Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: cameraman   
Дата:   15-06-09 17:41

Случката се разви преди 5 минути на пазар "Чайка" във Варна... Към мен изневиделица се приближи много нежна и чисто изглеждаща девойка. Помоли ме да и дам 1.50 лева за автобуса до Свободния университет... Имала 20 кинта в джоба, ама била ги изгубила.... и по познат начин примигна с клепачи.... Бях сигурен, че ме лъже, но нямах сърце да и откажа.... Беше много хубава... млада и изглеждаше чиста.... Как да не и дам?.... Кой мъж ще каже на младо хубаво момиче, че няма 1.50.... А и може наистина да е останала до моето левче.... Когато и дадох стотинките и пожелах да е жива и здрава, дори да е лъжкиня.....
После се отбих до чешмичката да пия вода.... Край мен мина малчуган на възраст- подобна на нейната..... Помислих си- може да са партия.... Огледах се дали девойката е наблизо.... Видях я на 50-60 метра.... Бепе се устремила към друг "наивник на средна възраст"..
И така.... Сладка болка- сам си я избрах.... Винаги ставам жертва съзнателно, когато си мисля, че не може всичко край нас да е грубо материално.[beer] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: юнга   
Дата:   15-06-09 17:44

Подкрепил си нечия наркомания най-вероятно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: seymour_sz   
Дата:   15-06-09 17:46

Е, какво... и аз бих ги дал тези лев и педесе... с пълното съзнание, че ме лъже [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   15-06-09 17:47

Централна автогара София: "Войник съм от Бургас, не ми стигат 1.20 лева за билет, бихте ли ми услужили."

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: Insight   
Дата:   15-06-09 17:48

"катил" и "скръндза"... така бих дефинирал поведението си в подобни ситуации

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: e-mil   
Дата:   15-06-09 17:48

Миналата седмица пътувам в един трамвай. На предната седалка - жена с едни огромни чанти. Возим се така 15-на минути. В един момент тя се обръща:
- Извинявайте, може ли да Ви помоля да затворите предния люк!
То си беше топло, но трамваят почти празен и никой не възразява. Може пък да изстива лесно жената, що да не и помогна - ставам и го затварям. След само 10 секунди жената стана и слезе на следващата спирка.

Та, недей съжалява, cameraman! Твоята поне е била млада и хубава. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: iVoZaFiRoV   
Дата:   15-06-09 17:51

давам само на възрастни хора на които наистина им личи , че са зле.

Другите да се оправят
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 17:51

Пазар "Красно село" - София: "Не ми стигат 2.45 лева за лекарства..."

Отказах, защото мога да позная кой в 10 часа иска да си купи водка... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: TNT   
Дата:   15-06-09 17:52

като, Иво... Това с войника дето нямал пари да се прибере до не знам къде си е редовен номер не само на централна гара

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: krassi50   
Дата:   15-06-09 17:57

На паркинга пред "Кауфланд" един обикаля с тубичка..свърши ми бензина ще ми дадете ли 1,20. Интересно дали наистина смятат, че некръглата сума звучи достоверно[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: yonqo   
Дата:   15-06-09 18:19

Студентски град, пред "Фантастико", чичка с вид на алкохолик, вече подпийнал:
- Изиняай, нема а та лъжа, събираме пари с колегите (сочи некви пияндури) да си зеем още ена бутилка вино. Ако мое да услуиш... [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 18:28

Ninjas killed my family - need money for Kung-fu lessons!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: НАСОО   
Дата:   15-06-09 18:28

[smilie8] хахахах тоя същия докато чакаме с един приятел на спирката на трамвая на семинарията идва поогледа се-то само ние..мисли умува пет минути накрая - момчета няма кво да ви лъжа, ние сме пропаднали пияници и просим за шише водка.. гледах го, той личи не е некъв тъп идиот, пък не е и лъжец признава си порока... питах го колко - оня колко повече по-добре ще се напием, може и некой да пукне да са кортулиса[smilie18] -дадох му 5кинта и му пожелах да е жив и здрав че просяци като него са рядкост

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: h.svinaroff   
Дата:   15-06-09 18:32

yonqo, тези са класици, дремят си около спирките там и си муфтят с'тинки, но поне си казват за к'во иде реч...веднъж като чаках едно 94 единият ми разказа целия си живот или поне частта, в която става ясно защо проси и се е алкохолизирал - нищо интересно общо взето, глупак и три четвърти.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 18:32

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/ruyc6590.JPG
http://www.jeremygilby.com/Images/NinjaDemotivator.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: мара   
Дата:   15-06-09 18:33

бе и аз чат -пат давам. мя веднъж така го изиграх, че ми дадоха[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: CanoniO   
Дата:   15-06-09 18:39

Финландец, просяк, от три месеца в България, без документи и пари, на чист английски, във Варна, пред офиса ми:


Първо една сърцераздирателна история, после:

Да ми дадеш 200-300 евро да си отида във Финландия?[smilie10]


Баси как закръгля....[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: ffwd   
Дата:   15-06-09 18:49

Варна, ФК, преди 3-4 дни. Момиче с големи бомби продава сладоледи Дарко от фризер. Минавам с байка, купувам си един, изяждам го. Казах и, че ще си купя втори ако си ги покаже и .. изядох 2 сладоледа. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: НАСОО   
Дата:   15-06-09 18:58

и горе в ъгъла Spice Platinium[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-06-09 19:29

Автор: ffwd
Дата: 15-06-09 18:49

Варна, ФК, преди 3-4 дни. Момиче с големи бомби продава сладоледи Дарко от фризер. Минавам с байка, купувам си един, изяждам го. Казах и, че ще си купя втори ако си ги покаже и .. изядох 2 сладоледа.[smilie6]
-------------------------------------------
ffwd, къде по точно [smilie10] [smilie8] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: ffwd   
Дата:   15-06-09 19:32

Ами .. между ФК и х-л Черно море, от страната на х-л Черно море.. [smilie8] [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: alsash   
Дата:   15-06-09 19:40

ffwd...е те така фащаш ангина...например

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: william   
Дата:   15-06-09 19:41

> Финландец, просяк, от три месеца в България, без документи и
> пари, на чист английски, във Варна


Май същия ме заговори преди около 2 седмици в центъра на София... спомена че бил във Варна, искаше да му намеря къде да спи безплатно и ако може - пари за самолета
[smilie18]

Казах му - брато, съчуствам, ама не мога да помогна... не му повярвах, пък и якичко добиче ми се видя, може да се хване на работа


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 19:47

william, той е...
Работил, каза, но вечерта изпивал всичко и все не можел да събере пари. И техните не могат да му пратят пари с уестърн юниън, щото и документи нямал.[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: lumix   
Дата:   15-06-09 20:13

Отивам на гости на приятел (има 2 момиченца та съм купил 2 шоколада) ....някъде около халите ме пресреща едно 5-6 годишно момиченце, цигане ама много чистичко и много красиво.
- Чичо, дай 50ст. че съм много гладна!
Давам и единия шоколад (Линд)....!
- Аааа, не искам ще ме бият.....и отказа ...


Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: exo99   
Дата:   15-06-09 20:51

Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: ffwd
Дата: 15-06-09 18:49

Варна, ФК, преди 3-4 дни. Момиче с големи бомби продава сладоледи Дарко от фризер. Минавам с байка, купувам си един, изяждам го. Казах и, че ще си купя втори ако си ги покаже и .. изядох 2 сладоледа.

...........................................

После що народът не гласува зца ДСБ - щото има всичко да си показваме [smile]

Утре пак да минеш да хапнеш сладолед [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   15-06-09 20:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: Bumerang   
Дата:   15-06-09 21:02

Една млада хубава и наивна [smilie25] казва на един който прави секс с нея :"Знам че ма лъжеш ама много хубаво ми става":-))

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: nrk   
Дата:   15-06-09 21:11

Аликанте, Испания, през последните година-две.

На автогарата се разхожда един нашенец (зер то не се вижда, ма си личи), и заговаря де-що види българин (щото наистина си личи)>
- Братко/сестро от ...наисе години живея тука, в село незнамсикоеси и ей на, днес дойдох в града да оправям едни документи, ама вдигнали цените на таксите, та останах без пари да се прибера до незнамсикоеси, услужи с 5,2 еурос ти майка - ти бащица.
Много ги вдигат пусти такси, ама и той лица не помни, горкия, 6-7 пъти си говорим вече.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Продължение...
Автор: cameraman   
Дата:   15-06-09 21:15

Малко след като ви описах случката за "клетата студентка с чистото излъчване" и се прибрах в студиото трябваше да подготвяме едно предаване... Разказах на колегите за това докъде стига доброто и откъде доверието сигурно граничи с лудостта.... Казах им за това, че моето дете може би ще попадне в подобна ситуация и пак си спомних онова примигване- не може да се обърка с кравешко клепване.... Това е мимика, която се владее само от професионални прелъстителки.... Тогава се обади техническият отговорник на студиото:
"-Видях, че говориш с онова много нежно момиче на пазара... Когато и даде стотинки си помислих, че ти е позната и даже отчетох, че е доста хубавичка.... После тя говори с един друг човек... И той се усмихна и си бръкна в джоба....... И после пак, и пак... Влязох в супера да си купя една вафла.... След малко нашата студентка се нареди на опашката и поиска да и уедрят пари.... Сега разбирам...."
Тогава и аз разбрах, че не съм направил добро, а съм бил обикновен будала, който манипулират безотказно....[thankyou]



Публикацията е редактирана (15-06-09 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 21:46

той и Пешко сиганчето на Ябланица преди години искаше пеесе с'тинки, ся иска 5 лева... па и псува кат' не му дадеш [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на
Автор: pepi   
Дата:   15-06-09 23:11

Аре, сички сте уволнени, туко що, спечелих!

500 000 от Големите британски лири! [smilie10]

СПЕЧЕЛВАНЕ НОТИФИКАЦИЯ 2009.

From: "NOTIFICATION DRAWS 2009." <luckywin20082@switched.com> [ Save address | Block sender | This Is Spam ]
To: undisclosed-recipients:;
Cc:
Subject: Спечелване НОТИФИКАЦИЯ 2009.
Date: Mon, 15 Jun 2009 07:45:33 -0400
Previous | Next

COOL STREET
PAULGREENVULLE Ax34587,
Австралия.
Ref: 435062725
Партида: 7050490902/189
Спечелване No: G B8101/LPRC

ЧЕСТИТО!
Уважаеми Luck победител,

Ние сме щастливи да Ви информирам,
на вашето съобщение награда за
ден, от
Австралийски Тото включена програма.
Това е бонус за насърчаване на
Тото в Австралия, коD1то е изцяло на
базата на електронен подбо на
победителите с техните адреси за
електронна поща формата някои с0йт.

Вашият имейл адрес е прикрепен към
билета номер; 4700172507056490102
сериен номер 7741134002 тази партида
привлича късмета Y номера, както
следва 5-13-33-37-42 бонус number17, който
впоследствие спечели Тото
във втората категория.

Вие тук, като са били одобрени еднокра
тно заплащане от £ 500,000.00
(петстотин хиляди Големите британскD0
лири) в брой кредитна файл код:
ILP / ОО 47509/09 от общата парична награда
общо осем часа с8
0ед
щастливи победители в тази категория.
Всички участник бяха избрани чрез
компютърна система balloting изготвен
формуляр деветстотин хиляди
Е-мейл адреси от Канада, Австралия,
САЩ, Азия, Европа, Близкия Изток,
Африка и Океания като част от на8 8ата
международна програма за
промоциите, които се прове дат ежегодно.

Това бе много да насърчават и
спонсориран от конгломерата на ня
ои
мултинационални компании като част
от тяхната социална отговорност на
гражданите в общността, където те
имат оперативна база.

Допълнителна повече подробности за
вас (е-мейл адрес) попада в рамките
на нашите европейскD0 представител
офис в Амстердам, Холандия, както е
посочеDо в играе купон и наградата от
£ 50 0,0 00,00 ще бъдат пуснати
за вас от този регионален клон във Вели=D
0обритания съответно. Надяваме
се, че с част от вашата награда, вие ще
участвате в нашия край на
годината високите ставки за £ 1,3 млрд.
международни състави.

0D КАК да получат своята награда:
Просто се обърнете към наши те
доверен агент, Mr.Johnson Дюк Е-мейл адрес
(johnsonduk@live.com) към
файла за вашия и ск. Контакт му от
понеделник до петък. Телефон:
+447045746292 като попълните формата
по-долу и го изпратете B
4о него във
файл за вашия иск.

LOTTERY WINNERS ЗАЯВКА ЗА УЧАСТИЕ НА ПЛАЩАНЕ.

Пълно име ..................... .................... .........
ДАТА НА РАЖДАНЕ .........................................
АДРЕA 1 ................................................. ..
SEX ................................................. .........
ВЪЗРАСТ ................................................. .......
НАЦИОНАЛНОСТ ...........................................
СУМА WON ............................................
Професия ............................................
ТЕЛЕ4ОН .............................................
EMAIL ................................................. .. ..
ДАТА ................................................. .....
WINNER РЕФ / ПАРТИДЕН NO .. ..........................
Одобрени за
плащане.

Моля ви цитирам референтни, партида и
печеливши номера, които мо
ат да
бъдат намерени за да п ляв ъгъл на то=D
0а уведомление, както и пълното
си име, адрес и телефонен номер, за да
намерите вашия файл лесно. От
съображения за сигурност, ние съвети
всички победители да =2 0водят
тази поверителна информация от
обществения до вашия иск е обработено
и
вашата награда пуснати за вас.

Това е част от нашата сигурност
протокол за избягване на дв
ойното
претендира и неоправдано като =D 1е
възползва от тази програма от
страна на участник или неофициални
персонал. Имайте предвид, всички
печалби, трябва да се заяви преди 21
дни, в противен случай в сички
средства ще бъдат върнати като
Непотърсени и евентуално дарени за
благотворителни организации.
Честито още веднъж на Вашите печалби!

С най-добри пожелания
Керъл С=D
0адки (съ координD0тор)

МОЛЯ НЕ ОТГОВОР НА ТОЗИ EMAIL.CONTACT ВАШИЯТ
АГЕНТ НА ВЗЕМАНИЯТА
(johnsonduk@live.com) Всяко нарушение на
ПОВЕРИТЕЛНОСТ НА ЧАСТ НА
победителите ще доведе до
дисквалифициране.
С уважение,
Керъл Сладки

Онлайн координаторът за
австралийския Тото програмиран,
лотария
международна програма ..

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: kaiser.soze   
Дата:   16-06-09 01:51

един клошар ми поиска пари, че нямал какво да яде, не бил ял от 2 дни и други подобни приказки.викам му: "ела с мен в магазина, ще ти купя самун хляб, палка салам и буца сирене"
удостои ме с поглед който би разрязъл с лекота 5 мм ламарина и се изниза като диво прасе.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: mladenov   
Дата:   16-06-09 02:18

Поручик Ржевски ,разказва в офицерският клуб:
"Прибирам се вчера в къщи господа,а пред входната врата едно мъничко момиченце,едно такова мръсничко и измръзнало ми казва:"Господине много съм гладна,ако ми дадете няколко копейки,можете да ме наебете"
"И на мен ми стана толкова мъчно....разревах се.Разбирате ли господа офицери,толкова мъчно ми стана...еба и рева,еба и рева"[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: mladenov   
Дата:   16-06-09 02:34

Сега сериозно по темата!
cameraman - ами може би защото всеки път се надяваме ,че сега няма да е грешка,сега наистина ще помогна на някой...
Пред нашият офис се навъртат няколо бездомници.Те са еднакви,и в България и в САЩ.Всичките са ми искали пари,но давам от време на време само на един.Защото той беше единственият който първият път ,а и всеки следващ,ме попита:"Господине в затруднение съм имам нужда от малко помощ,ИМАТЕ ЛИ НЯКАКВА РАБОТА КОЯТО МОГА ДА СВЪРША!!!
От тогава всеки път когато ме види,че събирам боклука на офиса в чували идва и ги занася до кофата която е на 50-ина метра и не е проблем и аз да си ги знаеса,но поне иска да свърши нещо.Винаги му давам $1-2,като си казвам,че поне ги е заслужил,напълно осъзнавайки ,че ще си купи алкохол или наркотици.
От друга страна,този човек не е глупав.Не знам какво го е довело до сегашното му състояние,но един ден ме изуми.Изхвърлях разни електронни чарколяци и той ме попита дали може да ги вземе.Аз му разреших и той набързо ги разгледа.След 30-ина секунди ме помоли ако имам да му услужа с 4 АА батерии.Дадох му ги и тях.След два дена пак се засекохме и той сияещ ми казва:"Гледай какво си направих от това дето ти изхвърли".С гордост ми показа две омотани с черно тиксо кутийки ,които се оказах някакво подобие на фенерчета които той си закачва на колелото през ноща за да го виждали шофьорите.Признавам си бях изумен! Мисълта ми е ,че не всеки просяк и бездомник е станал такъв по своя воля.Сред тях има и хора които са стигнали до дъното поради някаква причина,различна от наркотици и алкохол.Може би помагайки на тези просяци не ги учим на нищо добро,но може би един път ще помогнем и на някой който има желание да се измъкне от там където е сега и наистина му е необходима всичката помощ която може да получи![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: snoopoff   
Дата:   16-06-09 02:42

Е*и ги измамници от секъде... тва по гари и автогари "дай ми 2 лева не ми стигат за билет" са ми ясни.

Лошото е, че веднъж се прибирах в Стара Загора, със Студентска КАРТА, заради намалението, искам билет за 10 лева и си показвам картата... оная вика - билета е 12 лева, за намаление ми покажи книжка, картата всеки може да си направи в тях... а аз имах само 10 лева в мене, с един огромен 25 кила сак, дето го нося на рамо. И трябва да се връшам до квартирата да взимам 2 лева...

Върнах се, взех пари и бири и се извозих до СтЗ ама требваше ли???

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: snoopoff   
Дата:   16-06-09 02:47

младенов - ами май точно щото му се пие е стигнал до там... знае разни неща ама алкохола не прощава...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: mladenov   
Дата:   16-06-09 02:52

snoopoff
Така е ,ама нали знаш ,че освен тези дето пият от сутринта,има и такива дето пият от мъка...Никой не знае откъде и кога можа да му дойде ,нещо което да го накара да награби бутилката.[cool]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   16-06-09 02:59

Така е... ама като не си достатъчно силен пред мъката и земеш да я давиш в алкохола... [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: mladenov   
Дата:   16-06-09 03:04

Пожелавам ти никога да не ти се налага да проверяваш дали си достатъчно силен.[beer] [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   16-06-09 03:05

Ами аз това мое мнение отгоре го казвах от опит за силно мое съжаление.........................................................

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: mladenov   
Дата:   16-06-09 03:17

Пожелавам ти никога ПОВЕЧЕ да не ти се налага да проверяваш дали си достатъчно силен[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: cameraman   
Дата:   16-06-09 23:57

Днес не можах, а имах желание да я потърся пак там.... Исках да и дам Лев и петдесет... Имах работа... дано утре да не е късно...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: BirdOfPray   
Дата:   17-06-09 02:36

ДА не си нещо хлътнал бре ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо сме обречени да повтаряме грешките си? Нова техника за манипулация на нашата слабост.
Автор: jorro_z   
Дата:   17-06-09 11:17

Близо до нас, има една църква. Пред нея винаги седи една циганка. Образ е иначе - възрастна около 60 години, 130-140 кг, от които половината на гърди. Както и да е, обаче:

Всеки божи ден минавам оттам, на отиване към работа, и на връщане. Всеки път, от 10 метра отдалеч, започва тирада:

"Бате, много съм болна, от болницата ида, сега за сефте съм тука, изписаха ми лекарства за диабет и злъчка, много пари бате, нямам пари, аз иначе имам пари, ама за лекарствата нямам, бате.... Сега за сефте се моля на хората, бате...".

Едно и също, всеки божи ден - по два пъти.

За 7-8 години, и слепец щеше да ме запомни.... бахти и жената, все едно за пръв път ме вижда, и мисли че ще се вържа.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   17-06-09 11:22

Май войници няма вече... Само професионална армия [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.