Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Абе, какво ни надуват главите с тия швейцарци!
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-11-09 17:23

Абе, какво ни надуват главите с тия швейцарци! Нали ходих и ги видех! Загубен народ! Ние бяхме ансамбъл, нали така. Аз свирим на дудук. Аз свирим на дудук, а швейцарците ми ръкоплескат като че ли на кой знае какво свирим! Бе аз на флигорна не съм ръкоплескал така, както те ръкоплескаха на моя дудук!

Иначе — верно — направено, нагласено насекъде. Влезнеш в клозета, отвориш вратата — цсссът — пръсне дезодорант, затвориш вратата — пак цсссът — пак пръсне. Бе като я фанах тая врата — цсссът — напред, цсссът — назад — напълних си половин бурканче. Не че ми требе, ама що па да пръска залудо! В банята — друг номер — насекъде фотоклетки. Туриш крак под душа — водата потече. Дръпнеш си крака — спира. Епа турих една джапанка отдолу и тече цела нощ! Сигурно съм им източил половин язовир на швейцарците! Що ми се фукат с тия фотоклетки!

А иначе — богати, мама им стара! Купи си швейцарчето нов хладилник и веднага изнася стария на тротоара — да го зима кой иска! Бе будала, що не го свалиш в мазето? Толкова ли си го нафрашкал с буркани, та нема къде един хладилник да сместиш? Ние в нашия рейс таман осем сместихме — сичките такива, изфърлени, обаче по външен вид — се едно сега са изкарани от магазина!

Коли, мотори — същата работа! Кара, кара, и като не му харесва вече — закарва колата или мотора на един специален паркинг и — чао! Ако искаш — зимаш си мотор, зимаш си кола, регистрираш си ги на твое име и търкаляш! Обаче ония глупаци там — не — не зимат без мангизи от паркинга, а трошат пари за нови. Мислех да фукна два-три мотора в рейса, ама късно се сетих, вече го бехме натоварили с хладилниците.

И бачкат като невидели. Да им се чудиш на акъла! Абе къщата ти къща, колата ти кола, обзавеждане, това-онова, сичко ти наред — що се трепеш като грешен гявол, а не го удариш на живот?! Бе отпусни си душата, бе човек! Налюскай се един път като хората, сбий се с некого, изкарай една песен! Не, нема такова нещо! За десет дена в Швейцария що па не видех един пиян швейцарец! Един път само срещнах двама да се люшкат налево-надесно по тротоара, ей, викам си, най-после, браво, обаче тия двамата като запеяха „Волим те, цуро, шашаво те волим!“ и веднага разбрах, че не са баш швейцарци.

А па възпитани — направо лошо да ти стане!? Къде и да влезнеш: „Бонжур, мосю! Бонжур, мосю! Бонжур, мосю!“ За десет дена така се набонжурих, та ми стига за цел живот!

Абе, изобщо…

А тука като викнали: „Да стигнеме Швейцария, та да я стигнеме!“ Бе, ай сиктир, бе! Швейцария! Много важно! По мангизи да я стигнеме, това да, това го разбирам! Обаче иначе… Мерси, мосю!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-11-09 17:24

Димитър Бежански
Какво, Швейцария ли?!


........................

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   09-11-09 17:36

глупости

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   09-11-09 17:39

[smilie18] [smilie18] прав е [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-11-09 17:39

Narodopsihologiq, a ne gluposti [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PuertoVaras   
Дата:   09-11-09 18:56

глупости

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   09-11-09 20:57

Хм, нали ви разказвах, че в края на септември придружавах група швейцарски из нашенско...

На ПЕТАТА МИНУТА, след като слязохме от минибусчето пред Шератон, попитаха КЪДЕ СА КАПАЧКИТЕ НА РЕВИЗИОННИТЕ ОТВОРИ на електрическите стълбове и НЕ БИЛО ЛИ ОПАСНО ЗА МИНУВАЧИТЕ ДА ГИ НЯМА?

После питаха какво прави каруца в центъра - събира/краде скрап, казах им.

На път за Копривщица пък питаха, докато прекосявахме мизерните села, с какво се топли селското население зиме - като казах "с дърва", питаха не означава ли това, че имат затруднения да се мият, перат и къпят?

Създава, рекох, ама и тия, които нямат проблеми в градовете, не се къпят.

А, да, понеже закусваха с бира, на двайсетата минута поискаха да спрем за пиш-пауза на пътя. Спряхме, седмината се оправиха както могат, а осмият дойде и ми каза, че нямало тоалетна там, където сме спрели. Ами няма, казах, давай като приятелите ти, срещу вятъра!
[smilie3]

Прочее, докато разглеждахме копривщенските къщи, питаха къде са се мили и къде са тоалетните? Миии, в тия къщи никъде няма таквоз съоръжение, защо ли? Пък уж собствениците им са се носили по виенските и стамбулските моди, на кръстопът...

В щъта на Дебелянов под един прозорец имаше нещо като циментов умивалник, от който мръсната вода течала право надолу, във въздуха, в двора...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   09-11-09 21:03

Нали те наритахме веднъж за тези приказки? Кво пак се тикаш между шамарите?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   09-11-09 21:15

големи глупости има изписани.... не като да не сме ходили по швейцария....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   09-11-09 22:55

Мдаааа, много старо [smilie5]

Още Шкумбата едно време го казваше това разказче - а той откъде го е копирал, не знам [smilie5]

Лалинда, не си само ти, дето си виждала швейцарци на живо [smilie18] [smilie18] [ezik]

Иначе Швейцария ме кефи - подредена държавичка, но и там явно физическите аксиоми си важат, защото е най-подредена в германско-езичната си част [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.