се обръщаш учтиво към ЕДНО лице. Ако е насочено към много хора, се пише с малка.[smilie3]
"специАлно" [smilie3]

Автор: Nushenceto
Дата: 25-11-09 23:17
Не мога да разбера , защо толкова много злоба има в хората и защо всеки гледа да направи мръсно на другия ...
=========================================

Това, че искаме да ти обърнем внимание на правописа, не означава, че ти правим мръсно, а точно обратното! Но ти се сърдиш и го приемаш като голяма трагедия.

Затова: ПРОСТИ МИ, НУШЕ! ПРОСТИ МИ, ЧЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГО ПРАВЯ![smilie5]

...и нали знаеш, че повторението е майка на знанието.[smilie3] Все ще запомниш нещо от нашите забележки.[smilie24] [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   26-11-09 09:40

Така е Нуше - човекозастраховаш, сигурно ти се налага документи да съставяш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-11-09 09:45

Нуше, стига съ извинява!

За правописа си знаеш [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-11-09 09:46

[smilie18] [smilie18] [smilie18] много ви се кефя на всички как изродихте темата... от едното извинявай на правописните грешки на Нушето... ей за това как да не каже човек Извинявай... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
есхиле-споко човече...попълват се неща в полиците,които няма начин да сбъркаш [smilie3]



Публикацията е редактирана (26-11-09 10:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   26-11-09 09:48

е па ти да не се връзваш???

язе си бацам по селскио и ме боли шеку за правописа на баба ти лалинда [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   26-11-09 09:48

Nushenceto , да не те е напуснало гаджето ??? Или се е върнало ????

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   26-11-09 09:49

ако се бе върнало гаджето, тук имепратора щеше да пуска мълнии по джедаите

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-11-09 09:51

кои джедаи? То има ли още живи джедаи след имперското човекозастраховане? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: _alice_   
Дата:   26-11-09 09:52

тя темата няма нищо общо с правописа ...
за друго иде реч, май [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   26-11-09 09:53

ТНТ айм йо фадър

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-11-09 09:54

хм...

утива да си проверява родословния боабаб

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   26-11-09 09:55

диша тежко

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-11-09 09:56

астмата ли тъ мъчи? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   26-11-09 09:57

или ще е астма или ерекция [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: feliz   
Дата:   26-11-09 09:58

Темата има общо с това, че Нушето има нужда да увери хората, /а и те нея/ че спречкванията, които са имали тук, не са от злоба. Иска да се сдобри с всички, с които се е "спречквала". И денят да стане по-усмихнат.[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-11-09 10:00

_alice_ - напълно си права, но както написах по-нагоре темите винаги се израждат в друга посока...
а гаджета много Тоде, а Императора какво ме интересува дали ще хвърля мълнии или не??? Той си има негов личен живот, аз мой [cool] ... Никога не съм имала нищо общо с него освен колегялни отношения,а и нямам намерение за друго освен това [smilie3]
Далеч са ми други вкусовете за мъже [smilie3]



Публикацията е редактирана (26-11-09 10:01)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   26-11-09 10:00

.



Публикацията е редактирана (26-11-09 10:04)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-11-09 10:00

няма лошо [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: feliz   
Дата:   26-11-09 10:04

колегиАлни [smilie25] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-11-09 10:06

няма пък да го оправя ей така нарочно,за да изродите темата напълно и накрая да се получи един голям СПАМ... [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: feliz   
Дата:   26-11-09 10:10

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-11-09 10:48

Нушеее.... Нуше,Нуше....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-11-09 11:31

Зафиров,Зафиров,Зафировввв [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-11-09 11:35

тц, тц, тццееееееееееее [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   26-11-09 11:39


баобаб

пп икскююз майн хохдойч [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 2nYo   
Дата:   26-11-09 14:58

Нуше, карай я по полека ...Много драма ! То си има достатъчно, и без да си я създаваме сами ! [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Искам да се извиня на всички Вас...
Автор: Frida   
Дата:   26-11-09 15:51

Нуше, ми ти с тая тема си просиш спама, бе мойто момиче, със свещичка си го търсиш [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   26-11-09 16:23

Я кажете за БАН, че поутихна нещо свадата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 798099   
Дата:   26-11-09 16:27

Lalinda, този път имаш моето голямо БРАВО!!!

Не, че те интересува, ама аз да си кажа! [smilie25]

Приемам забележки по отношение на правописа по всяко време.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-11-09 23:34

оххх стига де с тези правописи...темата е за : "Прошката" [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   26-11-09 23:43

а пирожката????

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   26-11-09 23:59

поименно, нушенцето. поименно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nastradin2   
Дата:   27-11-09 00:18

Винаги ми е било приятно да си пиша с теб Нуше[smile] Само дето не ме послуша и не го взе на рогата онзи хаярсъзин...малко ме е яд[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   27-11-09 00:36

Да си дойдем на думата за спама [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dreamer   
Дата:   27-11-09 00:50

OMFG!
https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/xxws8188.JPG


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   27-11-09 07:49

Нуше абе я земи им тегли на всички една майна
[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   27-11-09 07:52

не помня кой го беше казал ама звучеше горе долу така;
Щом има недоволни значи още си жив [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   27-11-09 08:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   27-11-09 10:01

Ама аз не виждам нищо лошо нито пък унизително да кажа на всички "Извинявайте,ще ми простите ли??? " Щом пускам тема, значи съм разбрала, че има защо и го правя публично достояние, няма нищо срамно в това. Поне ми стиска да се извиня... Просто ми се иска новата година да я започна на чисто и да не съм с гузна съвест, че някой ми има зъб или не се разбирам добре с някой...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   27-11-09 10:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fateful   
Дата:   27-11-09 14:16

Всеки от нас има преди всичко една роля: да е Човек, след това всичко друго.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fateful   
Дата:   27-11-09 14:17

Всеки от нас има преди всичко една роля: да е Човек, след това всичко друго.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dtv   
Дата:   27-11-09 18:56

Автор: Nushenceto
Дата: 25-11-09 23:17

...
Не мога да разбера , защо толкова много злоба има в хората и защо всеки гледа да направи мръсно на другия , а не се радва от успеха на хората и не се мотивира от това...

ей това и аз не мога да го разбера [smile]

Нуше, понеже май те разбрах откъде ти идват терзанията, ще се включа [smile]
като ти срещам чувствителността в теми, ми се прииска да ти кажа:
имай предвид, че хората, който могат да кажат "прощавай" и да простят, в повечето случай са точно тези, на който има малко за какво да се прощава, повече имат те да прощават на другите. взаимнообвързани са, можеш ли да изречеш "прощавай" и да прощаваш, рядко правиш неща, за който да ти се прощава.и обратното-тези, който не могат да прощават и не искат прошка, правят много, за което трябва да им се прощава. та в твоя случай подозирам, че по-скоро ти трябва да прощаваш някому [smile]

не знам отговора на сложния въпрос. но аз съм лесна, мога да питам принцесата, тя го знае, кога и защо, оттренира/приложи ги в една ситуация злобата и мръсното за другите [smile] съмнявам се обаче, че ще сподели отговора на всеослушание [smile]
при всички случай обаче Нуше - срещу злобата не излизай с добронамереност, толерантност и искреност насреща, не вървят, пасив ще са ти [smile]

за правописа - знаеш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nevi_ana   
Дата:   27-11-09 19:03

Прави ти чест!!!! [smilie8] :)
Всички грешим, волно или неволно - важното е да го осъзнаваме и да се опитваме да се променим:)
[thankyou] [thankyou] [thankyou]
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   27-11-09 20:01

dtv -направи ми набързо един психологически портрет,но да ти кажа си напълно права за някой неща... имам да прощавам наистина на няколко човека,които са съгрешили спрямо мен и то много- въпреки добронамереното ми поведение спрямо тях... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   27-11-09 20:20

... нуше, нуше [smilie8] ... това си е твоя жизнен опит [smile] , не ни карай да ти го опорочаваме [smilie8] ... ще ти вкараме един жизнен опит, едни квинтесенции, че и поуки направо [smilie3] ...нема да ти се живее, прочее [smilie24] [smilie18] [beer]
едит:...боже, бил съм се застопорил на листопад, незнайно как [smilie24] [smilie18] [beer]



Публикацията е редактирана (27-11-09 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   27-11-09 21:01

нито му е мястото... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.