Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Автокасетофон
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-11-09 22:41

Никога не съм се интересувал от тия джаджи. В колата си имаше един фабричен и си го ползвах като радио. Иска ми се обаче, да взема нещо друго.

Изискванията:
1. Да чете mp3;
2. Да има USB interface;
3. Да има FM радио;
4. Да не е някоя куча марка от сорта на Neo, Elitte и т. н. т.

Не ми трябват нито CD/DVD плеър, нито някакви джиджани дисплеи, копчалъци, светлини и т. н. т. Може да е някакъв стар модел или нещо втора употреба.

Абе просто искам нещо, в което да си бучвам флашката и да не е нещо скъпо и примамливо за наркоманчетата и циганите. (Много ми е смешно някой като тръгне да се развява навсякъде с една кутийка с автокасетофона си).

Имам ли шанс да намеря нещо подобно под 100лв? Попадали ли сте на такова по магазините или по автофорумите?

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   19-11-09 22:42

Марково под 100лв - нещо крадено докато е топло.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   19-11-09 22:43

В Метро продаваха радио с флашка и беше около 70 лева,на промоция.Питай там.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   19-11-09 22:47

Вариянт е да си вземеш ФМ трансмитер - слага се в гнездото на запалката, и излъчва на ФМ честота. Виждал съм с 2ГБ памет

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-11-09 22:53

Пропуснах да кажа, че не желая FM трансмитер. :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   19-11-09 22:55

от две години съм с некво куче-марка, супер доволен съм - чете СД карти, преди път записвам една от 2 ГБ, слагам и цяла седмица слушам без да повтори песен...
има такива по стотина лева в Метро

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Han_solo   
Дата:   19-11-09 22:57

виждак съм такива LG ама бяха към 130-190 лв по технополисите /маркетитие... обаче понеже ми писна - два пъти разбиват колата на майка ми която все забравя да свали панела взех от Денси едно Деу DVD плеърче - вече една година свири флашки и дискове с МР3 без грам грижа... само когато закачих една 16 гиги флашка взе леко да се шашка

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   19-11-09 22:57

Твойта кола кога е вървяла цяла седмица? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   19-11-09 23:02

Абе, като е станало на въпрос за авто-музики, в БГ крадат ли вградените фабрично уредби? [smilie5]

Просто питам, да знам, ако някой ден реша да ходя с кола до БГ, дали ще дигнат музиката на мойта, или направо цялата кола [smilie5] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   19-11-09 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   19-11-09 23:23

Фордови музики не се крадат - напоследък дърпат навигаций слушам....

Иначе си слушам в едната кочина Кларион в другата Пионер - мисля че си струват всеки лев !!!

Понякога се занимавам с кар - аудио но кучите марки не ги пускам през вратата.

Озвучаването в колата винаги е зависимо от стопанина не от таралясника ....

Така че кучетата не ги гледам не ги слушам ,не ги ползвам - въпрос на вътрешно усещане !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-11-09 23:23

Аз не съм фен на силната музика така или иначе.

Това Thunder що за марка е?

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/jfax9257.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/nepn1110.JPG

http://www.thunder.bg/images/big/tusb-100.jpg


Струва 95лв ново.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-11-09 23:25

Джога отдавна спряха да питат както преди. Сега чат-пат някой закъсал наркоман може и да взломи някоя кола за касетофона ама това важи за навсякъде.

Коев и моя съвет е вземи нещо до 120 лв. вече имат всичко и мп3 и усб и квото щеш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   19-11-09 23:31

Зафиров, моята с чужд номер, при това няма и аларма даже, по-лесна плячка от това накъде [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-11-09 23:31

Ето и още един Thunder за 90лв. Що за марка е това?

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/yqny3743.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/srpv6059.JPG

http://www.electronics.bg/images/tusb-200.jpg?electronics=39116ab791d49229641384e4311c645d

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   19-11-09 23:35

Правят долнокачествени колони - българска марка. Колоните им определено не струват.
Иначе тея касетофони вероятно са някакви китайски на кило, брандирани с марката им - както са NEO.
Твърде вероятно е да си бачкат ок.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   19-11-09 23:38

Като бях в БГ това лято си наех кола под наем за седмица. Имаше някакво такова радио/диск, дето се сваляше. Звукът беше честно казано ужасен. С две думи - не си вземай куче марки, не е въпросът само да свири силно, а и качествено.

В моята кола уредбата е вградена - Сони - и според мен е много добра като качество на звука - няма басове като на пернишки голф, но за сметка на това много балансирано звучене.

Освен това пуска автоматично трафик съобщения [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-11-09 23:39

А, ясно. Значи няма да е Thunder.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   19-11-09 23:44

Това с трафик съобщенията го има и тоя Thunder. Всички нови радиота го имат - мисля че е изискване.

Иначе от куче марка радио не очаквай, може евентуално мп3-тата да вървят сносно.



Публикацията е редактирана (19-11-09 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   19-11-09 23:45

чакайте сега, звукът зависи не само от касетофончето, ми и от говорителите, нали се сещате...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   19-11-09 23:53

Звука зависи - ами пазара е пълен с техника де !!!

По-принцип всички заводски говорители в колите си свирят ОК - освен ако не бастисани .

Така че купуваш некакво радийце за 100 кинта и ако не свири - и колони .Ако и тогава не свири - ново !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   19-11-09 23:55

Еми, зависи и от високоговорителите - ама предполага се, че фабричните високоговорители на колите са по принцип ОК?

(колата, от която се оплаквам, че звука беше гаден, е Опел Корса 2004 или 2005 - но аз имам чувството, че беше от радиото, не от говорителите)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   19-11-09 23:59

От какво се предполага?

Последната причина може да е била в касетофончето си мисля аз.

Кола под наем на 5 години кой знае какво е видяла...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgprinter   
Дата:   20-11-09 00:02

Blaupunkt Toronto 400BT е моето, много доволен, качествен звук усб, микрофон вграден и се разбира с телефона през bluetooth [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   20-11-09 00:03

Ексайл, определено беше видяла много, като я засилих по осморките към Олимп, имах чувството, че ще се разпадне задното окачване, а по принцип да вкараш втора си беше изкуство [smilie18]

Но тонколоните си изглеждаха ОК - всички свиреха, без да прекъсват. Просто звукът беше много гаден [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.