Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 VIVACOM- БЕЗХАБЕРИЕ И ТОТОЛНА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ
Автор: ogimag   
Дата:   21-11-09 21:14

Защо ли? Ами не ми се обяснява. Писна ми днес да се разправям по телефони, колцентрове, офиси... Тотално незнание, некомпетентност, вероятно и желание да се прецака клиента тихомълком- така, ако мине.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 21:16

мдааа, и мен вече ме цакнаха - трябваше да получа един телефонен апарат още преди 1 месец, вече 4 пъти ходя и все няма, те щели да ми се обадят... пак ще отида тази сдмица, но ме фанаха нервите [smilie9] [smilie9] Булгаристан, кво да говорим [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   21-11-09 21:21

...докторе, те знаят дето си на Вие с технологиите, търсят ти сгодно, просто мУделчИ ... [smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 21:23

мдааа, то баш едно муделчи ме омая там с договори и талафони [smilie9] [smilie9] [smilie8] [smilie5] [smilie5] и на мен нали ми е слаб ангелът... [smilie2] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   21-11-09 21:23

Мтел и Глобул са същите. А иначе за Виваком - хората, които работят са супер - просто нямат мотивация за работа и оттам идват вашите проблеми - малки заплати, много нерви, алчни шефове, постоянен натиск за таргети, триене на сол в главата, ежедневно крещене...просто не знаете какво е. Недоволен служител - недоволен клиент. Това е уравнението, което отговаря на въпросите ви защо не сте обслужени качествено. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   21-11-09 21:24

... клъвна ли бе [smilie10] , на мацката нали, не на апарата [smilie8] ... за пари ли, за много ли [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 21:26

те! клъвнах и увиснах на куката [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-09 21:26

ами кат сте лапнишарани

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: imitev   
Дата:   21-11-09 21:29


Хайде сега - мотивацията на служителите никога не е само пари. Те никога не стигат...

Който не вярва - да пробва...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   21-11-09 21:30

Автор: LSK_Lindemann
Дата: 21-11-09 21:23

Мтел и Глобул са същите. А иначе за Виваком - хората, които работят са супер - просто нямат мотивация за работа ....


Аз не се сещам някъде в Бългаеия да можеш да срещнеш мотивирани ...освен ако не е нещо далавера работата !!!

Ми да си бият камшика като не са мотивирани - ко дремят там като мушмули ???



[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   21-11-09 21:31

То да са само парите - отношението към тях е като към роби [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   21-11-09 21:50

мен като клиент не ме интересува колко са мотивирани и колко им е заплатата

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   21-11-09 21:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   21-11-09 21:58

Amigo написа:

> мдааа, и мен вече ме цакнаха - трябваше да получа един
> телефонен апарат още преди 1 месец, вече 4 пъти ходя и все
> няма, те щели да ми се обадят... пак ще отида тази сдмица, но
> ме фанаха нервите [smilie9] [smilie9] Булгаристан, кво да
> говорим [smilie8]

За това ли си смени оператора? [smile] [smilie25] [smilie18] [ezik]
[beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vankostrong   
Дата:   21-11-09 22:17

http://www.vbox7.com/play:f7c75c16 [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   21-11-09 22:53

Хаха, тоя Амигов апарат ще да е безплатен, подозирам!
[smilie7]

Аз пък си смених плана от не знам какъв си на ограничен и новата ми сметка е за 3.72 лв., а не за 15.80, като предишната.

Вярно е, че служителката беше много некомпетентна и дори грозна и пъпчива, но колегата й до нея бе много оправен и симпатичен.

Накрая девойката ми благодари за търпението. Аз пък й казах да благодари на колегата си, защото ако бе професор в университета, отдавна да й е завъртял двойката!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-09 23:08

еми така е... те змиите не се обичат много много

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   21-11-09 23:40

Този за 3.72 лв. е само за соц. слаби по принцип. Предполагам си искала да си закриеш поста и тогава само са ти го предложили [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   21-11-09 23:43

Като човешки състав ръководството на ВИВАКОМ са алчни печалбари, но е факт, че през последните 2 години ВИВАКОМ е най-бързоразвиващият се телеком и услугите им са много добри. Готвят се много нови услуги и изненади от 2010 ;) Никога повече няма да съм абонат на тъпаците от Глобул и Мтел. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-09 23:49

аре аре.... аман от маркетингови глупости.... тъпаците от вивател 2 години отказваха да подобрят обхвата където ни е офиса и ни обясняваха че видиш ли не сме говорили много... ми как да говориш бе патко заспала като няма обхват....

били се развивали... използват монопола на бтк и пускат "безплатни" разговори помежду си... а другите оператори трябва да цакат за това....

най-развиващите се.... тъпотия до шия... да бяха развивали система преди 10 години когато нямаше кьорава клетка... а не да се появиш на готово да кажеш аре аз свалям цените щото имам бтк и мога бързо да направя базови станнции а и вие вече сте свикнали да ползвате мобиларки....

да не говорим че една свястна реклама не можеха да направят а крадяха като луди идеи от хитови филми и плюеха безобразно другите компании...

селяндури с една дума

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   21-11-09 23:54

ДА, ама тъпото КРС работи за Мтел и Глобул - само заради тях няма безплатни разговори от стационарни към мобилни на Виваком. Те искат да има, ама Мтел и Глобул плащат на КРС да не позволява, щото тогава Хоумбокса на Мтел и стационарката на Глобул няма да ги има изобщо [smilie23] А това със пренасянето на стационарни номера е само във вреда на клиента, щото ще си плащат от оператор на оператор както при мобилните. Ама народа нали е тъп, нека му е
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-09 23:56

ти май нещо за оранжевите селяндурчета бачкаш а???? нещо кнут педерсен го играеш... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: eyeforaneye   
Дата:   21-11-09 23:59

[smilie18] [smilie18] [smilie18] .... кнут педерсен [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   22-11-09 00:00

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Писнало ми е от малоумни клиенти и мисля след няколко месеца да се ориентирам към нещо по-спокойно [smilie21] Днес една ме пита : "Какво ще рече неограничени разговори?" Викам й : "Ще рече неограничени - думата неограничен се използва за липса на ограничение или в случая за БЕЗЛИМИТНИ разговори" и тая ме гледа кат теле в железница [smilie18] [smilie18] [smilie18] Иначе си прав, винаги съм знаел, че има нещо скандинавско в мен [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 00:04

аз никога няма да забравя "качественият" интернет на бтк.... и колко се налапаха от мен [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.