Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 "Не възможно за сам човек"....
Автор: the_shooter   
Дата:   21-11-09 18:29

Хубава съботна утрин, пия кафе и единственото предаване (от ефирните телевизии), което не е детско е интервю с Бойко Борисов, хубав съботен следобед, и какво... "Сеизмограф" с Бойко Борисов. Интересно ми е до края на вечерта колко изяви ще има (възможно е да съм пропуснал някой - имах работа)?
В крайна сметка излиза, че да си премиер означава да нямаш никакви ангажименти, и никаква сериозна работа, щом ти остава толкова време за медийни изяви (това включва пътуване, грим, подготовка и т.н.). Затова за важните неща не му остава време - нали и Путин го бъзика, че за международни срещи (визирам тази между тях двамата във Франция)по важни въпроси ( газово - енергийните) един примиер трябва да е по - подготвен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   21-11-09 18:36

Е, ти пък... ББ може да бъде на много места едновременно... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 18:37

все пак Бойко не е обикновен човек, а батман [smilie25] [smilie25] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (21-11-09 18:38)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   21-11-09 18:42

Бойко не е и обикновен Батман. Той е ББатман... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 18:43

верно [smilie18] [smilie18] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   21-11-09 18:56

Щом може да дели на нула, може и да е едновременно на няколко места.[smile]

П.С. "Всички хора които са играли на топка с мен" заяви той току що в Бтв.[smile] [smile] [smile]



Публикацията е редактирана (21-11-09 18:58)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   21-11-09 18:58

ББ има дузин адвойници, които правят журналистите разногледи, но задоволяват успешно медийния интерес.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   21-11-09 19:00

На народна топка или на ръбчета... Или може би на джитбол... [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   21-11-09 19:04

На квот кажеш. Той ги е измислил.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   21-11-09 19:07


ахахах, ръбчета, велика игра, LOL, бях я забравил [smilie24] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-09 19:14

всяко момченце си има пижама с батман... само батман си има пижама с бойко борисов

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exo99   
Дата:   21-11-09 19:18

Споко [smile]

Пророкът на вестник "Стандарт" - Караджов, направи прогноза за бъдещето на България и каза, че " ще се оправим " около 2015 година,
ЧАКАТ НИ И ДВА ПЪЛНИ ПРЕМИЕРСКИ МАНДАТА НА БОЙКО БОРИСОВ И ПОСЛЕ ЩЕ СИ ГО ИЗБЕРЕМ ЗА ПРЕЗИДЕНТ !!!!!!!! [smile] [beer]


НЯМА МЪРДАНЕ - ХАРЕСВАМЕ ГО ИЛИ НЕ - ЩЕ ЖИВЕЕМ С НЕГО НАЧЕЛО [beer]

Звездите ми го говорят [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 19:19

нека си припомним некои факти около тази интригуваща полуличнус-полузвяр [smilie8] [smilie18] [smilie18]


Бойко Борисов никога не спи. Той дебне.

Когато можеш да видиш къде е Бойко Борисов, той също може да те види.

Когато не можеш да видиш къде е Бойко Борисов, нещо ужасно е на път да се случи.

Жирафите били създадени, когато в резултат на силен гняв, Бойко Борисов ударил ъперкът на един кон.

Бойко Борисов играе на руска рулетка с пълен пистолет и винаги побеждава.

Някога, много отдавна, една отровна змия ухапала Бойко Борисов по крака. След пет дни прекарани в адски болки, змията починала.

Бойко Борисов може да убие два куршума с един заек.

Противно на общественото мнение, Тодор Живков не е умрял от естествена смърт. Един ден той просто спрял да си плаща охраната.

Бойко Борисов винаги спи с пусната лампа. Не защото го е страх от тъмното, а защото тъмното го е страх от Бойко Борисов.

Сълзите на Бойко Борисов имат силата да лекуват рак и срамни въшки. Жалко, защото той никога не плаче.

Когато Бойко Борисов сваля жена, той никога не използва евтини зарибявки. Той просто и казва „Сега!”.

Бойко Борисов не чете книги. Той ги гледа страшно, докато сами не си кажат всичко.

Бойко Борисов не предсказва бъдещето. Бъдещето просто прави това, което Бойко Борисов му каже.

Когато Илия Павлов и Георги Илиев поканили Бойко Борисов на игра на Кънтъра, те си нямали и идея в какво се забъркват.

Бойко Борисов няма косми по ташаците, защото човешките косми не могат да растат върху стоманена повърхност.

Бойко Борисов спи с всяка жена на света веднъж в месеца. След това всички кървят за около седмица
В свободното си време Бойко Борисов плете пуловери. И под „плете”, имам предвид "рита". И под „пуловери” имам предвид „задници”.

Бойко Борисов може да изтрие the Recycle Bin.

Когато Бойко Борисов влиза в тъмна стая, той никога не включва лампите. Вместо това той изключва тъмното.

Бил Гейтс живее във постоянен страх, че компютърът на Бойко Борисов ще блокира, но понеже все още Бойко Борисов не може да работи на компютър, засега само го включва и изключва от контакта.

Бойко Борисов може да блъфира по-добре от всеки друг играч на покер. Благодарение на това си качество, той спечелил световните серии през 1867, въпреки че във финалната игра държал в ръцете си единствено лична карта, двойка каро, картичка късмет от "Тони Бизнесмен", седмица пика, и стар билет за държавната лотария.

Веднъж Бойко Борисов се опитал да мисли. През 1986. Тогава станала аварията в Чернобил. Никога повече не карайте Бойко Борисов да мисли.

Бойко Борисов не върви. Той кара земята да се върти. Никога не карайте Бойко Борисов да тича.

Не съществува такова нещо като глобалното затопляне. Просто веднъж на Бойко Борисов му било студено и завъртял слънцето на 6.

Бойко Борисов може да вдишва и издишва едновременно при това и през носа и през устата

[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   21-11-09 19:23

Пророкът на вестник "Стандарт" - Караджов, направи прогноза за бъдещето на България и каза, че " ще се оправим " около 2015 година,
ЧАКАТ НИ И ДВА ПЪЛНИ ПРЕМИЕРСКИ МАНДАТА НА БОЙКО БОРИСОВ И ПОСЛЕ ЩЕ СИ ГО ИЗБЕРЕМ ЗА ПРЕЗИДЕНТ !!!!!!!!


----------------------------------

Кажете как да емигрирам в Канада, деа... Има неква точкова система, ама моето образование не се котира и не ми достигат точки... Кво да ги метна? [smilie2] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   21-11-09 19:24

Ами може, я!

А Амиго може да копира и пейства.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Чудя се как му остава време да живее от тоя копи/пейст...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 19:30

някои събират боклук, други копи пействат - кой каквото може [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   21-11-09 20:13

дет се вика-все е боклук, зависи откъде ще го погледнеш. аз одата за бб много я харесвам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   21-11-09 20:34

Не е боклук. Квадрат е. [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   21-11-09 20:42

Честно казано от тия глупости за Бойко Борисов отдавна ми писна, даже вече не е забавно, нито тук, нито в шоуто на Слави, нито където и да е.
Човека поне има амбиции да направи нещо от тази оглозгана държава, в която нищо не е наред.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 20:42

абе то добре, че има кой да му вярва [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   21-11-09 20:43

А на кого да вярваме, бе Амиго? Ти на кого вярваш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   21-11-09 20:53

Яжте кюфтаци и бийте врага... Рънътъ прави бурбътъ... Кво ви пука... [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   21-11-09 20:59

Вярата съм я изключил като понятие от години, особено що се отнася до политически субекти [smilie3] [smilie5] [smilie5] А като знам кой е Разбойко и откъде идва... какво да говорим повече. [smilie25] [smilie25] Ама вие си вярвайте [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (21-11-09 21:00)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   21-11-09 21:03

абе ...
почнаха яки съкращения по митниците да го е*а ...
... ще има после назначения ... сигурно на "свои хора"

същото се случваше и преди , и при иван костов, и след това ... и имаше пътуващи куфарчета

дано тсега е просто антикорупционна мярка

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   21-11-09 21:04

Амиго, ти като изключиш вярата като понятие, какво ти остава, ще рече човек, че си в дълбока депресия. Поне в Нибиру не вярваш ли?
Аз тази вечер чух как Бойко кани Продан Христов на среща. Ще видим какво ще излезе.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.