Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да помогнем на Велко Кънев !!!
Автор: Shtrak   
Дата:   18-11-09 20:33

Утре мисля да мина през банката и да внеса някой лев, ако на някой от вас му се откъсне да внесе и той[smilie24] Дано се оправи и пак ни радва[smilie24]

Актьорът Велко Кънев има нужда от помощта ни, за да се върне отново на сцената. От две години той страда от раково заболяване. Миналата година актьорът претърпя една успешна операция в Германия, но състоянието му отново се влоши. Велко ще трябва да премине няколко животоспасяващи курса лъче и химиотерапия.

Съюзът на артистите апелира към всички близки, колеги, приятели и почитатели на Велко да помогнат.

Сметка № 7000 151919 2466
IBAN: BG47 UNCR 7000 151919 2466

УниКредит Булбанк

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 20:37

И аз ще се включа [smilie24] Велко е супер. Искам още да ни радва :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mayflowerbg   
Дата:   18-11-09 21:07

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: thingfish   
Дата:   18-11-09 21:58

Много неприятна новина.Вероятно тези средства обаче не се събират за лъче и химиотерапия, защото доколкото знам тези процедури са изцяло платени от НЗОК
Дано се оправи човека

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chovecheto   
Дата:   18-11-09 22:17

thingfish, в Германия може и да са платени, но не и тук. Т.е. те са платени, но лекарствата ги няма и ако искаш сега да ги има плащаш. Ако не, може на човека да са му излишни след няколко месеца. Отделно има препарати които са ефикасни, но не са по ЗК.Ако човека може плаща, ако не....
А да не говорим, че апаратите за лъчетерапия са отпреди незнайно колко години и такива вече не се ползват никъде.
Специално за лечението на онкоболните в България мога да кажа само ужасни неща, тъй като миналата година баща ми се разболя и се сблъскахме с тази действителност.
Човек ако има възможност задължително в чужбина трябва да отиде.



Публикацията е редактирана (18-11-09 22:19)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mayflowerbg   
Дата:   18-11-09 22:24

thingfish

Личи си, че нямате представа как реално стоят нещата. Не става въпрос за десетина дни болнични, а за месеци наред.

Да не даде Господ да разчитате на НЗОК за каквото и да е, камо ли при такива страшни диагнози.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 22:40

Това е много тъжно. [smilie2] Велко Кънев ми е сред любимите БГ актьори. Проблемът е, че ракът е цялостно заболяване на организма и просто стандартната лъче- и химиотерапия, които са много натоварващи за човек, далеч невинаги имат унищожаващ ефект върху рака. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   18-11-09 22:59

[smilie2] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.