Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 DON'T PANIC
Автор: Coincidentia   
Дата:   14-11-09 03:09

https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/pome1823.JPG


Този пич Нийл е адски точен по всички параграфи [smilie24] [cool] [beer]
Neil deGrasse Tyson on CNN's Connect The World "Will 2012 be the end?" [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   14-11-09 03:10

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Американска му работа....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   14-11-09 03:18

[smilie5] Да де, точно това е едно от най-маниашките нещица на Американските работи (а често също и на братята британци и изобщо на юнаците от Англосферата) - как е възможно да се успява едновременно да си и абсолютно сериозен учен, и да представяш нещата по адски готин и забавен начин... комбинирането на тези два момента - как хем не се взимаш прекалено насериозно, забавляваш се с всички неща от живота, хем си вършиш работата максимално сериозно и качествено [cool] [smilie24] [beer]


С известна доза разочарование всичко това винаги ме връща към споровете с баща ми, който е археолог траколог, а аз редовно му се дразня на сухия скучен начин на представяне на нещата, с който до известна степен може да се обяснят поне част от причините за липсата на предавания за траките по Дискъвъри... и не само това... неща в посока знания, умения, способности, а и самочувствие, размах, фантазия, смелост... Величие.



Публикацията е редактирана (14-11-09 03:31)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.