Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Да спирам ли на КАТ ?
Автор: guciguci   
Дата:   28-10-09 19:55

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   28-10-09 19:55

Представете си следната ситуация. Карам си колата със цялото семейство. Привечер е. Изведнъж от храстите изскачат хайдути..,аа полицаи искам да кажа. Ама те се крият по храсталаците точно като хайдути. Размахват палка. Аз съм длъжен да спра. След което отварям прозореца и получавам удар с пистолет по главата. Изваждат ни от колата и ни завързват за крайпътно дърво. Но днес ни е щастлив ден,та не ни поливат с бензин и запалват,а пощадяват живота ни.
Та въпросът ми е длъжен ли съм да спра на укрит,окопан в крайпътния канал пост на КАТ,или да продължа по пътя си.
До кога катаджиите така нагло ще се крият където им падне? Какво стана със закона патрулките да са на видно място на пътя?

Всичко,което написах е предизвикано от двата подобни случая на автомагистрала Тракия последните няколко дни.
Внимавайте на кого спирате!! По-добре подминете и след това защитавайте правата си. Наглоста на катаджиите трябва да спре,защото точно те са предпоставка за тези зачестили нападения на мними полицаи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   28-10-09 19:59

Ако си забелязал на българи не правят този номер. Явно не минава.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   28-10-09 20:02

аз лично няма да спра
Доколкото съм запознат полицаите вече нямат право да се крият

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nvassilev   
Дата:   28-10-09 20:06

Щом изскача от храстите гази,пък после ще кажеш,че си ги помислил за зайци

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   28-10-09 20:07

Не съм сигурен,но мисля , че нощно време трябва да са на осветени и означени КППта.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marchello   
Дата:   28-10-09 20:14

София: Шофьор стрелял с газов пистолет по пешеходец

28 октомври 2009 | 17:10 | Агенция "Фокус"



София. Шофьор е стрелял с газов пистолет по пешеходец, който пресичал неправилно ул. „Черковна” в столицата, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Според очевидци на случилото се – пешеходец е пресичал неправилно, и водач на автомобил марка ауди 100, виненочервен на цвят, е извадил газов пистолет и е стрелял на пешеходеца. Шофьорът на аудито е избягал. Пешеходецът е в болница.

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   28-10-09 20:21

Не спират БГ коли, защото кой пътува с 20-30 хил. евро?

Ето един от плюсовете на платената магистрала пред винетките - тогава на всеки вход и изход на магистралата би имало кабинки с камери и при нужда могат да се дирят коли...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: captainme   
Дата:   28-10-09 20:23

за това София е най-добрия град за живеене вече[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vga   
Дата:   28-10-09 20:44

Аз лично вече не им спирам. Нито денем нито нощем. Понеже знам че ги мързи тия изчадия и няма и да тругнат след мене. После отивам в най-близкия КАТ и казвам за случилото се, проверяват ме и така. Писна ми да ми измислят актове - имам над 10 вече и то само за глупости. 9 от тях съм обжалвал успешно. Ама разправията, ах разправията в КАТ София... не им спирам и това е.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   29-10-09 16:11

[smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: venny   
Дата:   29-10-09 16:25

Тези от магистрала тракия не са били спрени от скрити полицай с палки, а са били преследвани и в последствие спрени.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   29-10-09 16:30

Е ако те преследва полицейска кола,какво ще направиш? НЯма ли да сперш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pd   
Дата:   29-10-09 16:53

Абе бате....
Незаконно е да се крият катаджиите вече.
От 1-2 години.Трябва да са на видно място със светлоотражителни жилетки.
Ако някой ти излезе така може и да не спреш...той реално няма право да се крие.
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   29-10-09 16:59

Абе те значт,че е задължително да са със жилетка и я носят,но отварят задните капаци на колите и се крият зад тях. Абе смешна и жалка работа,ама парички им трябват на хората...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   29-10-09 17:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   09-11-09 20:30

Днес пак ги гледам на един булевард. Качили се на тротоара по многовисок бурдюр,зад едно дърво. [smilie18] Ейй,ще си разбият колите само и само да се покрият...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   09-11-09 20:33

Ако си караш нормално кво те притесняват?
Ако ли пък караш бързо,що се сърдиш, че си вършат работата?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   09-11-09 20:34

guci къде това, на Пазарджишко ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   09-11-09 20:37

Не. В Пловдив,на булеварда покрай Метро.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   09-11-09 20:41

Аз днес гледах едни на Пазарджишко шосе известно време - спираха предимно такива с незапалени фарове (даже рейсове на градския [smile]). Един дето го бяха спряли (май за обратен завой на забранено място) опита да им даде пари, но му ги върнаха и му писаха акт. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Magnifico   
Дата:   09-11-09 20:58

Аз пък днес карам по околовръстното, посока Бояна. Стигам до кръстовище - в ляво за Драгалевци, в дясно за към града. Поглеждам в дясно, едни храсталаци, и хептен зад храстите се каширали в една патрулка наще познайници, а от патрулката виси един кабел към контролното табло на светофара явно [smilie18] Явно чакат, чакат, и като им скимне, дай червено и който свари да мине неправилно... сещате се натам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   09-11-09 21:00

И ти какво направи?Обади ли се на някой?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   09-11-09 21:00

Ееее,стига бе... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   09-11-09 21:02

Журналисти трябваше да извикаш.А така-днес видях....извън земни.Каво като си ги видял?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.