Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Куче уби 5-годишно момиченце
Автор: HP   
Дата:   19-10-09 12:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: C41   
Дата:   19-10-09 12:09

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   19-10-09 12:09

Може би куче трябва да захапе за гърлото Председателката на Народното събрание, за да се случи нещо?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   19-10-09 12:10

Ужас... [smilie2] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   19-10-09 12:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   19-10-09 12:27

[smilie2]

Като си представя, че дъщеря ми е още на 5...

и като си представя , че 15 години имах куче, което можеше да удуши почти всяко срещнато по улиците живо същество.

И като си представя,че такава ситуация беше 100% невъзможна с мойто куче.

И като си представя всичко това имам чувството, че не става дума за човек с куче, а човек с пистолет. И не пистолета убива, а човекът.

И ми е адски мъчно за детето и семейството.

... и другото ще си го запазя


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   19-10-09 12:30

Сравнението с пистолета не е много точно. Пистолетът никога няма да гръмне сам. А псето не знаеш в кой момент какво може да го озлоби и да се нахвърли... [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   19-10-09 12:30

Трябва бащата на детето да прегризе гърлото на тая дърта смрад сега !!!

Или публично да я пуснат да я изяде некой друг помияр....

Нема оправия ......[smilie23]

[smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   19-10-09 12:31

Не е темата за дискусии...[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   19-10-09 12:31

Всички бездомни кучета на разстрел. Неваксинираните и необезпаразитените - също.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   19-10-09 12:31

Аз като разправям,че трябва да има зоополиция,глоби,присъди..

Жалко за детенцето..не знам вече какво трябва да се случи за да започнат да прилагат законите стриктно[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   19-10-09 12:39

Еееех, преди 25 години насрочат дата на която всеки да си прибере кучето, и същия ден ловната дружинка минава през селото и дето види безпризорно куче ......

Някой ще каже, че не е хуманно, а аз ще попитам хората или кучетата за по-важни????

Всеки плюска мръвки, (заради мръвката ежедневно се избиват милиони животни) а като стане дума за кучета не било хуманно, ай ше им ..... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   19-10-09 13:03

"Всички бездомни кучета на разстрел. "
Ама това не е било бездомно куче, пише че е на някаква жена, която гледала много кучета. Хората са виновни, не кучетата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   19-10-09 13:11

[smilie2]

Имам чувството, че липсата на морал и ценности в днешния българин, се компенсира от грижа за кучетат и интелектуализиране на един проблем, който има своето логично разрешение, което се практикува в къде по хуманни и разбити общества от нашето...!
Кучетата не са виновни за нищо- те са кучета и като такива правото не им приписва вина. Вината е винаги за стопаните. Елриша го е казала- "глоби, присъди" това е! С това ще се оправят 90% от злободневните ни български проблеми.
Кофтито е че такива кучета после биват избивани, само заради глупоста на стопаните си. Не че съм против да се убие кучето, което е убило дете, но просто всичко това може да бъде предотвратено. Има си кастрация, има си кучкарници, има закони- всичко има. Единственото което няма е желание на общините да се справят с този проблем. За съжаление нито хората, нито природозащитните организации помагат в цялата тази ситуация.
Аз съм виждал как, когато идват да кастрират кучетата из кварталите и всички улични псета, стават домашни и ги прибират из входове и каравани. Всичко това за 2 часа. ПОсле пак стават псета... За какво им е това. Каква е тази криворазбрана грижа за кучетата?!!? Не разбирам...!
Кучетат са добри животни, но все пак са животни и трябва да ги уважаваме и да се отнасяме с тях като с такива.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   19-10-09 13:29

И друго има - нещо дето го няма в нашата държава !!!!

Къде са хората ????

Някой се вее трепейки хора със 200км/ч - де са хората ????

Някой гледа 1000 звера безотговорно - де са хората ????

Друг краде като не видял - де са хората ???

....край няма бълкарската мизерия!

Чакаме.....държавата !!! А държавата това сме ние - затова я няма !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: roussinoff   
Дата:   19-10-09 13:34

направо нищо не мога да кажа..... изморих се от тая свинщина

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   19-10-09 13:38

Ежко,така е!Когато минаваха да събират за кастрация уличните кучета,след извършвне на процедурата им слагаха червен или син нашийник за да се маркира,че кучето вече е кастрирано. Масово "лелките",дето всекидневно изсипват кокали и манджи пред входа,поставиха такива нашийници на НЕкастрираните си улични любимци,защото " да не мъчат горките животинки тия гадове". И какво постигнаха с това?! - още хиляди улични кучета,болести,бълхи,агресия..
Да поемеш грижата за улично куче,не значи да го галиш като се прибираш в апартамента и да му сложиш кашон пред входа!!! Грижата означава да го прибереш вкъщи, да го обезпаразитиш,да го кастрираш и възпитаваш.Но "лелките" това не го разбират.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   19-10-09 13:53

Е па и хората кво праят:

http://kliuki.bg

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   19-10-09 14:18

Сега собственика на кучето да излежи една доживотна присъда за предумишлено убийство. Крайно време е всички породи кучета освен декоративните да бъдат унищожени. Кучето е едно от най-безмозъчните и злобни животни, дето съм виждал. Колко слабоумно трябва да е едно същество, опитващо се да ухапе автомобил, движещ се с голяма скорост[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   19-10-09 14:20

ей го и тоя..да убива..не си с нищо по-добър от "лелките",ама наопъки!

То трябва и да се мисли,не само да се вика..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   19-10-09 14:21

Масово "лелките",дето всекидневно изсипват кокали и манджи пред входа,поставиха такива нашийници на НЕкастрираните си улични любимци,защото " да не мъчат горките животинки тия гадове".


[smilie10] [smilie10] [smilie10]

[smilie23]


Няма оправия... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   19-10-09 14:21

ти чуваш ли се кво говориш, или просто за каузата го пишеш![smilie23]
не знам дали кучетата, гонещи автомобили са малоумни, или хората, които не разбират, че всъщност виновни са ХОРАТА

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   19-10-09 14:26

acklay, с какво е виновно едно 5 годишно дете??? Ако това беше твоето дете, ти гарантирам че до края на дните си, нямаше и през ум да ти мине, да защитаваш тези зверове.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   19-10-09 14:27

да ги еба тъпите кучкари [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   19-10-09 14:28

ох, няма спасение....от хората!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.