Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Да си спомним за Васил Левски, чиято смърт поискахте отново
Автор: J0R0   
Дата:   18-09-09 12:23

"Исках да взема парите на един гад, той обаче не ги даде. Напсува хората, които бях пратил да му вземат парите. Тогава с моя приятел решихме да го убием, причакахме го във входа, където живееше. Знаехме кога излиза. За нещастие вместо него, обаче излезе един негов съсед. Видя ни, затова се наложи аз да го ръгна с ножа, защото отвън имаше хора и щеше да ни издаде. Той обаче не умря веднага, опита се да вика, затова се наложи да го наръгам още няколко пъти с ножа, докато умре.

Изповедта е 100% истинска, документирана е.
Не е измислица.

Моля, активистите от темата за смъртното наказание и от тая за хуманността за мнения.

Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   18-09-09 12:27

тоз на бавен огън !!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   18-09-09 12:27

БОЖЕ! НЯМА по-жестоко от човека!!!![smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   18-09-09 12:27

аз съм ЗА смъртното наказание![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   18-09-09 12:27

Аз също! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   18-09-09 12:28

На кол !!! Бавно !!! На площада !!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   18-09-09 12:28

Не заслужава да живее, ЗАЩОТО НЕ УВАЖАВА живота...

НО аз не съм съдник... или по скоро Господ би трябвало да бъде...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   18-09-09 12:29

за единия крак и да виси докато сдаде багажа...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   18-09-09 12:30

Още един глас за [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   18-09-09 12:31

На всички им е много лесно да отсъдят. Ами ако този е заловен, а друг е наръгал човека? Знаем си полицията, знаем си съда - ще го осъдят колкото уж са свършили работа. И вие искате смъртно наказание в прогнила държава като нашата?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   18-09-09 12:32

Въобще се учудвам как такива защитници на животните с лекота дават своето "за" смъртното наказание.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   18-09-09 12:34

promis

"Ами ако този е заловен, а друг е наръгал човека?" - това е изповед [smilie10]



Публикацията е редактирана (18-09-09 12:34)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   18-09-09 12:34

Съдът не работи с "изповеди".

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   18-09-09 12:35

Аз пък съм против. И аз ли да ставам убиец? И къде точно е границата, отвъд която и престъпникът трябва да бъде убит? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   18-09-09 12:35

Автор: promis
Дата: 18-09-09 12:31

На всички им е много лесно да отсъдят. Ами ако този е заловен, а друг е наръгал човека? Знаем си полицията, знаем си съда - ще го осъдят колкото уж са свършили работа. И вие искате смъртно наказание в прогнила държава като нашата?


Той не там !!!!

После ако открият други и тях на кола !!!


Трябва да има превенция !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   18-09-09 12:36

животните са друга бира..не ги бъркай с хората!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   18-09-09 12:37

Не тежестта на наказанието има главната сила в превенцията срещу престъпността, а неговата неизбежност.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   18-09-09 12:38

Със самопризнания не работи ли или те не са важни [smilie8]

И защо трябва да обичам хората, за да обичам животните.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   18-09-09 12:38

Автор: tofo
Дата: 18-09-09 12:35

Аз пък съм против. И аз ли да ставам убиец? И къде точно е границата, отвъд която и престъпникът трябва да бъде убит? [smilie8]


Не се притеснявай - нека го осъдят за набиване на кол - аз ще чукам кола !!! [smilie24]

Вие си гледайте !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   18-09-09 12:40

Дали казуса няма нужда от доизясняване [smilie8] Едни разсъждават какво щяло да стане ако убиеца бил избягал, а други приемат, че те лично ще трябва да убият.[beer]

Ако греша някъде в заключенията , ръчнете ме [smile]



Публикацията е редактирана (18-09-09 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tofo   
Дата:   18-09-09 12:42

Аз не се притеснявам. Одобрявам убийството при самозащита, но не като отмъщение. Станалото-станало. Да не съживиш убития, като убиеш пак? Достатъчно е да му отнемеш възможността да го направи пак.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   18-09-09 12:43

Какъв казус ????Човека си казва сам .Казус нема - на кола !!!


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   18-09-09 12:43

Понеже сме гледали много филми,пропагандиращи как,видите ли,стават ужасни грешки и невинни отиват на смърт..ок - нека въведат това наказание в случаи на безспорни доказателства за вината на убиеца.В останалите случаи - строг ТЪМНИЧЕН затвор,без право да се вижда с други хора и без прозорци на килията!!!

НО,да го затварят няколко години на моя издръжка - не ,благодаря!
Аз не искам да храня убийци и изнасилвачи!!!
Утре излиза и айде хоп - следващата невинна жертва - примери за такива случаи има ужасно много!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   18-09-09 12:44

Тоде, тебе те разбрахме, достатъчно добре.
Чакам включване от Импито и другите юнаци-правораздаватели.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   18-09-09 12:45

Е каква изповед, човекът си е казъл! Убииствата винаги съм мислел, че не са като по филмите- красиви, обосновани и пълни със съжаления след това...!
По скоро това ми се вижда реално. Тъпо копеле е, това е ясно. Но какво има да го бистрим. Щом поети като Дебелянов могат да гледат на смърта с хладна трезвеност, то какво остава за глупаро момче, което я е виждало десетки пъти около себе си още от дете, та до днес...!
Смъртното наказание не може да се оправдае (за мен), защото обществото работи така- индивидите са жестоки по презумпция, а законите са за да държат и възпиртават обществото, а не за да служат за наказание на един или двама. От там как ще възпитава обществото във хуманност, ако то самото е ок с убийствата.
От там моето мнение е такова, ако искате вие да го убиете- аз съм ОК. Но ако искате държавата да го прави, не съм. Всяко престъпление трябва да бъде наказано или ако не наказано, то поне осъдено, а когато престъплението идва от правовия ред, то наказанието е невъзможно..., следователно имаме прпуск в системата.
Аз винаги когато се разминавам с някого вечер и си мисля "Това може да е последният човек, когото виждам", затова го изглеждам от главата до петите- предизвикателно. Някой ден може да ме отрепат заради това, но предвид плахата граница, която ни държи далеч от престъпленията си мисля, че поне веднъж ме е спасявало.
Обще взето:
http://www.youtube.com/watch?v=IYRC4H64EFk

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.