Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Случка със скоба...
Автор: boni   
Дата:   18-11-09 12:11

Айде и аз шофьорски неволи:)
Паркирам значи в синя зона срещу баня Мадара. Излизам от колата и съм на тротоара на 2 метра от предния капак. Вадя ГСМ-а и пускам СМС. Получавам потвърждение почти веднага. Прибирам ГСМ-а и тръгвам по тротоара. След около 40мин се връщам и ...приятна изненада - скоба и фиш за глоба на предното стъкло.
Звъня бесен на ГСМ-а, оставен на фиша, обяснявам подробно случката и каката ми казва - вашият СМС е приет в 15.36ч
Питам - кога е сложена скобата, тя проверява и ми казва - ами в 15.36ч....
Викам и - браво и как точно си го представяте това, a тя ми казва, че не знае и да се разправям с тея дето са я сложили.
Идват съответно младежите с баничарката и аз напушен им вдигам гири, а те ми се хилят и викат, аааа лъжеш, не може да си го пуснал, пък ние после да сме я сложили. Пуснал си го след като сме я сложили....
Супер наглеци. Според мене са минавали с баничарката и са засичали номера на коли, аз през това време съм стоял до колата и съм пускал СМС-а, а те са спрели някъде и след това са сложили скобата, без да проверят отново.
Наснимах ги хубаво и колата им и тях, въпреки че врещяха и пищяха, че били служебни лица и съм нямал право да ги снимам[smilie18]
Не ми е за 10лв глоба, но смятам да се заям до дупка с тея.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 12:13

[smilie24] заяждай се, тяхната верица [smilie23] ами нали получаваш веднага смс обратно, който потвърждава твоето плашане и часа! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   18-11-09 12:14

Дай дай! Тия от ЦГМ са големи обирджии... И за нематериални щети можеш да пледираш, според мен. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   18-11-09 12:15

Защо като са служебни лица да не могат да се снимат? Тук битува някаква идея, че никой не може да бъде сниман и това им дава идеята, чче могат да правят каквото си искат.



Публикацията е редактирана (18-11-09 12:16)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-11-09 12:15

е нали на смс-ите има дата и час бе Бони?! Не им ли я показа?

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   18-11-09 12:15

Именно, имам и СМС и всичко. Просто излиза, че скобата е сложена в същата минута, в която съм получил потвърждение ! Значи трябва да са я слагали пред очите ми. И не става въпрос за грешка с времето поради неточност, защото проверих в централата и при тях, по тяхно време сигнала за плащане е в 15.36, а сигнала за нарушение и скоба е също в 15.36.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   18-11-09 12:16

Спускаш гумата а 0.5 атмосфери , изхлузваш скобата и си я прибираш! Имам 3! На първият вулканизатор си напомпваш гумата и продължаваш![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   18-11-09 12:17

cicomanco хахахаххаха :)[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   18-11-09 12:18

Абе те нали ти правят снимки на колата? После те гонят сигурно... Иначе съм си мислел направо флекс в багажника [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   18-11-09 12:21

Ми първата я свалих преди 4,5г.!!! Смятай колко те гонят!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 12:22

cicomanco: [smilie24] Мерси!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 12:23

цицоманчо [smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-11-09 12:23

хахахахахахах! Цицоманчо това беше яко [smilie24]

Ще го имам предвид [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   18-11-09 12:25

Е има и друга яка идея, носиш си камуфлажна скоба в багажника и си я слагаш сам като паркираш:) После си я махаш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 12:27

Да те мернат оригиналните скобаджии и да те пердашат за кражба на район[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   18-11-09 12:28

Оооо! I've got the POWER [smilie5] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonal   
Дата:   18-11-09 12:34

аа идеята с камуфлажната е мноо яка, докъто не се усетят.
В Хасково един приятел , голям чешит му вдигнаха колата за секунди, за което той след това караше 1 седмица след "паяка" и паркираше "на аварийни" пред евентуални жертви, че да не могат да бъдат вдигани.
Естествено се беше допитал до адвокат и можеше да си позволи да се бълника с тях. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   18-11-09 12:36

boni гони ги до дупка и си търси правата е...л съм ги тез далавераджии[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   18-11-09 12:39

за паяка имах навремето идея да паркирам на забранено една Волга от стария модел и да я натоваря с 30-40 торби с цимент - да им тествам хидравликата!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   18-11-09 12:40

Gruyu
Дата: 18-11-09 12:39

за паяка имах навремето идея да паркирам на забранено една Волга от стария модел и да я натоваря с 30-40 торби с цимент - да им тествам хидравликата!



гадовете вече вдигат по 4-5 тона без проблем [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   18-11-09 12:41

Мечтата на мутрите е да станат държавни служители, за да могат да рекетират гражданите съвсем законно... В БГ това вече е факт.



Апропо, Цицоманчо, Вие неведнъж сте споделяли своя ценен и незаменим житейски опит с нас, относно вандализирането на неправилно паркирани автомобили, от което следва, че Вие самият трябва да сте стриктен в паркирането. Откъде толко скоби за неправилно паркиране, да го ева?

[smilie18] [smilie18] [smilie21]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 12:43

За паяка съм мислил и друг вариант- да се спре на забранено и да се разхлабят съответните болтове, ако трябва и някой- друг прорез да се направи, за да се разхлаби конструкцията. Спира се малко на калъч, за да се тресе, докато я вдигат. Естествено някоя стара бръкма с багажник, пълен с цимент[smilie24]

Като я вдигнат- да се разглоби, после ще видим колко е била ценна за мен тая кола и колко морални и емоционални щети са ми нанесли със потрошаването и[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   18-11-09 12:46

сливенски, както е видно, не е за неправилно паркиране, а за неправилно скобиране[smilie5]
така чеее....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   18-11-09 12:49

Ей, Сливенски, стават грешки, пусто да остане.

Първия път, когато ни вдигнаха колата- иди го обяснявай- спираме на Московска- идвахме от Операта.

Маркировка- Синя Зона- Табела- Синя зона.

После се оказа, че там било Синя Зона до преди 2-3 седмици и после било решено да няма. Маркировката- не беше изтрита. Знакът не беше свален. Поставен знак, забранено паркирането, но не така, че да не се вижда от кръстовището, откъдето влязохме, а 5-6 метра по- назад. Ако идваш по Московска от Изток- вижда се, ако завиваш от малката уличка от Операта- не[smilie21] [smilie8]
И самите полицаи( КАТ-аджии), които попитахме 1 ден след случката, не знаеха какво да отговорят.

Коментарът беше: " абе, за по сигурно , не паркирайте тук"[smilie8]

Инак си пускахме СМС като попове[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   18-11-09 12:57

slivenski , ами ще Ви отговоря! Първият път сложиха подвижен знак след като бях паркирал.Другите 2 пъти бях със служебни коли и както вероятно Ви е известно , винаги се налага да спреш някъде по работе буквално за 2 минути! Иначе на кола се качвам само в краен случай и до сега от 12 удара които съм имал , все мен са ме удряли!
А бях в СОТ! Не е като да не знам да карам.....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.