Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Оценка 5 барабар с бомбите
Автор: Amigo   
Дата:   01-11-09 19:03

Бойко Борисов си писа петица[smilie25]

Премиерът Бойко Борисов си писа петица за управлението през първите 100 дни от мандата на ГЕРБ.

Докато инспектираше строежа на инсталацията за преработка на отпадъци край с. Яна той обясни, че започнал работа в "мъртъв сезон" и не е имал достатъчно време за активно сътрудничество с институциите на ЕС.

Той обаче отрече неразкритото отвличане на студента Румен Гунински да е причина оценката да не е отлична и изтъкна, че са били разкрити "останалите по-сериозни престъпници".

Борисов коментира, че неговите 100 дни ги броят от самото начало, че веднага имало декларации, питания и медийни атаки.

"Не можехме да знаем, че са заложени такива капани от старото правителство - това са парите за миналия сняг, за неплатените отпуски. Нарочно не са си вземали през тези четири години отпуск, за да не открадне някой от тях повече", заяви той.

30 млн. лв. са необходими за изплащане на неползвания отпуск само за Агенцията за борба с градушките, допълни Борисов.

Премиерът се похвали и с успехи.

Виждате, че всяка седмица се строят детски градини, детски площадки, много трудоемки неща се правят, изтъкна той.

По думите му поне новият кмет на София знае какво ще наследи - "заводът на какво ниво е, детските площадки колко са, детските градини колко са". Освен това нямало заложени бомби в обществено-икономическите сфери.

"Сега на бул. "Черни връх" правим "детелина" на "Околовръстния път", тя струва 4 млн. лв., но преди това трябваше да изместим водопровода. Министерският съвет осигури финансиране за строителството на южната дъга от "Симеоновско шосе" до местността Камбаните", добави Борисов.

На въпрос дали правителството ще представи четиригодишна управленска програма, той отговори, че програма ще се направи в зависимост от нивото на икономиката.

По отношение на това дали ще се настоява за промени в съдебната власт, Борисов заяви: "Декларирам подкрепата си за главния прокурор, с една единствена забележка, че както на мен ми броят първите 100 дни, по същия начин и той трябва да се пита какво е свършил за първите 100, за вторите 100."
[smilie8]

А ББ дали е чел новата книга за ББ? [smilie11] [smilie8] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   01-11-09 19:08

какво по-демократично от това - сам да се оценяваш

https://photo-forum.net/joro/emoticons/B2.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   01-11-09 19:09

Веднъж комунист - винаги комунист...
Навремето имаше самоатестации... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   01-11-09 19:38

slivenski ти от личен опит ли говориш?

Аз съм казал - докато не видя политик в затвора и то за присвояване на пари, корупция и злоупотреба със служебно положение няма да повярвам на който и да е политик.

А оценката... ми според мен Бойко трябва да спре да приказва. Да започне да действа, а после да говори.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   01-11-09 19:38

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Звучи ми като един бивш шеф, дето едва ли не ме изкара, че нарочно съм се контузил, да не съм на работа, щото имало големи аварии.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   01-11-09 19:42

slivenski ти от личен опит ли говориш?


Да, от личен. [smilie3] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   01-11-09 19:45

днес 5, утре вече 6 и... т.н. [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.