Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Up!
Автор: 1vo   
Дата:   26-10-09 12:24

...страхотно филмче [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   26-10-09 12:31

къде,кога,какво?[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 1vo   
Дата:   26-10-09 16:44

Никой ли не му е фен [smilie11]
За 10-тина мин. в началото описва цял един човешки живот, по великолепен начин. Страхотна емоция [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marchello   
Дата:   26-10-09 17:03

:) вчера го гледах ... хареса ми [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: binx   
Дата:   26-10-09 19:17

Как никой!? След като гледах Уоли си помислих, че Пиксар вече твърде си вдигнаха летвата и ще им е трудно да направят филм, който да не е по-лош.. е, успяха! Невероятни са, филмите им са забавни, без да са повърхностни, има толкова много доброта и човещина в тях [smile] Не е случайно, че всички са в топ 250 на IMDB [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bc   
Дата:   26-10-09 20:41

Мен ме предупредиха да не го гледам, защото бил ужасно подтискащ. Определено добър, но ужасно тежък. Децата се разстройвали толкова много, че ги извеждали преди края на филма. Аз обожавам анимации и честно казано си ги предпочитам повърхностни и забавни. Децата така или иначи ги чака тежко бъдеще, поне като са малки е по-добре да не ги обременяват с драматични житейски уроци, като че ли.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: carl_cox   
Дата:   26-10-09 21:54

thumbs up for the "UP!" [smilie5] [smilie24] [smilie24]

жестоко филмче, гледах го на първата седмица след като го пуснаха на 3Д [smilie5]

в интерес на истината и аз чух, че имало тук там някоя поразплакана дама :) то не че историйката е нещо драматично, но може би хората очакват да видят поредната праволинейна тъпотийка, а "UP" e интересен микс от емоции :)))

https://photo-forum.net/static/forum/2009-10/cjsa4776.JPG
http://www.devendo1981musicmovies.com/up_movie_image_disney_pixar_may_29__2009.jpg



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.