Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мед от рози
Автор: pmartinov   
Дата:   23-11-09 14:42

Луканката от сланина и сухожилия. Кашкавал „Витоша" е с вкус на сапун и на загоряло мляко




Made in Bulgaria


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   23-11-09 14:52


вегетарианството в България си е направо спасение за хората, ама...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   23-11-09 14:55

С тия генно модифицирани култури от Китай... баш спасение към ония свят си е....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   23-11-09 15:03

Аз пък не вярвам някой в България да си въобразява че има качествени стоки на нашият пазар !!!

Абсолютно всичко е буклук от най долният !!!

Дори производители от световният пазар с реномирани имена предлагат в България най-големите си боклуци !!!

Това важи и за мебели и за телевизори и за коли и за всичко останало .

Мязат на ония в Германия да речем ама само на външен вид !!!

После не било кенеф - ми кенеф си е .

[smilie7]

Най леката проба е с една и съща бутилка уиски от една и съща марка и вид .Купете една в България и една в Англия да речем и пробвайте !!!

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   23-11-09 15:17

Тод, да не си ходил някъде да си бъркате по дупките с чешкия педераст Давид Черни?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   23-11-09 15:19

Аз съм бъркал по секви дупки !!! Чешки , руски , немски ма в български се бърка най лесно - що са все огъзени !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   23-11-09 15:29

Бъркат по тия, дето си ги дават. И мен ме е яд за много работи, ама се мъча да оправя това, което мога - не викам, че България е кенеф.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: emovla   
Дата:   23-11-09 17:03

Тъпото е, че има кой да ги купува.

Като купиш луканка по 6 лева кво да има вътре [smilie19]

Кенеф и то лайната се концентрират все повече [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   23-11-09 17:05

храната се сговнява от година на година [smilie2] [smilie9] (извинявам се много за израза) [smilie8] но здраво тяло се прави на първо място със здрава храна [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: emovla   
Дата:   23-11-09 18:16

В едно от филмчетата за храната, дето се подмятаха напоследък, хората си казват, че на запад плюскат у МакДонълдс, щото най-евтино. За тея пари мое си купи 1/2 кило зарзават примерно.
Тука плюскат у МакДонълдс що? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   23-11-09 18:39

Вземам отношение по въпроса за млякото и млечните продукти у нас,понеже работя в тази сфера в момента.Нека да не се приема като реклама,моля.

ОМК /Обединени млечни компании/ със седалище гр.Пловдив е представител на бившата "Сердика" за страната.Имаме квота за износ в страните от ЕС и проверките на контролните органи са жестоки.Мога да гарантирам,че макар и двойно по-скъпа,нашата продукция е качествена.Както и за всичко друго,и тук /у нас/ получаваш това за което си платил.

Та,не е само кенеф тук де,има и качествено производство.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   23-11-09 18:49

За съжаление и с вегетарианските храни не е лесно - я генномодифицирани пластмасови зеленчуци, я тебеширено сирене, я "черен" хляб, който е боядисан бял и е още по-вреден, я истински бял или примерно рафиниран ориз по заведенията, който ти смуче Б12, вместо да ти дава..[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   23-11-09 21:03

Автор: jekopj
Дата: 23-11-09 18:39

Вземам отношение по въпроса за млякото и млечните продукти у нас,понеже работя в тази сфера в момента.Нека да не се приема като реклама,моля.

ОМК /Обединени млечни компании/ със седалище гр.Пловдив е представител на бившата "Сердика" за страната.Имаме квота за износ в страните от ЕС и проверките на контролните органи са жестоки.Мога да гарантирам,че макар и двойно по-скъпа,нашата продукция е качествена.Както и за всичко друго,и тук /у нас/ получаваш това за което си платил.


За износа знаем там ако не е ОК мрете !!!

Само че искам да ми покажете държава в която хубавите неща се изнасят а буклуците се ядат от местните !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: emovla   
Дата:   23-11-09 21:43

Хехе аз от Меком Силистра купих една биволска пастърма. Та и те - "изнасяме за европа, качество за европа", бла бла бла.

А въпросната биволска пастърма от 3 вида месо, слепени [smilie18] .

Мноу ми е интересно, в европа ако набарат такава пастърма кво ша им се случи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.