Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 УПРАВЛЕНИЕ НА ЕТАЖНАТА СОБСТВЕНОСТ
Автор: navy   
Дата:   27-10-09 13:47

или...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   27-10-09 13:47


повод за находчивите фирми да направят малко парички [smilie7]

Споделят ми за фирми, които 'спестяват'на хората тази операция по регистрация и 'уж' управление на етажната собственост [smilie5]

Срещу скромните 4 лева на семейство хи хи хик... фирмата регистрира входа, обекта или блока в кметството хи хи хик [smilie5]
4 лева на месец [smilie5]
Моя приятел живее в 14 етажен блок с по 6 или 7 апартамента, не знам, имали над 90 апартамента... красота изразена в 400 лева на месец [smilie18]

Иначе регистрацията е едно листче, попълнено с не толкова трудни данни и подадено за няма и 15 минути, АКО отидеш навреме, а не в последния момент [smilie5]

Но докато има бунаци... ще има и кой да ги дои [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   27-10-09 13:48

Аааааа не знам - аз умея да управлявам само мотор и кол`ло

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   27-10-09 15:43

Как не съм се сетил за тези 4 ляа?! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   27-10-09 15:47

navy докато има глупаци ще има и тарикати.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Такъв е живота!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   27-10-09 16:24

То въпроса е, че тази галимация с регистрацията е веднъж, отговорни са хората и управителния съвет, не фирмата, обаче фирмата си взема ВСЕКИ месец по 3 лева минимум от семейство и си чеши топките [smilie18]

Разбирате, че когато стане нещо във входа - фирмата би съдействала в договорените задължения, като за всяко допълнително нещо ще се плаща допълнително [smilie5]
Обаче тя няма да хукне да сменя изгорелите крушки, няма да Ви търси чистачка или всяко друго нещо от подобен характер хи хи хик...
Хората обаче се уплашиха от тия нови наредби и си помислиха каква ли галимация е това [smilie7]
Уплашиха се един вид...
И то, защото не са осведомени.

Нещата на практика ще си останат пак такива, каквито си бяха досега [smilie7]
Общините ще си съберат информация за разгънатите площи, ще си проведат статистиката и нещата ще си продължат по старому [smilie7]

С дребната разлика, че някои тарикати ще вземат от този и онзи по 3 лева всеки месец [smilie5]

Малко по глобално погледнато... среден брой апартаменти във вход 20. 30-40 наивни такива да речем какво става в края на краищата?
2000-2500 месечно...

Ох на батяяяя....
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   27-10-09 16:40

Е ми кат немогат да се организират съседите нека плащат. Хак им е!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.