Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Мтел
Автор: exile   
Дата:   09-11-09 12:00

Няа такиа пичове [smilie5]

кефят ме на макса майна...

праат квот си искат, пишат квот си искат, взимат ти квот си искат...

пускат спират...

прехвърляне на номера при смяна на планове и оператори!?


Да бе да...


Бахти аз що не мога така? Да праа квото си искам...

В страната на чудесата живеем, радвайте се!

Тука всички са магьосници!



[thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b-w_devil   
Дата:   09-11-09 12:05

Дай повече ИНФО, уей! Какво точно се случило?!?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-11-09 12:06

Добре си го рекнъл. И не са само те. Дееба комисии и органи дет на пазят [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   09-11-09 12:07

откъде да почна [smilie10]

тя е приказка без край [smilie5]

има ли смисъл?

просто ги хваля пичовете! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   09-11-09 12:08

Оплачи се в комисията за защита на потребителите, сега не могат да те върнат на чуждо подчинение са не на българско или поне така ми казаха [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   09-11-09 12:09

оооо, дълбоко подценяваш мтел...
всичко го има черно на бяло, че си го подписал...
какви комии, какви пет лева...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   09-11-09 12:23

exile


Опиши на кратко сапунката !


Знаем че са голями маймуни [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   09-11-09 12:25

с тях се разведохме преди повече от 4 години [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   09-11-09 12:27

като имам време... не съм спал като хората, главата ме цепи като не знам кво, тряа пътувам, да рисувам...
и ставам и гсм-а ми спрян, преди две седмици си платих сметката, следващата фактура срока и е до 14-ти тоя месец...
от една година им плащам двойна сметка, обаждаха ми се, че ще ме включват в някъв международен списък н ненадежни платци, от който немало излизане и нямало да ми дават кредити в цяла европа...
аре аз да им пикая в ушите...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nastradin2   
Дата:   09-11-09 12:31

И аз да ги еба ф ушите! Гадове мръсни[ezik] Крадат и с гъза си...https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   09-11-09 12:35

крадат с гъза, серат с устата

ако бях говорил колкото съм им платил щях да си отворя телефонна централа, а ако бях платил колкото съм говорил поне за един 70-200 ф4 л щях да спестя... ше бачкам аз от 3 сутринта в неделя вечер да мога да им смогна на крадливите задници...

ей къде е Испания, 80 еврона е билета до барса, 35 до Мадрид, разрешително за работа там на българи не требе...

дейба...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ogimag   
Дата:   09-11-09 12:37

Ментел [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: shampoanta   
Дата:   09-11-09 13:03

бегай далече ... отдавна ги усетих и ги отсвирих [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bleki1   
Дата:   09-11-09 13:13

Аз все още се учудвам как може да има хора, които да са с Мтел. И сега след като може човек да се прехвърли към друг оператор-почти никой не го прави.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   09-11-09 13:22

Автор: bleki1
Дата: 09-11-09 13:13

Аз все още се учудвам как може да има хора, които да са с Мтел. И сега след като може човек да се прехвърли към друг оператор-почти никой не го прави.

Дай ми три основателни причини за да го направя. Само за инфо - имам и глобулски. Един дол дренки. Още по-лошо. Бях изпратил едно запитване до Глобул. Отговориха ми с 1 (един) месец загъснение. Е да, ама за този един месец нещата се измениха и въпросът не беше актуален. ВИва тел нямам, ама като знам какво беше БТК, въобще не си и мисля за тях.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: burningice   
Дата:   09-11-09 13:23

И глобул не са цвете за мирисане.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lipostok   
Дата:   09-11-09 13:25

exile написа:

> ...80 еврона е билета до барса, 35 до Мадрид, разрешително за работа там на българи не требе...

Верно ли? Че кво правим още в тоз кучи гъз?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   09-11-09 13:26

Успокой топката и кажи какво точно се е случило. Защо си убеден, че причината е в тях?

написа:

> от една година им плащам двойна сметка, обаждаха ми се, че ще ме включват в някъв международен списък н ненадежни платци, от който немало излизане и нямало да ми дават кредити в цяла европа...

Защо двойна сметка? Освен това, какви са тия списъци? Що се шашкаш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nodoubt   
Дата:   09-11-09 13:32

обаждаха ми се, че ще ме включват в някъв международен списък н ненадежни платци, от който немало излизане и нямало да ми дават кредити в цяла европа...



нелепо , невъзможно [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   09-11-09 13:38

Koгато бях с 1 телефон и то на Мтел - плащах по 180 лева на месец. Взех си още две слушалки и ги пуснах съответно към Глобул и Вивател(Виваком). Всяка такса ми е с 15 лева без ДДС на месец и имам по 500 мин безплатни минути към съответния оператор. Жена ми е вкл. като втори номер(Виваком). Сега говоря без да се ограничавам и плащам на месец между 70-90 лева. Вярно, нося 3 слушалки но пък говоря без ограничения и спестявам по 90 лева на месец или 1000 на годината. С тези пари водя семейството си някъде на екскурзийка [smilie21] - Миналата година точно 500 евро ни излезе една седмица в Македония от които 1 ден и в Албания ходихме да [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-11-09 13:52

обаждаха ми се, че ще ме включват в някъв международен списък н ненадежни платци, от който немало излизане и нямало да ми дават кредити в цяла европа...


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vinse   
Дата:   09-11-09 13:57

Шиб@няци са от Ментел.
Имам една СИМ карта, която ми е от тия предплатените, не я използвам ама е с хубав номер и си я пазя някой ден ако ми потрябва.
От Ментел (а това важи и за останалите мобиларки) изискват регистрация на тези предплатени карти защото правителството така им казва. Викам си аз "хубаво, така поне малко от малко ще се пресекът тия анонимни обаждания" взимам аз да попълвам договора за регистрация на моята СИМ карта и гледам аз некви ситни букви на нея [smilie5] зачитам се и какво да видя "бла бла бла бла предоставям на Ментел доброволно [smilie5] данните си бла бла бла съгласен съм при необходимост личните ми данни да бъдат предоставяни на компетентни органи (дано да е само полицията, ама се съмнявам, сигурно ще ги предоставят на Сульо и Пульо) бла бла бла съгласен съм да получавам повиквания, съобщения или електронна поща (по известно като мобилен спам [smilie18]) за целите на директния маркетинг, като съгласието ми може да бъде оттеглено по всяко време (ама от документа не става ясно как може да стане това, сигурно пак трябва да попълвам някакви декларации [smilie18] )

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-11-09 13:57

плащах по 180 лева на месец.


колко часа си говорил за тези пари. щото това е важно.

ако си говорил 30 часа - добре.

ако си говорил 3 - зле.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   09-11-09 15:32

vinse, ти в тоя договор сигурно ще искаш и да пише как да си направиш омлет, а?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: explorer   
Дата:   09-11-09 15:37

Аз също прехвърлих една предплатена карта към сметка поради гореспоменатото изискване, и получих СМС, че номера ми щял да бъде включен в някаква Мтел директория, т.е. телефонен указател някакъв. Откъдето ще бъде достъпен за всеки - в което няма лошо, аз нямам нищо против някой ако ме търси да може да ми намери телефона, но за съжаление достъп до номера ми оттук нататък ще имат и всевъзможни спамери.
[smilie9]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.