Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бебешки колички късат пръсти
Автор: Amigo   
Дата:   10-11-09 11:22

Изтеглят 1 милион бебешки колички - късат пръсти [smilie10] [smilie10]
10 ноември 2009 / News.dir.bg


Британската компания за производство на колички за бебета "Макларън" изтегли един милион детски колички от пазара в САЩ по искане на Американската комисия за сигурност на потребителите, се казва в комюнике на комисията.
В него се посочва, че компанията изтегля доброволно количките от всички модели, носещи логото на "Макларън", съобщи БГНЕС.
Моделите се продаваха навсякъде по света от 1999 година до ноември 2009 на цена между 100 и 360 долара и бяха произвеждани в Китай.
Комисията призовава всички потребители незабавно да спрат да използват тези продукти до ново нареждане и да се свържат с компанията, за да получат безплатен комплект за поправка.
Счита се, че количките носят риск от откъсване на пръст на детето поради дефект на елементите за свръзките.
"Макларън" са получили 15 жалби за деца, поставили пръста си там, при което в 12 от случите той е бил откъснат.
Бебешките колички на известната марка се продават и в България.

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   10-11-09 11:32

Такива приспособления трябва да се разработват само от хора имащи представа къде могат да се заврат детски пръстенца , а те се завират НАВСЯКЪДЕ!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   10-11-09 11:35

Ми де бащите им ??? да турят там една клечка ...бах ти и проблема .

Тия никога не могат да подкарат Запорожец !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   10-11-09 11:36

Ееее...зазката си е кола! Я полското фиатче с оня ми ти шалтер...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-11-09 11:37

Слава богу, минаме този период без проблеми. Само веднъж, докато го видя залепи пръстчета на серпентината на хладилника отзад. За шастие без проблеми мина веднага.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   10-11-09 11:41

и аз така навремето се чудя защо не се затваря задната врата на Москвича, а той синковеца да си сложи там ръчичката, а аз блъскам ли блъскам, добре че братушките са предвидили достатъчно голям луфт м-у купето и вратата

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.