Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Ехо русофобчетата
Автор: ivodam   
Дата:   28-10-09 22:57

Ехо, русомразите, дето през ден ревете, че Русия била комунистическа държава, гледайте -в момента върви по руската телевизия филмът "Адмирал" - по откровено, пълно и натуралистично изображение на зверствата на жидомасонския болшевишки режим никога не съм виждал - гледайте и после пак приказвайте...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   28-10-09 22:59

май го има в Замундата [smilie8] [smilie25] 2008 ли е?!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   28-10-09 23:01

Ами в Замундата е някакъв орязан вариант вероятно, за киносалон, а по телевизията вървят 10 епизода...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   28-10-09 23:01

....жидомасонския...

Сталин кой от тия двамата е?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   28-10-09 23:03

Kanonir: Сталин е отделна ракия - дори не е грузинец, ами от някакво осетинско племе... така или иначе, в ръководството на така наречената болшевишка революция нема нито един руснак, факт... [smilie2] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   28-10-09 23:04

нямам ТВ, ще гледам другия вариант [smilie8] ще ми е интересно да видя какво и как е представено [smilie8] не е имало кой да се разправи с ония подли хиени навремето, а сега са дори още повече [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   28-10-09 23:05

абе мога да пусна някои интересни нещица по темата, ама имам спешно да пиша един материал за утре, та нямам време тази вечер [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alex1954   
Дата:   28-10-09 23:11

Стали, Ленин, Петър Велики...- който и да е на власт, Русия си остава мощна империя, с която умният политик би се съобразил винаги. Русначетата от малки ги възпитават, че от Русия по-велика няма.
Може ли каже някой, че и в България е така.Няма по родоотстъпническа държава от нашата.Няма по-големи подгъзници от нашите политици- от която и партия да са те.(за съжаление!)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   28-10-09 23:17

То в ръководството на работническата партия е имало 1 работник за цялото и съществуване, ама кой да го знае...? [smilie11] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   28-10-09 23:18

Амиго всъщност точно Сталин е човека дето се е разправил с подлите хиени или както казва она хитрец Виктор Суворов (перефразирам) "Русия винаги и е провървявало на острите завои..." и следва разбор на всички, които по това време биха могли да заемат мястото на Сталин - от лични по-лични и изобретателни главорези! Та Суворов всъщност има предвид че на Русия в това време и е провървяло с... хмм... най-малкото зло..... а кои сме ние да спорим с Виктор Суворов?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   28-10-09 23:18

Amigo: Има много силни моменти, един от епизодите завърши как развилнелите се "прогресивни" матроси избиват интелигенцията и "буржоазията"...
застрелват го един човечец и го хвърлят с камък на краката в морето... и в следващия момент камерата слиза под водата и показва - цялото дъно, докъдето стига поглед, осеяна с трупове, които стоят изправени, вързани за камъните, още с дрехите си, поклащат се... ултразловещо...

...напомни ми на практиката, която са имали развилнелите се селяни и буржоя по време на Френската велика революция - правили са на хора от аристокрацията така наречената "сватба" - връзват заедно мъж и жена - и в Сена...

За това наште демократчета тукашни изобщо и не са чували, разбира се... колко му е лесно на човек да живее и да си приказва по форумите, като просто не знае...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   28-10-09 23:20

[smilie24] утре вечер ще гледам да се включа пак, че до тогава много бач [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   28-10-09 23:24

Kanonir: Ами това беше доста добре показано във филма за великия поет Есенин - след смъртта на Ленин, когато още не е ясно кой ще вземе властта, и са били от едната страна еврейчетата около Лев Бронщайн (Троцки), от друга - Джугашвили (Сталин) - Есенин го е било адски страх от еврейската клика (тогава почват да се появяват параноичните му стихове, черният човек, и т.н.) и се е молил Сталин да вземе властта. За съжаление се е страхувал с право - евреите успяват да го пречукат в един хотел в Петербург преди Сталин да се взел нещата в свои ръце...

Къде е Русия, къде са руснаците в целата тая история, пита се неволно човек... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   28-10-09 23:26

Къв адмирал в главите ви бре?
Арсенал и Ливърпул играят в момента.
И Зеленая марка играе с шпроти, дроб от треска, сайра и пушена мойва. Хляб бородински, домашно чисто масло. Гъби -маслята.
Сталин и революция за мезе стават ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   28-10-09 23:31

ми явно стават кат гледам в тоя форум колко хора ги вземат за мезе при всяко тяхно споменаване [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   28-10-09 23:33

юнга: Глупости, дай ми червен хайвер, ама от истинския, от зелените консерви, кета, не атлантическа сьомга, ами от Далечния изток, и водка Московска, па ме чекай да умрем... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dimi2007   
Дата:   28-10-09 23:41

...напомни ми на практиката, която са имали развилнелите се селяни и буржоя по време на Френската велика революция - правили са на хора от аристокрацията така наречената "сватба" - връзват заедно мъж и жена - и в Сена...

За това наште демократчета тукашни изобщо и не са чували, разбира се... колко му е лесно на човек да живее и да си приказва по форумите, като просто не знае...
--------

И каква е разликата като се знае....[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   28-10-09 23:41

Зелената не е никак лоша. Пушената мойва се топи. Кавиар лососвий/дано не съм объркал думата, че нали съм русофоб/едни едри големи червено-оранжеви зърна.60 и няколко лева - доста голямо бурканче.
Сайрата е като едновремешната. Хлябът е вкусен и върви с рибата. И маслото е добро.И дробчетата от треска също. Колбасите и сирената още не съм опитвал. Майонезата - прекрасна и лека. Сладоледът страшен.
Гъбите са вкусни, но не са за мен.
Има и други риби, но по-нататък.

П.С. Тези дни пак ще зареждам.Днес свършиха кондензираното мляко и сайрата например.
Смятам да си поговоря с персонала, пък дано ме светнат. Ако не, пристига един приятел, до 10на дни, който е учил в последният клас на Ром и е живял там с тези работи ,та ще направя и едно зареждане с него.Цените са добри според мен.



Публикацията е редактирана (28-10-09 23:47)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   29-10-09 01:34

Никой не вряка конкретно срещу руснаците, а точно срещу този режим, бре. Що ги връзваш в един куп. Просто руснаците ги олицетворяваме с режима. Да не са били много на кеф като са им взимали земята. Глей нататък филма... Много е як и поучителен. Но все пак е голяма грешка историята да се учи от филми. [beer]



Публикацията е редактирана (29-10-09 08:30)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   29-10-09 11:40

хайде да озвучим темата


в памет на адмирал Колчак


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   29-10-09 11:51

Автор: ivodam

Къде е Русия, къде са руснаците в целата тая история, пита се неволно човек.


За да изтрепеш няколко десетки милиона човека и още няколко пъти по толкова да ги преселиш в лагери е необходима много мащабна организация.
Поне няколко милиона човека трябва да участват като поддръжка. Репресивен апарат, транспорт, охрана, екзекутори, хранителни доставки и т.н.

Супернаивна е тезата, че няколко еврейчета са виновни за всичко, а няколкото милиона руснаци, които са репресирали и избивали своите са невинни и чисти като ангелчета.

-------

Автор: tofo

Никой не вряка конкретно срещу руснаците, а точно срещу този режим, бре. Що ги връзваш в един куп. Просто руснаците ги олицетворяваме с режима.



[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   29-10-09 11:54

Лично аз гледам основно руска телевизия напоследък, ХДТВ [smilie7]

Като пусна булсаткома и ми се придрайфва [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-10-09 11:54)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   29-10-09 11:58

Се ми се струва че сме ного отворени по руската история ...щото сигурно не можем да си напишем наша !!!

Дрънкаме тук някви щуротий де руснаците изобщо не ги вълнуват !!

Било нещо си - и кво ???


100 години ся ще дрънкаме кво било - ама сега кво е нема значение .

Или просто нормална реакция на дребен народец - да гледамена ората в чинията !!!

Щото например за 20 години потънахме в говна до гушата - ма си и не даваме никакъв зор .

Ама руснацитеее......деба тяхната мама .Те са виновни !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   29-10-09 12:18

И фотографите...
и фотографите...

те са най виновни [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   29-10-09 12:24

Todd, много не съм съгласен в случая с теб. [smilie8] Най-малкото човек трябва да си вади поуки от историята [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.