Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: Императорът.   
Дата:   15-06-09 21:22

Това метро няма да годиняса... Добре че и като го свържат, ще ползвам почти само старата отсечка, в последните 2 километра ще си спомням за утеха, че имам две човекозастраховки...

След създаването на Цариградско море - първото асфалтово такова в светът, след строежът на най-скъпият път в Българската история - Околовръстното, по който зейнаха ями само след броени седмици, Б.Б. Строителят нанася нов удар... след като няколко пъти спира токът в новата метроотсечка, след като изходите на метростанция Мусагеница са видимо ОПАСНИ сега и пожар - а минаха само 5 седмици от тържественото откриване...

И на този субект искате да поверите управлението на България - тежко ни !!!


[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: fonnayden   
Дата:   15-06-09 21:28

По добър за сега няма. По тобре той отколкото Триглавия змей. на хоризонта няма друга алтернатива която да спечели избори.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 21:29

Предпочитам драгалевската теменужка да ми вакуумира живота, отколкото бодигард на тошо, дето може и свирки да е правил като сгафи...

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   15-06-09 21:30

canonio [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 21:32

Като ви подхване ББ, тогава СС, СII и АД, взети заедно, ще ви се сторят като бойскаути, ама карай... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 21:34

Като ни подхване ББ, ще имам чист мотив да напусна тази страна....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   15-06-09 21:38

Канониов - с бягство нещата не се решават. Ако германците мислеха като тебе, Германия нямаше да я има сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 21:39

Абе... Не ни давай за пример германците, ако си говорим за война... [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 21:41

Е и как се оправят нещата? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 21:42

Нещата се оправят западно от Сърбия... [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   15-06-09 21:42

Императорът. написа:

> Канониов - с бягство нещата не се решават. Ако германците
> мислеха като тебе, Германия нямаше да я има сега.


Хахаха аз няма да живея 200 години та да ги чакам да експериментират ве [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 21:43

Хахаха аз няма да живея 200 години та да ги чакам да експериментират ве


Никой няма да живее толкова... Трябва да се оправяме... Самостоятелно явно... [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (15-06-09 21:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 21:44

см1и пийти еликсир за дълголетие бре, мазохисти [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 21:45

Моето бягство не е наказателно. Аз нямам намерение, да показвам характер, или да плаша политици.
Обикновено се бяга, за да си спокоен за децата си... БГ е динствената държава, в която с връзки, бой или подкуп си записваш детето в детска градина, както и с връзки, бой или подкуп влизаш за животоспасяваща операция.

Живял съм в Лондон, знам какво е метрото. Знам какво е хора, получаващи по милион годишно, да не ходят с колата на работа. Ще обявя едно голямо "НЕ" на селянията и ориенталщината, ще се обидя на всички, дето гласувайки за комунистите ми натресоха рязаните и мангалите, дето преди не знаех, че ги има.... и ще си спася остатъка от живота.. да си го изживея честно и почтенно, щото аз не съм крадец и измамник, и искам и от хората, дето им плащам заплатите, да са такива.

Полицаите вече ги мразя по дифолт. Не ги деля на офицери и старшинки. Всички са продажни, корумпирани мишоци, повечето затлъстели и непригодни. По-умните работят с мафията, та поне да докарат коледните... Мизерия по български... Мерси.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   15-06-09 21:45

Сливенски, не си говорим за война, а за последствията и. На два пъти Германия е разрушавана до основи, ама германците не са избягали, нали?

ТНТ - за начало НЕ гласувайте за индивид, който се прави на велик мъжкар, но когато стане дума да се поеме отговорност, се крие като женска мидичка в монахински кюлоти. Този трупа глупост след клупост и грешка след грешка - и винаги някой друг е виновен.

За мен мъж на място е този, който като оплеска нещо, може да застане пред хората, да ги погледне в очите и да каже "Сгреших, съжалявам, ще направя каквото мога да поправя грешката". Няма да доживея да видя подобна постъпка от Б.Б.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-06-09 21:46

Абе все си мисля, че ББ не е проектант нито изпълнител на посочените неща. Друг е за е***е. И трябва да си плати.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 21:46

Дълголетие ли... Яжте и пийте, защото всички ще умрем... [smilie21] [smilie21]

Бира и...

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/hzal6968.JPG

[beer] [beer] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: fundamental   
Дата:   15-06-09 21:47

Канонио, последният ти пост [smilie10] [smilie10] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   15-06-09 21:49

Неддрагов - това може да се каже ПООТДЕЛНО за всички гафове на Б.Б., но... само поотделно.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 21:50

че има ли наказателно бягство>? Даже и преди 10ти бягствата не бяха наказателни в повечето случаи, а просто стремеж към един по-добър и по-човешки живот

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fonnayden   
Дата:   15-06-09 21:51

И аз съм за Синята колаиция и ще гласувам за нея ама сега бат Бойко е на мода. Лошо или не това е. По добре той отколкото Дмитриевич

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 21:53

От януари до юни 1990 година половината свестни хора, които познавах се изнесоха от тука... От 1992 до 1998 останалата половина... Самата 1998 се изнесох и аз... Що ли ми трябваше да се връщам... [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (15-06-09 22:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 21:54

Сливенски написал си биографията на 90% от така наречените свестни хора... дет' се вика няма на кого един телефон да завъртя, всички се изнесоха [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 21:55

ТНТ,
това беше към импи...заради:

Автор: Императорът.
Дата: 15-06-09 21:38

Канониов - с бягство нещата не се решават.




Не говоря, че ще реша държавните проблеми с бягство. Ще си реша моите. Егоистично е, ама друг начин за честна борба не измислих... Ходя с пистолет на вилата... като го забравя, се връщам да го взема... Това е заради полицията, полицаите, и феновете на полицейщината... Дето за мен не искат да си мръднат пръста и не ги интересува, че бай мангал ми краде радиаторите от къщи....

А.С.А.В. и бягство останаха само. Другото го пробвах[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубава работа, ама Бойковска...
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 21:56

тъй де тъй! Преди време в една тема се опъвах, че само с "всеки се спасява сам" не става, ама сега и аз съм на това мнение [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.