Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Свинският грип
Автор: Stoychev   
Дата:   02-11-09 12:44

Искам да попитам как сте с грипа в другите градове? Има ли някъде в нета репортажни кадри от света (като например The Big Picture на boston.com)?
Болен съм и не съм излизал от една седмица, но всички казват, че в Ямбол било пълно с хора с маски и болницата и поликлиниките били пълни. Татко вече час обикаля с колата по аптеките да си търси ампули антибиотик, но навсякъде свършили, както и маските. [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   02-11-09 12:53

Изкуствено всяване на паника. Бас държа, че всички са болни от някой нов най-обикновен щам на грипа, ама се гърми масово за свински.

Освен това оная дама, бременната, която обявиха за болна от свински грип е с пневмония, а всички знаем при слаба имунна система как се развиват летите респираторни в по-тежки болести.

Мисля, че всичко е фалшименто

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   02-11-09 12:56

Бе такава каргания изкарах тук 3-4 дена ...заеби !!!

Свинска ли , овча ли ...не казват !!! Ма илячи за свине не пих - само пържоли !!! От врат !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: steeens   
Дата:   02-11-09 12:58

Ами който е успял да си купи маска си я носи.На доста места е така.Антибиотиците не помагат срещу вируси,доколкото ми е известно.Ама аз не съм доктор,така че не мога да давам съвети.Аз лично си правя превенция с хубаво червено вино и много чесън,но не съм сигурен за лечение това дали е подходящо.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   02-11-09 12:58

Тоде, тоде, уж мъж с опит, а... Виното де остави?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: steeens   
Дата:   02-11-09 13:02

iPonche написа:

> Изкуствено всяване на паника. Бас държа, че всички са болни от
> някой нов най-обикновен щам на грипа, ама се гърми масово за
> свински.
>
> Освен това оная дама, бременната, която обявиха за болна от
> свински грип е с пневмония, а всички знаем при слаба имунна
> система как се развиват летите респираторни в по-тежки болести.
>
>
> Мисля, че всичко е фалшименто
Онази дама ,бременната между другото взе че умря.Така чух поне по новините.Хич не е толкова лесно обяснението ,колкото ти се иска.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   02-11-09 13:02

Антибиотици се пият за бактериални инфекции, не за вирусни...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boyanb   
Дата:   02-11-09 13:03

Неддраг, то е по дефолт бре [smilie5]



Публикацията е редактирана (02-11-09 13:03)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: emilliano   
Дата:   02-11-09 13:04

Само да кажа, да не правиш огромната грешка да пиеш антибиотик при грип! Антибиотиците не са противовирусни средства, колкото и добре да е насадено това сред нацията.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   02-11-09 13:06

Абе,човека каза,че е болен...как веднага решихте,че е болен от грип![smilie11] [smilie5]

Иначе ако наистина е грип ([smilie5] ) наистина недей да пиеш нищо,моя доктор и той това ми каза,много сън и това е![smilie5] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   02-11-09 13:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JANINI   
Дата:   02-11-09 13:07

Червено вино - ДА, но не какво да е, а МЛАДО![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 1vo   
Дата:   02-11-09 13:08

СЗО що не вземе да каже: миналата година месец по месец от "обикновен" грип умреха толко и толко, тази година от "свински"- толкова.

Но май повечко им пука за бизнеса отколкото за здравето.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Rand   
Дата:   02-11-09 13:24

Не знам фалшименто или не, ама в Събота вечер тъй ме втресе и отнесе, че бях готов да повярвам на всякакви приказки за пандемии и епидемии. Още съм замаян.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   02-11-09 13:44

Имам бронхит и пия антибиотик. Майка ми има бронхит и пие антибиотик. Баща ми пие Тамифлу, понеже има много висока и постоянна температура, а днес лекарите в болницата му изписали и антибиотик. А сега де! [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pachanga   
Дата:   02-11-09 14:04

при повсеместното домашно лечение и не ходене на лекар изведнъж става бум... то не че като отидеш на лекар няма да се разболееш [smilie8] лоша превенция. чакане да не можеш името да си кажеш и евентуално спираш да ходиш на работа. през това време сееш и предаваш и прилепваш нови бацили безчет [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: steeens   
Дата:   02-11-09 14:10

Лекарите се застраховат,с антибиотик се опитват да предотвратят последващи бактериални инфекции,предполагам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Magnifico   
Дата:   02-11-09 14:20

http://www.boston.com/bigpicture/2009/05/2009_swine_flu_outbreak.html
Това е от boston.com

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   02-11-09 14:27

Автор: emilliano
Дата: 02-11-09 13:04

Само да кажа, да не правиш огромната грешка да пиеш антибиотик при грип! Антибиотиците не са противовирусни средства, колкото и добре да е насадено това сред нацията.


Проблемите при много хора са бактериални не вирусни !!!

Всъщност май отношението е 50/50 . А бактериалните се лекуват с антибиотици !

Надали навсякъде могат да ти направят конкретното изследване - за това си вързват коня ... и антивирус и антибактериални .

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mano   
Дата:   02-11-09 14:31

Аз пък мислех да хвана един батериен грип за Canon но се отказах :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   02-11-09 14:46

Magnifico, благодаря! Но защо аз като търсех в същия сайт никакви снимки не ми излязоха? :(

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   02-11-09 14:57

копи/пейст
Д-р В. Тенев
Можеш да опиташ да се лекуваш с Тамифлу. Това е търговското наименование на oseltamvir. Това лекарство е ефикасно против Инфлуенца А и В. Не искам да те плаша, обаче H1N1 стана популярен по света именно с това, че е резистентен спрямо oseltamvir. Значи ако не ти помогне Тамифлу-то и симптомите се задълбочават (кашлицата слиза надолу, влошава се общото ти състояние, бързо лекарите у дома ти, да те вкарват в пулмологично отделение някъде, където ще могат овреме да овладеят тежката пневмония.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Magnifico   
Дата:   02-11-09 15:17

Стойчев, аз не съм търсил в сайта, в Гугъл написах, че искам това, от този сайт, и то излезе [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   02-11-09 16:14

За пореден път Гугъл доказва по-добра ефективност, отколкото интегрираните търсачки. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   02-11-09 16:17

гуглето цепи мрака [smilie24] [smilie5] [smilie5] а може би дори и да лекува свински грип [smilie10] [smilie10] [smilie5] [smilie5] [smilie25] [smilie25]



Публикацията е редактирана (02-11-09 16:17)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.