Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какво ви кара да се чувставате добре и уютно в офиса???
Автор: FuturePast   
Дата:   20-11-09 09:30

Дайте да споделим няколко идеи, за да можем да се възползваме, ако нещо ни хареса и да си направим работното място ако не друго поне приятно :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: c41   
Дата:   20-11-09 09:33

Точно в ПЕТЪК, хич не ми пука, къде ми е работното място.
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Insight   
Дата:   20-11-09 09:35

НИЩО.... освен може би ПЕТЪК, ПЕТ часа след обяд и мисълта че два дена няма да го виждам тоя офис.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   20-11-09 09:37

Биричка[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: FuturePast   
Дата:   20-11-09 09:37

Тук съм съгласен с вас, но аз винаги си правя някакви нещица които да ми правят обстановката по-приятна... За това ми беше интересно кой как си го прави по - приятно

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   20-11-09 09:37

НИЩО!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   20-11-09 09:45

Биричка не.

Удобен стол, голямо бюро и добро осветление (добро според целите...). Удобен комп и хубав монитор, които да правят минимално проблеми. Много пространство, хубава гледка през прозореца, тихо място, добро отопление, добра вентилация, хубава кафемашина и работещ хладилник.
Хубава тоалетна [smilie21]
Близко място за добро хапване, ако може по-евтинко.
Място за recreation - диванче с хубава библиотеката с тематична литература, да седне човек да се отпусне и да помисли, хубава тераса, стига мястото да го позволява, да не е на някакъв скапан булевард...
Достатъчо добре направено място за срещи с клиенти.

И зачерквам всичкото отгоре и просто си търся да бачкам с пич(ове), който (които) са ми на акъла, щото иначе каквото и да се направи - смисъл няма [smilie5] За щастие съм бачкал и в офис много близо до горния описан и то с пичове на акъла ми, ама и в мазе да бачкахме - пак щеше да е ок [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   20-11-09 09:58

БИРИЧКА...!
Ако в офиса няма биричка, значи няма и в къщи, а това е някакъв вид проблем...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   20-11-09 09:59

Мой дом- моя крепост.

До толкова съм докачлив- ни моа го нарека офис[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   20-11-09 09:59

Абе стига с тая бира в офиса...
Може уйски.
Бира в кръчмата до офиса, която е задълже, забравих да добавя.
Бирата приспива, ама убавото уйски вдига.
Тва нещо по-гадно от бира на обяд и после да трябва да бачкаш...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   20-11-09 10:15

Ти имаш теоритична грешка и затова идва разминаването. Бирата е за сутринта, не за на обяд.
А уиски в работата е странно. Някакви пияни работници:)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   20-11-09 10:18

Секретарката е голем фактор ... трябва да си фана една !!!

[smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   20-11-09 10:19

Бирата сутринта преди работа с шкембето е друго... Тя не е в офиса...
Сутринта мисля прекалено много за кафе, за да отварям бири в работата.
Уйскито си е много добре даже, в определени норми и след определен час.
[smilie21]
Аз установих, че съм най-продуктивен към 7-8 вечерта, като заседна с 2-3-4 бирички и за 2-3-4 часа мога да свърша работа колкото по цели дни не съм успявал... [smilie21] Мога да си откарам и до 4-5 сутринта без да усетя...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   20-11-09 10:21

Пиянки сте и двамата [smilie5]
То не че аз не :)
В офиса само по едно малко в края на работния ден, в петък например - бейлис и мартини (нали сме момиченца повечето). Един колега беше донесъл веднъж бутилка порто. Много е вкусно!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   20-11-09 10:22

И аз вечер съм машина, но тогава си идва жената и офисът спира да е офис и почват да го наричат "вкъщи" :))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   20-11-09 10:23

Права е Фрида...
Абе квото и да си говорим алкохол в работно време нека да не...
И преди това също.
И предишната вечер да не се прекалява много.
Ама 7 часа вечерта вече си е извън работно време, ше ме извиняваш, нищо, че тогава се разбачквам [smilie5]


Ама зависи и от работата, ако можеш да се скатаваш на някакво бюрце там чиновническо-секретарско - ако искаш на системи с водка отивай.

Аа, ежко, тва с бачкането вкъщи в момента го практикувам и не е хава.
Според мен за работа си трябва офис.
Или някаква брутална дисциплина, която нямам.



Публикацията е редактирана (20-11-09 10:24)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   20-11-09 10:26

Абе аз си говоря само, не ме слушайте. В офиса (у дома) не мога да изпия 300 грама уиски от година и половина. Като изляза на вън пия, ама у дома хич не мога.
Сега идва зимата мисля да пробвам с един Кептън Морган Спайс, може по да ми върви...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   20-11-09 10:29

и вкъщи едни 300-400 грама джеймсън се лигавят, а пък аз почти само това уйски пия, щото съм много особен към твърдите алкохоли...
Ама на бирите не прощавам, като седна и докато не свършат [smilie8] По тая причина повече от 3-4 не купувам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   20-11-09 10:29

мерак и добри хора...
има ли ги... другото с тесла и боя се оправя...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   20-11-09 11:09

Аз като постъпих на работа тук първо си разработих фън шуй проект за работното място, но после ми промениха местоположението и всичко отиде по дяволите, колкото и да се опитвах да им обясня как най-добре текат енергиите...

Имам си весели закачки на бюрото - шарена костенурка касичка, уникален календар по седмици с различна фотография за всяка (седмица) - Nature&Evasion 2009. На информационното ми табло наред със сериозните документи и задачи се мъдрят и крилати мисли, като например тази на Айнщайн: "Ако неподреденото бюро е признак на неподреден ум, то на какво ли е признак изчистеното от всичко бюро?" - пряко отнасящо се до моят творчески хаос. Там също се намират и картички от всички държави, които колегите ми посещават и изпращат.

Освен това въвдеох няколко прекрасни цветя в офиса, за които всеки да има малко или много грижа.

Редовно взимаме бисквитки и се събираме около масата на по чаша чай и т.н....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   20-11-09 11:11

ежо, мани го тоя спайс, земи си от черния. за зимата се е утепал! ма ти чист ли го пиеш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: FuturePast   
Дата:   20-11-09 11:14

Ама вие тука го обърнахте кой колко пие в офиса. Ок ще се съглася с вас и поне вече не съм на мнение, че малко се пие в тази държава ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   20-11-09 11:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   20-11-09 12:17

Да няма хора и шефове. [smilie21] Тогава ми е най-хубаво [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   20-11-09 12:26

Е как без хора, много антисоциално и саможиво звучи... без хора не е уютно, пусто е...

Хе хе, видяхте ли офиса на МИТьО ПИЩОВА?

... в съседната тема е (18+) [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.