Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Търся хора за волейболен отбор
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 12:56

Здравейте. Не ви познавам, приятно ми е. [smile] Надявам се сред вас да има и спортни натури - търся 4 човека за сформиране на волейболен отбор. Аматьорски, но с идеята за сериозна подготовка и евентуално организирани мачове с други отбори. Но има време до тази фаза. Изискванията са да можете поне веднъж в седмицата (само от четвъртък до неделя) да сте свободни между 17:00 и 21:00 часа, да имате желание да тренирате сериозно по точно зададени упражнения и елементи и да можете поне веднъж да пътувате с отбора до Благоевград, където ще си играем част от мачовете, ако евентуално стигнем до това ниво. Търся само 4ма, защото едва ли ще играем мачове всяка седмица мачове и не искам да има недоволни резерви. А амбицията ми е да станем толкова добри и синхронизирани, че да не ни пречи на мачовете понякога, ако не сме всички. Ако все пак има повече от 4 сериозни желаещи, ще измислим нещо, не се притеснявайте [smilie3] Ааа, и по някое време ще съберем пари за екипи ;) Да не се скръндзите [smilie25] И последно уточнение - отборът ще е с точно определени позиции - разпределителят е уточнен, либерото също, но подлежи на смяна, ако някой се справя по-добре. Поне 1 от тези, които търся трябва да е основен нападател и забивките да му се отдават повече ;) Иначе за всички ще изберем най-подходящия им пост, но все пак казвайте както какъв предпочитате да играете и кое ви се отдава най-добре :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 12:58

Аз бях разпределител в Гимназиалния отбор[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 12:58

Жени може ли? Аз искам [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-11-09 12:59

Момченца или момиченца търсиш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 13:01

Разбира се, че може и момиченца :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 13:03

И аз съм хора брат! [smilie5]
Добре де! Искам, сега какво трябва да направя?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 13:04

Добре, вече сме 3ма :) Чакаме другите 3ма и си правим среща в София на кафенце да се запознаем
:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 13:06

Ако требе да кажа, че ме каниха в отбора, но тогаз отказах, понеже исках да съм шампион на университета по тенис, защото е индивидуален спорт. Инак ни тренираше Кинг [smilie5] [smilie24] Аз съм 180 см, на 25 години и с хъс за победа. Туй то [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 13:06

Asahi, Matataupa, вие????

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 13:07

Асахито може да ни е артелчик и да ни напечата лого на отбора и екипи [smilie24] А и той ще пази виното! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 13:08

Аз се съмнявам да допринеса много за спортното бъдеще на отбора.

Мога да подкрепям дистанционно и да давам стратегически съвети[smilie5] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-11-09 13:08

Мога да масажирам Ипончето. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   18-11-09 13:09

Аз съм 1.55см и минавам под мрежата,може да ви помагам с обирането на топките[smilie8] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 13:11

"1.55 е чудесен ръст"[smilie5] [smilie24]
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 13:12

Добре, имаме си масажор [smilie5] Или ти си само личен на Iponche-то [smilie5] matataupa, стратегическите съвети никога не са излишни. Ще има значи, кой да ни казва къде бъркаме, като гледа отстрани. Щото въпреки, че ще ви покажа какво ще тренираме, не съм чак толкова компетентен и добър, че да се наема да водя сам тренировки. Добре си дошъл :) А за винцето [smilie24] Само Asahi, да си вдигне ръката, че да го запишеме :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   18-11-09 13:12

Ни са смей,на училище по физическо никой не ме искаше в отбора си[smilie8] [smilie2] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 13:14

Окей, казвайте каква е срещата и да се наговаряме кога започваме. Ще ти пусна данни на ЛС. [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 13:15

Ами, не се смея, просто съм бил свидетел на няколко случки, включително спортни, където е бил намесен ръст 1.55[smilie5] [smilie5]

Някак е универсален[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 13:16

Ръста не е от значение за втора линия. Трябва да има и 3-ма, които да посрещат. [smile] Ако ти се играе и ти се занимава сериозно, няма проблем :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-11-09 13:17

Винцето ще го пазя, доколкото мога да го опазя. Ще масажирам само Ипончето, щото ме вдъхновява. Ако некоя друга ме вдъхнови ще размисля да разширя ареала.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   18-11-09 13:17

Мдам хващам влака за Софето и след 6 часа съм при вас[smilie18] [smilie18] [smilie18]
хайде стига съм спамила темата че...бой през пръстите.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   18-11-09 13:22

Спамът е полезен в нормални количества ;) Значи засега сме само 3-ма. Аз ставам да се оправям, че след малко почва вътрешния ни турнир на групите по волейбол ;) Да стискате палци [smile] Пускайте лични, ако искате да играете. Довечера, ще се свържа с вас :) Приятен ден. Ипонче нямаш проблеми, вътре си :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 13:25

[smilie24]

Нека силата бъде с вас! Успех!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Shmidt   
Дата:   18-11-09 13:49

LSK_Lindemann

Аз съм ЗА [smilie24]

В коя част на София ,ще се провеждат тренировките ?


Ако пък не съм достатъчно висок .... ще пазя Асахи от виното. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-11-09 13:51

Абе ей! Бегай да гониш топките и донеси вода за състезателите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.