Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: cameraman   
Дата:   15-06-09 17:41

Случката се разви преди 5 минути на пазар "Чайка" във Варна... Към мен изневиделица се приближи много нежна и чисто изглеждаща девойка. Помоли ме да и дам 1.50 лева за автобуса до Свободния университет... Имала 20 кинта в джоба, ама била ги изгубила.... и по познат начин примигна с клепачи.... Бях сигурен, че ме лъже, но нямах сърце да и откажа.... Беше много хубава... млада и изглеждаше чиста.... Как да не и дам?.... Кой мъж ще каже на младо хубаво момиче, че няма 1.50.... А и може наистина да е останала до моето левче.... Когато и дадох стотинките и пожелах да е жива и здрава, дори да е лъжкиня.....
После се отбих до чешмичката да пия вода.... Край мен мина малчуган на възраст- подобна на нейната..... Помислих си- може да са партия.... Огледах се дали девойката е наблизо.... Видях я на 50-60 метра.... Бепе се устремила към друг "наивник на средна възраст"..
И така.... Сладка болка- сам си я избрах.... Винаги ставам жертва съзнателно, когато си мисля, че не може всичко край нас да е грубо материално.[beer] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: юнга   
Дата:   15-06-09 17:44

Подкрепил си нечия наркомания най-вероятно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: seymour_sz   
Дата:   15-06-09 17:46

Е, какво... и аз бих ги дал тези лев и педесе... с пълното съзнание, че ме лъже [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   15-06-09 17:47

Централна автогара София: "Войник съм от Бургас, не ми стигат 1.20 лева за билет, бихте ли ми услужили."

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: Insight   
Дата:   15-06-09 17:48

"катил" и "скръндза"... така бих дефинирал поведението си в подобни ситуации

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: e-mil   
Дата:   15-06-09 17:48

Миналата седмица пътувам в един трамвай. На предната седалка - жена с едни огромни чанти. Возим се така 15-на минути. В един момент тя се обръща:
- Извинявайте, може ли да Ви помоля да затворите предния люк!
То си беше топло, но трамваят почти празен и никой не възразява. Може пък да изстива лесно жената, що да не и помогна - ставам и го затварям. След само 10 секунди жената стана и слезе на следващата спирка.

Та, недей съжалява, cameraman! Твоята поне е била млада и хубава. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: iVoZaFiRoV   
Дата:   15-06-09 17:51

давам само на възрастни хора на които наистина им личи , че са зле.

Другите да се оправят
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 17:51

Пазар "Красно село" - София: "Не ми стигат 2.45 лева за лекарства..."

Отказах, защото мога да позная кой в 10 часа иска да си купи водка... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: TNT   
Дата:   15-06-09 17:52

като, Иво... Това с войника дето нямал пари да се прибере до не знам къде си е редовен номер не само на централна гара

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: krassi50   
Дата:   15-06-09 17:57

На паркинга пред "Кауфланд" един обикаля с тубичка..свърши ми бензина ще ми дадете ли 1,20. Интересно дали наистина смятат, че некръглата сума звучи достоверно[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: yonqo   
Дата:   15-06-09 18:19

Студентски град, пред "Фантастико", чичка с вид на алкохолик, вече подпийнал:
- Изиняай, нема а та лъжа, събираме пари с колегите (сочи некви пияндури) да си зеем още ена бутилка вино. Ако мое да услуиш... [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 18:28

Ninjas killed my family - need money for Kung-fu lessons!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: НАСОО   
Дата:   15-06-09 18:28

[smilie8] хахахах тоя същия докато чакаме с един приятел на спирката на трамвая на семинарията идва поогледа се-то само ние..мисли умува пет минути накрая - момчета няма кво да ви лъжа, ние сме пропаднали пияници и просим за шише водка.. гледах го, той личи не е некъв тъп идиот, пък не е и лъжец признава си порока... питах го колко - оня колко повече по-добре ще се напием, може и некой да пукне да са кортулиса[smilie18] -дадох му 5кинта и му пожелах да е жив и здрав че просяци като него са рядкост

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: h.svinaroff   
Дата:   15-06-09 18:32

yonqo, тези са класици, дремят си около спирките там и си муфтят с'тинки, но поне си казват за к'во иде реч...веднъж като чаках едно 94 единият ми разказа целия си живот или поне частта, в която става ясно защо проси и се е алкохолизирал - нищо интересно общо взето, глупак и три четвърти.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 18:32

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/ruyc6590.JPG
http://www.jeremygilby.com/Images/NinjaDemotivator.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: мара   
Дата:   15-06-09 18:33

бе и аз чат -пат давам. мя веднъж така го изиграх, че ми дадоха[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: CanoniO   
Дата:   15-06-09 18:39

Финландец, просяк, от три месеца в България, без документи и пари, на чист английски, във Варна, пред офиса ми:


Първо една сърцераздирателна история, после:

Да ми дадеш 200-300 евро да си отида във Финландия?[smilie10]


Баси как закръгля....[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: ffwd   
Дата:   15-06-09 18:49

Варна, ФК, преди 3-4 дни. Момиче с големи бомби продава сладоледи Дарко от фризер. Минавам с байка, купувам си един, изяждам го. Казах и, че ще си купя втори ако си ги покаже и .. изядох 2 сладоледа. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: НАСОО   
Дата:   15-06-09 18:58

и горе в ъгъла Spice Platinium[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-06-09 19:29

Автор: ffwd
Дата: 15-06-09 18:49

Варна, ФК, преди 3-4 дни. Момиче с големи бомби продава сладоледи Дарко от фризер. Минавам с байка, купувам си един, изяждам го. Казах и, че ще си купя втори ако си ги покаже и .. изядох 2 сладоледа.[smilie6]
-------------------------------------------
ffwd, къде по точно [smilie10] [smilie8] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: ffwd   
Дата:   15-06-09 19:32

Ами .. между ФК и х-л Черно море, от страната на х-л Черно море.. [smilie8] [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: alsash   
Дата:   15-06-09 19:40

ffwd...е те така фащаш ангина...например

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: william   
Дата:   15-06-09 19:41

> Финландец, просяк, от три месеца в България, без документи и
> пари, на чист английски, във Варна


Май същия ме заговори преди около 2 седмици в центъра на София... спомена че бил във Варна, искаше да му намеря къде да спи безплатно и ако може - пари за самолета
[smilie18]

Казах му - брато, съчуствам, ама не мога да помогна... не му повярвах, пък и якичко добиче ми се видя, може да се хване на работа


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 19:47

william, той е...
Работил, каза, но вечерта изпивал всичко и все не можел да събере пари. И техните не могат да му пратят пари с уестърн юниън, щото и документи нямал.[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: lumix   
Дата:   15-06-09 20:13

Отивам на гости на приятел (има 2 момиченца та съм купил 2 шоколада) ....някъде около халите ме пресреща едно 5-6 годишно момиченце, цигане ама много чистичко и много красиво.
- Чичо, дай 50ст. че съм много гладна!
Давам и единия шоколад (Линд)....!
- Аааа, не искам ще ме бият.....и отказа ...


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.