Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Университети в България. Мастер
Автор: sasi   
Дата:   08-11-09 21:19

Опитвам се да разбера как така след бакалавър по туризъм или текстилна техника, човек може да вземе мастер по икономика или счетоводство[smilie11]
И след като си взел въпросната мастер-степен на равно ли си с тези който имат и бакалавар и мастер по икономика[smilie11]

Това нещо възможно ли е и в други държави, защото аз съм чувала за такова нещо само в България?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   08-11-09 21:21

Възможно е и в други държави

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sasi   
Дата:   08-11-09 21:26

Мастер и задълбочаване в темите от бакалавъра и не мога да схвана как така един който е учил текстилна техника могат да го допуснат до мастер по икономика. Та този човек няма да знае основата!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonyf   
Дата:   08-11-09 21:28

Може и в други държави и си е нормално, няма лошо, зависи как изкараш приемните тестове за съответната мастър програма и дали тя е тясно ориентирана само към бакалаври-икономисти и счетита или е по-отворена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   08-11-09 21:29

Аз в момент съм в такава ситуация,мастера ми е тотално различен от бакалавърската и...за сефте се срещаме с икономиката...но за сметка на това ще уча 2.5г...Какво да се прави,за мен човек трябва да има разнообразни знания...
Не ми е лесно, сравнявайки с колеги учили и преди икономика или статистика например.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   08-11-09 21:29

Та този човек няма да знае основата!
-----------

Тогава няма да мине мастър-а....но има и такива дето се справят......

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   08-11-09 21:30

За магистър трябва да имаш и минимум взети изпити по специалността. Иначе спортисти лесно могат да станат лекари, а това не е добре за пациента.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sasi   
Дата:   08-11-09 21:33

Ми в монго от европейските държави приема не е с изпит а се кандидатства с оценките който са в дипломата. В България като се кандидатства за магистър с изпити ли се прави?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: analgina   
Дата:   08-11-09 22:25

asahi, точно лекар няма как да стане, защото няма такава магистратура. Самата специалност си е магистърска, без бакалавър. Както и стоматология, фармация, архитектура, и ако не се лъжа и право. Може да има и други такива специалности.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   08-11-09 22:29

абе всичко е мамата си трака. Всичко се прави за пари- дай за тоз семестър дай за друг ето ти и магистратура. Жена ми и тя така- първо учи едно после взе магистратура по финанси и сега аз требва да я уредя някъде[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.