Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 да попитам малко
Автор: bakobako   
Дата:   15-11-09 21:26

Ми нов съм и имам въпроси.Регнах се и вече гласувах 50 пъти,че и отгоре,щото да мога да питам.Най ми харесаха тия снимки с многото точки,ама гледам там снимат с много добри апарати.Мисля от това имат много точки и ,че е много важен апарата,а също и обектива, и какво се снима - за хубави момичета много точки дават.Но първо не разбрах какъв да е апарата,че трябва да реша до края на годината.Имам вече малко пари,а до тогава ще станат и повече - все-пак снимките трябва да са добри,а с техниката компромис не се прави.Почти съм се ориентирал,само не мога да реша дали да е канон или другите марки-най-вече за никон се интересувам да ви питам дали ще е подходящо.Поздрави и да благодаря предварително [thankyou] [thankyou] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mantara   
Дата:   15-11-09 21:27

Добре Дошъл и успех ![smilie24]
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NShte   
Дата:   15-11-09 21:28

кашалот - машалот

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   15-11-09 21:29

Трябва и връзки да си създадеш.теса много важни за точките.Почти колкото обективът,апаратът и момичетата.[smilie5]
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   15-11-09 21:29

ti si za foruma! Tuk e zonata!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-11-09 21:29

[smilie18] [smilie24] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   15-11-09 21:30

Скоро ще разбереш, че добрият апарат в неуки ръце не дава никакви резултати.
Сега е момента да изкараш един курс, а след това ще знаеш какво ти трябва. Инак спора Канон-Никон-ДругКон няма сериозен смисъл.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   15-11-09 21:33

бе има едни, дет снимат и с кибритена кутия. и с кутия от нес кафе. или с цигарена кутия. ма аз не ги разбирам много. баси и масрафа...зела съм си един сапунер 2-ра ръка...ма не снимам мноо девойки.
асахе, мислим, че некой е пуснал шейната[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-11-09 21:36

И за ЗАУ спести пари.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   15-11-09 21:36


Ми нека има и един лъзнат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mantara   
Дата:   15-11-09 21:36

Шейната е пусната - то ясно :Ф

Въпроса е че всеки може си купи апарат за 5000 лв. Ама не става тей. ИСКАТ СЕ И ФИЛТРИ! И то дамшно приготвени, специално за стилът който искаш да снимаш. Аз примерно за мойте снимки използвам натрошен въглен развномерно разпределен върху бяла кърпа за хранене и всичко това завито с бурканче за сладко върху обектива. Резултатите са покъртителни! ;Ф
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   15-11-09 21:58

ХАхаХАХа [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bakobako   
Дата:   15-11-09 22:00

Много сте готини сички и много съм благодарен,че ми отговаряте така бързо и толкова умно.Даже някои неща по-трудно ги разбирам,но сигурно ще свикна.Асахи е много готин и много разбрано пише,прав е -курса е важен и ще видя и за него, обаче чета и тука много и понякога се обърквам.Мара много добре ги снима и легла видях даже,но за шейна не знам да е снимала-сигурно не съм разбрал още,все пак ми е начинаещо нивото.За зауто знам,че трябва да е много пиксели,да може да се вижда добре снимката на апарата,но никой не ми казва дали на никон е по-добро зауто,защото един път се взема система,а и не е редно човек да си сменя [beer] [beer] [beer] концепцията,все-пак трябва да си държим на принципите.Хубаво е,че започна този разговор,само не ви разбрах,защо толкова за това Зау държите като снимките може и на телевизор да се гледат вече,и както каза недраг от там ще се спести нещо.Да благодаря пак и това за филтрите е добра идея,особено ако е за повече точки ще си заслужава

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   15-11-09 22:05

Имаше тема преди години за ЗАУто.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   15-11-09 22:07

хубави момичета, снимани с никон най-много точки събират [smilie3] [smilie5] [smilie5] [smilie5] това канона никой не го брои за апарат [smilie23] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-11-09 22:08

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [thankyou] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BlueHello   
Дата:   15-11-09 22:08

Уелкъм! [smilie18] [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   15-11-09 22:09

бакобако се ебава с хората, усещам аз [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   15-11-09 22:09

ам и ние да се погъбаркаме де [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   15-11-09 22:21

мисля, че това е летящ старт у зоната!
искаме свежата кръв!
освен ако е не е някой пресътворен...[smilie11] ма ако не е, напрау никой не е влизал така-кат нож в мазното[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
ма ако верно имаш въпрос, не ги слушай изобщо. не те лъжа за сапунера, ич не се набутвай за скъпа техника. нека си пуцат там с големите гаубици...фукльовци[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   15-11-09 22:33

bakobako качи снимки да та нагласуваме. Може и смотани да са... на нас не ни пука.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   15-11-09 22:33

bakobako както казва един мой приятел- важно е задвизьорното устройство[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   15-11-09 22:39

важното е да не са по-малко от Д

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-11-09 22:59

Още, още, още! [smilie24] [thankyou] [beer]

Аз хич не ги познавам онези форумски дисиденти, та няма как да отгатна точно кой е, ама вие, дето си ги знаете, що не залагате [smilie8] [cool] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   15-11-09 23:44

категорично отказвам да чета такива теми преди лягане [smilie18] [smilie18] [smilie18] ся няма да мога да заспя...
на сичкото отгоре прочетох че човека иска да ПОПИПА малко туй-онуй [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.