Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 На вниманието на ДАНЪКОПЛАТЦИТЕ
Автор: Lalinda   
Дата:   19-11-09 16:53

Напоследък в публичното пространство, както му казват, се появи идеята всеки данъкоплатец сам да определя какви данъци (т. е. за какво) да плаща...

Първият отпор бе, че ако се остави това на всеки един от нас, никой няма да плаща нищо...

Ако това не е така, вие, примерно, за какво бихте плащали?

(Не пишете за какво не бихте плащали - писали сте го многократно.)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   19-11-09 16:56

Бих плащал, ако можеше на пътя да се разчита на някакво сцепление.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   19-11-09 16:58

Бих платил всичките некадърници, дето се хранят ежедневно с моите данъци, да ги оставят без работа до един!!! [smilie9] Като си видя всеки месец фиша и ме боли сърцето!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   19-11-09 16:58

Първият отпор бе, че ако се остави това на всеки един от нас, никой няма да плаща нищо...

Как точно няма да плащаш нищо в държава с 20% ДДС, акцизи на горива и потребителски стоки, задължително здравно и пенсионно осигуряване?!

Ти дали си се замисляла, че разните подоходни и общински данъци са по-малката част от данъчното бреме?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   19-11-09 17:00

Аз лично, искам да се направят паркинги, защото ми писна да вървя по улицата, заради паркиралите по тротоара автомобили.

Освен това и самите тротоари искам да се оправят.

В Люлин, точно като се излезе от метрото срещу Била, има един спортен комплекс, зад който има КАЛНА И ГАДНА пътека, по която минавам всеки ден за работа (както и всички останали, които ползват метрото и жиевят наоколо) - едва ли е много сложно да се асфалтират 150 метра...

Щото ми писна от дупки, локви и КАЛ.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   19-11-09 17:01

Е, то на кака Лали сигур всичко й е безплатно като на ВИП туристическа персона, затова скучае данъчно [smilie3] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.