Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 На този ден преди 16 години
Автор: HP   
Дата:   17-11-09 14:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: feliz   
Дата:   17-11-09 14:19

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   17-11-09 14:21

[thankyou] [thankyou] [thankyou] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-11-09 14:22

Мда. Спомням си баща ми как изрева. Щото аз тогава, както и сега мноо, мноо футбола не го гледам. Ма си беше яко де.

И 94-та беше яко, но сега ми се струва като някаква нелепа шега щото като ги гледам тия манекенки от националния, разни бербатовци-мерматовци и т.н. зализани менчета...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: attempt   
Дата:   17-11-09 14:25

Това, което си спомням, е че бях на две седмици казарма и олигофрените шапкари не ни разрешиха да гледаме мача. Бил много късно! https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0029.gif


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   17-11-09 14:27

помним, помним [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   17-11-09 14:30

Преди 16 години, точно в този заветен момент аз срах. И изведнъж чух неистови крясъци по тръбите на осеметажната панелка, в която живеех тогава. Идея си нямах какво става. В началото се стреснах, но впоследствие чух че виковете са радостни и си се доизсрах спокойно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   17-11-09 14:31

Охо - какви спомени имам от тогава... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   17-11-09 14:33

А аз ла пица в момента и чета откровенията на Dani_Koev_BG ...[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   17-11-09 14:34

Дани - хахаха [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Межу другото - нямам спомен в България да се е случвало нещо, което да предизвика всеобща радост от измеренията на онези футболни подвизи, през далечната 93-та и 94-та години.

Странно... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka   
Дата:   17-11-09 14:36

в нашата компания пък тогава имаше един французин... [smilie3] не си спомням добре, ама май не се изкефи много

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka   
Дата:   17-11-09 14:38

пак днес, обаче преди 41 години
ЦСКА - ЛЕВСКИ 2:7 [smilie5]
https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/ptue6617.JPG
http://www.football24.bg/tools/administration/media/website/29133460.jpg



Публикацията е редактирана (17-11-09 14:41)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ellisaveta   
Дата:   17-11-09 14:40

е това вече не го помним [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-11-09 14:42

алеалллллеееееееееееалеалеалеееееееее

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   17-11-09 15:16

[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Голям гол ! Оттам тръгна и лафа " по Костадиновски" - за нещо , случило се в последния миг.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kkkolelo   
Дата:   17-11-09 15:38

Беше си невероятно [smile] Напълно прав е иначе онзи глупав коментатор, че в този ден господ е българин. Тогава като извиках, котката скочи и ме захапа за ръката [smilie5]
И 2:7 го помня, от 1:0 ... 2:7. Имаше много добри и интелигентни футболисти Гунди, Якимов ... и други големи кътили [smilie5] ...на стадиона поне 60 000 ... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   17-11-09 15:48

Да им го вкараш на мръсните франсета директно през панталона на техния стадион, е рядко, изтънчено удоволствие, само за ценители :) За което наистина съм много благодарен на наборите. Със западняците начинът на общуване трябва да е само един - този - с пълно достойнство и без никакво цепене на басма и директно в чатала. Никой от скапаните ни политици не се поучи обаче, жалко!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exo99   
Дата:   17-11-09 15:59

Автор: Dani_Koev_BG
Дата: 17-11-09 14:30

Преди 16 години, точно в този заветен момент аз срах. И изведнъж чух неистови крясъци по тръбите на осеметажната панелка, в която живеех тогава. Идея си нямах какво става. В началото се стреснах, но впоследствие чух че виковете са радостни и си се доизсрах спокойно.
....................................

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   17-11-09 16:15

помня, че си бях сам вкъщи и си бях преместил талавизора та да ми е по удобно.... баси как изревах тогваз (после три дни бях пресипнал)[smilie10] , интересно че никой от комшиите не протестира [smilie18] [smilie18] [smilie18]

[beer] [beer] [beer] [thankyou] [thankyou] [thankyou]


а да, и да наведеш надменните франсетата на тяхна територия без да могат да отвърнат каквото и да било.... мое съм злобар, ма някак си кефа е още по-голям [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   17-11-09 16:16

Как можа да просереш тази най-крайгълна дата в по-новата ни футболна история въобще?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka   
Дата:   18-11-09 08:54

Днес са баражите за Световното
Бона играе с Португалия, а в това време нашите мили, родни национали не са интересен спаринг партньор дори на отбори като Боливия. Ще се окаже, че представянията ни във Франция '98 и Португалия '04 са успех, а за нови емоции ала САЩ '94 ще трябва да се надавят децата ни.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: portradamus   
Дата:   18-11-09 10:15

Най-гордия момент на българите за 20-ти век.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   18-11-09 12:10

По това време бях в Париж... Дори във всички кафета и барове в Латинския квартал мачът се гледаше на голям екран...

На сутринта след победата на нашите си купих L'Equipe (още го пазя) на изхода на метрото и започнах да го чета в минибуса, с който пътувахме от спирката в Бур-ла-Рен до Велизи 2, където беше институтът ни (работех в Центъра по физика на околната среда, по обработка на данни от дистанционни изследвания на гората Фонтенбло и тропическите гори в Гвиана - в случай, че някой се интересува с какво се занимават българските учени в чужбина - не сте харчили пари за мен като данъкоплатци, понеже бях стипендиант на Европейската комисия [ezik]) и един мъж ме попита дали се интересувам от футбол.

Казах му, че не се интересувам кой знае колко, НО ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА, при което той веднага замълча, при това с известно страхопочитание... После ми каза да внимавам да не не кажа същото нещо в метрото, защото мога и да пострадам...
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-11-09 13:33

Една приятелка Мария в Германия бачкаше като сервитьорка. Вечерта, когато беше мача с Германия на Световното, кръчмата пълна с шваби. Телевизори, бири и т.н.
На една маса усетили Марийка, че не е германче, и я питали откъде е.
- От България, отвърнала тя.
- Тъкмо сега ще ви бием - заяли се посетителите.
- По 100 марки, че няма да биете, отговорила Марийка и лепнала една стотачка на масата.
Тримата шваби и те сложили по 100 марки. След мача Мария прибрала 400 марки, от които 300 - печалба. Тя си е мъжко момиче и без това. Това лято си беше дошла замалко и пробва да ми изпие ракията.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-11-09 14:07

Помня гола. Датата не. [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.