Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Shine a Light - 20.50 по БНТ1
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 17:54

Stones & Scorsese - би трябвало да е готинко, не знам, шъ видим... Shine a Light [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 17:55

А, бай дъ уей, на някого ако му попадне инфо дали концертът на ZZ Top ще бъде даван по някое ТВ, да казва [beer]



Публикацията е редактирана (08-11-09 17:58)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valeriq   
Дата:   08-11-09 18:10

Да, това е добър въпрос, нямам представа дали ще го пуснат по някоя телевизия, съмнявам се, но концертът беше страшно приятен и готин. :)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 18:17

Мдам, за мен беше направо изненадващо страхотен, май само Металичните са му конкуренция [cool] [beer]

А питам, защото забелязах, че имаше в нещото като "ложи" две бая сериозно изглеждащи камери, та се зачудих дали не са на някаква ТВ... но пък от друга страна вече бая време мина, та не знам [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 20:57

Почна [cool]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kkkolelo   
Дата:   08-11-09 21:02

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 22:56

[thankyou] [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: janini   
Дата:   08-11-09 23:17

[beer] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   08-11-09 23:30

Сетих се за нещо, което разправят за Кийт Ричардс. Не знам доколко е вярно, става въпрос за някакви ъндърграунд залаганици коя знаменитост ще умре най-скоро, даже май и някакви филмчета правили по този случай... все едно де, работата е там, че в последните 30 години първи в списъка все си стоял Кийт Ричардс, а той хиената... [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   09-11-09 00:06

Направиха голямо шоу. Браво на БНТ, че излъчват такива концерти. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sunnyshot   
Дата:   09-11-09 01:58

Филмът е много добър. Гледах го преди около 7-8 месеца и даже писах за него тук. Има страхотна кинематография [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-11-09 08:54

Кийт Ричардс за Род Стюарт и бракоразводното дело, което водеше преди години бившата му съпруга, манекенка: Мацето нищо няма да вземе от него, той е по стиснат от разстоянието между два пласта боя [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: digitalgab   
Дата:   09-11-09 11:31

Разкошни музиканти и пичове, не мога да спра да им се чудя. Спомням си кво казва Джордж Мартин, за тока как се навил да работи с Битълс - "Тия пичове ме побъркаха от майтап в студиото, и си рекох ако на това са способни тука, какво ли ще правят пред публиката".

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.