Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Дянков: Не инвестирам в България, даже кола и жилище няма да си купя
Автор: sauron69   
Дата:   25-11-09 21:21

Този Дянков идиот ли е, олигофрен ли е, нещо по главата ли го е тряснало, не знам , ама май-вече надмина шефа си по ръсене на глупости.
А в една нормална държава си мисля че един финансов министър веднага ще изхвърчи от поста си след такива думи- това е един чудесен сигнал към всички инвеститори.
Що направо не платим на Световната Банка да си вземе този боклук, заедно с жена му...
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jrr   
Дата:   25-11-09 21:23

Кой и къде го цитира?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sauron69   
Дата:   25-11-09 21:23

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=158989&srcpos=3

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MiTaka   
Дата:   25-11-09 21:24

Добре че е Дянков, че да пълните форума с ....... теми![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juslen   
Дата:   25-11-09 21:27

Какво ви интересува някой си Дянков-нека си бърбори,то си е за негова сметка.

Ако ще в Африка да отиде да си купи жилище,много ми дреме.То тук у нас вече стана като разграден двор-всеки си говори и прави каквото му душа иска без да има кой да му каже нещичко

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   25-11-09 21:27

Тъпи журналя...

"В САЩ инвестирам сравнително активно на Wall Street. Инвестирам главно в Източна Азия, защото там са първите страни, които излизат от кризата. Смятам, че там ще има голям растеж в близките месеци и години. Аз стратегически съм решил нито да си купувам жилище в България, нито кола, нито да инвестирам на борсата или в други активи, защото така е по-чисто", заявява Симеон Дянков.


КЪДЕ ПИШЕ Дянков: Не инвестирам в България, даже кола и жилище няма да си купя???


Боклуци!

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MiTaka   
Дата:   25-11-09 21:28

И къде видя скандалното в изкаэването му?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   25-11-09 21:29

Не е почтено да се вади от контекста, ето тази част от изказването му:

...Аз стратегически съм решил нито да си купувам жилище в България, нито кола, нито да инвестирам на борсата или в други активи, защото така е по-чисто", заявява Симеон Дянков


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   25-11-09 21:29

Някой да прочете анализите му в статията? Май нещата са прекалено сложни за обикновения човек и хоп "Дянков има сестра курва".

Ходи да обесняваш, че нямаш сестра....

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juslen   
Дата:   25-11-09 21:30

"съм решил нито да си купувам жилище в България, нито кола, нито да инвестирам на борсата или в други активи"

Това е едно и също,казал си го е

И да вземе тогава направо и да не живее в България за да е най-чисто всичко



Публикацията е редактирана (25-11-09 21:31)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   25-11-09 21:31

Аз съм решил нито да си купувам жилище в България, нито кола, нито да инвестирам на борсата или в други активи, защото така е по-чисто", заявява Симеон Дянков.

Това е целият цитат.

И не е нещо странно.
По-странното е да дойдеш отнякъде си и да почнеш да лапаш тук активи докато си на власт.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: equinox   
Дата:   25-11-09 21:32

http://darikfinance.bg/view_article.php?article_id=22607

Инвестира ли и къде министър Дянков?

Държа всичките си активи в САЩ, така че не инвестирам дори и в Европа, не само в България. Така ще продължа да правя, за да няма коментари. В САЩ инвестирам сравнително активно на Wall Street. Инвестирам главно в Източна Азия, защото там са първите страни, които излизат от кризата. Смятам, че там ще има голям растеж в близките месеци и години. Аз стратегически съм решил нито да си купувам жилище в България, нито кола, нито да инвестирам на борсата или в други активи, защото така е по-чисто.


Изрод! [smilie10] [smilie23]

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: belbo   
Дата:   25-11-09 21:32

ne ste dobre. Ne e dlyjen da investira v BG

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   25-11-09 21:33

"...защото така е по-чисто"-и правилно,утре ще кажати-зползва положението си.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: equinox   
Дата:   25-11-09 21:33

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   25-11-09 21:34

ыЮЯыЯЬ тгяь

тъпня...



Публикацията е редактирана (25-11-09 21:34)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   25-11-09 21:36

И аз не инвестирам в БГ и к'во? Глупав ли съм? Или пък съм хер Флик....

Да инвестираш в България е = на това да си подариш парите на организираната престъпност.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   25-11-09 21:40

Тъпо парвеню нещастно. И на Луната да инвестира, по-висок нема да стане. Нито гласчето му по-мъжествено. То няма проблем и в Нова Зеландия да инвестираш с крадени от България пари, за секунди става. Абе тоя за какви ни мисли, интересно? Като минат големата вода и си мислят, че са хванали Господ за шлифера, баси и нищожествата жалки.
Как ше инвестира тука, като и сам пределно ясно си знае, че нема да изкара цел мандат. Искрено се опасявам обаче за ББ и за това, че изглежда ръцете му са вързани и няма пълна свобода. Не мога да си обясня иначе как може да се спре на такъв плазмодий и как го диша изобщо. Не им завиждам и на хорицата, които трябва да работят с такъв арогантен въздухар, мога да си го представя какъв началник със средновековен манталитет е, щом си позволява обидни и високомерни забележки към лица, които дори не са му подчинени.

[smilie7]



Публикацията е редактирана (25-11-09 21:48)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   25-11-09 21:44

За какво да си хвърля парите тука - живее на държавни разноски, вози се на държавни коли, има пари инвестирани къде ли не по света, за какво тука да си харчи за глупости, та после да го обвиняват "Ти си купи това и това и това и това, откъде толкоз пари с твоята заплата" Ама вие пак го почнахте. Човекът е икономист, знае къде, какво, колко и как да харчи. Не като нас - да си купува най-новия апарат, най-новия телевизор, най-новия телефон, най-новия диван, най-новия лаптоп. Не че не може да си го позволи, просто ме желае после да се говори за това какво и с какво си го е купил. Вие ако имате неговите активи по чуждите борси и всичките ви разходи се плащат от държавата, а сте министър и сте постоянно в устата на хората, ще искате ли да си развеете дебелия портфейл по магазините и после да ви чернят, че сте си купили това и онова, пък виждаш ли другите са бедни???? Айде да вземете да използвате по предназначение пълнежа на главите си, а не само да балансирате в пространството с него [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MiTaka   
Дата:   25-11-09 21:45

Иводам, не се издавай!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   25-11-09 21:48

Хайде сега... Ако беше почнал да строи хотел на морето - пак ли щеше да ви е крив? Защото сте социалисти нали... и повече ви харесва министрите да си имат по 200 братовчеда и фирми и да влачат всички държавни поръчки? Май "батко и братко" си е били на мястото. Ами гушкайте си Доган инвеститора тогава и дружината му на следващите избори. [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   25-11-09 21:50

Просто ме сащисвате...
Той казва, че не инвестира в Европа и БГ, за да няма коментари и че не инвестира в БГ, защото така е по-чисто , вие се нахвърляте на извадки от текста.
Абе нямам думи, как е възможно така явно да се опитвате да преиначавате казаното?
Хора, смятам, че можете да четете нали?

Попитан дали лично той инвестира и къде, финансовият министър обяснява, че, за да няма коментари, държи всичките си активи в САЩ и не инвестира в Европа, включително в България.

"В САЩ инвестирам сравнително активно на Wall Street. Инвестирам главно в Източна Азия, защото там са първите страни, които излизат от кризата. Смятам, че там ще има голям растеж в близките месеци и години. Аз стратегически съм решил нито да си купувам жилище в България, нито кола, нито да инвестирам на борсата или в други активи, защото така е по-чисто", заявява Симеон Дянков.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   25-11-09 21:50



Така след първоначалния анализ станало ясно, че е по-добре да се мисли за листване на отделни предприятия. Двете дружества, които представляват най-голям интерес за инвеститорите са Булгартрансгаз и НЕК. Намерението е най-напред да се листват по 15%, а при по-голям интерес и по още 10% от тях.

Симеон Дянков се обявява за преразглеждане на взетото по време на предишното управление решение Сребърният фонд да не може да инвестира в ценни книжа на българския пазар. Според него е хубаво част от парите да останат в България.

Финансовият министър изказва съмнения и относно решението на ръководството на БФБ за делистване на публични компании, чиито акции се търгуват рядко. Според него не бива да се избързва с това решение, тъй като причина за ниската ликвидност е кризата. Освен това такава стъпка би била за сметка на миноритарните акционери. "Сега, заради ниската ликвидност, на тях им е трудно да продават дяловете си, но от друга страна, ако тези предприятия се махнат от борсата, тогава ще им е невъзможно да продадат акциите си", казва Дянков.


Това не е лошо. Да не говорим за Сребърният фонд - в Полша пенсионните фондове са задължени да инвестират поне 30% от активите си на тяхната борса, а тук им забраниха да инвестират на нашата - тоест с НАШИТЕ пенсионни вноски спонсорирахме ЧУЖДИ икономики - само заради това предният финансов министър бих го разстрелял като бясно псе.
На БФБ трябва да се листват НЕК и Бургаргазтранс - да - аз бих листвал и АЕЦ Белене, а що не и Козлодуй - някакъв неголям пакет?

Иначе - че не ще да инвестира он на наша борса, а инвестира на щатската - това е твърде глупаво от негова страна, но щом си играе с негови мангизи, да прави каквото ще.


Много съм го ругал досега туй гейче, но в случаят го подкрепям.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   25-11-09 21:54

Иво, престани с грубия език.
Също така престани да класифицираш хората според ръста им.
Няколко пъти те засичам как коментираш, че ниските мъже били такива и онакива.
Не ти прави чест да говориш по този начин. Това е срамно. Няма никакво значение кой колко е висок!
Излагай позицията си като интелигентен човек и се въздържай от всякакви класификации по полови белези, ръст и т.н.



Публикацията е редактирана (25-11-09 21:54)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sauron69   
Дата:   25-11-09 21:54

Ами странно е- един финансов министър не може да приказва че няма да инвестира нито лев в страната на която е вицепремиер!
А пък изобщо не ме интересува дали ще купува нещо тук, важното е че така не дава положителни сигнали за страната. И ако някой си мисли че все едно дали това ще го каже финансов министър или бай Пенчо от Горно Нанадолнище явно не в час [ezik]
П.С. А реално погледнато той наистина няма нужда да купува нито кола, нито жилище. Живее в служебно жилище, вози се на служебна кола (служебна кола вози и жена му) и ръси глупости.
И този път журналистите изобщо не са му изманипулирали цитата, точно това се разбира.
[smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.