Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-09 20:13

Примерно, питон! [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-09 20:15

slivenski написа:

>
> И все пак се оказа, че тоя циганин сутринта наистина е търсил
> къде да се подстриже... [smilie18]
>

Най-дубре си купи ножици, машинка и едно гледалу! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 20:25

Примерно, питон!

Питон, ама .357 магнум [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-09 20:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: tnt   
Дата:   14-06-09 20:32

студенокръвни не гушкам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: джъмбо   
Дата:   14-06-09 22:22

имах си хас да си във варна и да не си към тим [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] то там други има ли

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: boink   
Дата:   14-06-09 22:28

майтапа настрана.

един от препоръчаните сотове в софия по горе, се оказа, че му отнема 4 минути да стигне сигнала за "отваряне на системата" от обекта до централата. а разстоянието е 1 км. минути + минимум 4 минути са си направо ела стой та гледай какво ще надера от обекта и ще си замина при това. пълна абстракция при токущо сменена система си е това за мен, но е факт. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: kkkolelo   
Дата:   14-06-09 23:52

На 1 ет. съм. В петък вечер към 22.40 през 2-3 мин 2-3 тъпи удара. На всички стаи към вътрешно пространство - градинка, детска площадка вратите са отворени, при мен прозорец. Аз в средната на компа + телев, в дясно в хола жена ми и малката гледат телевизия. Станах, по пижама съм и ям сладолед от голяма кутия. От коридора през вратата на лявата стая само виждам през отворената терасна врата котката изпружила врат наблюдава с нескрито любопитство и върти опашка. Минавам през стаята за да проверя съседите да не са си отворили страничното прозорче на терасата и нашата да не влезе у тях, че яде цветя. И изненада ... едно четвъртито бичме, макс средно на ръст в изцяло тъмни дрехи се покатерило, подпрял се лакът на перваза на прозореца ни и с длан удря по тясно странично прозорче на съседите. Само извиках троснато и по гръмогласно "какво правиш тука бе ... Оня скочи и само първите му крачки бяха по ускорени ... после спокойно си се отдалечи в тъмнината. Можех да го снимам, девиаторния ключ на терасната лампа го включих от съседната стая, вместо от същата [smilie11] (ред неточни действия)... Облякох се, взех едно фенерче и излязох, евентуално да го видя по уличките ... После с друг съсед гледахме ... говедото е объркало и е действало с отверка (лост) откъм пантите на прозорчето, а не откъм езика, както се били научили да отварят дограмите. Потърпешия беше в Търговище и на другата сутрин беше се прибрал. ... е поне предотвратих тараша у тях, но ме яд че не действах по прецизно ... От страна на този вътрешен двор трябва да си сложим лампи със сензор за движение ...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: ecobo   
Дата:   15-06-09 00:13

Споко!
След няколко дни, като вземе Бойко властта, ще излови всички крадци собственоръчно и ще ги осъди самосиндикално на безброй години строг тъмничен затвор...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: white   
Дата:   15-06-09 01:28

От мен една весела, според мен поне, случка:

Един приятел е шеф на една от най-големите СОД фирми и като такъв си наслагал СОД дето свари, нали му е без кинти, дори и на мазата...Само на пощенската си кутия дето не сложил...[cool]
Та влизат една вечер двама цветнокожи да тарашат мазата, ама там никакъв знак, че е със СОД, пък и кой нормален човек си слага СОД на мазата [smilie7] Те не само неговата, ами тарашили наред, само неговата била със СОД обаче...и таман мургавелите натоварени с армагани, като пожарникари след пожар, излизат от входа и хоп изненада, отвънка ги чакат няколко момци [smilie5] И понеже, онзи ШЕФА с връзки, по бързата процедура и за няколко дена ги пратили на хотел в Пандиз Палас [smilie7]
То пък баси и късмета шибан от 100 000 мази да уцелиш баш тая със СОД [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-06-09 09:03

[smilie5]
Съседите над мен (2 ет) веднъж ги тарашиха като си бяха в тях (но с изключен СОТ). Съседката до късно е работила, чакали са я и отварят през малко горно прозорче на хола, оставено да се проветрява. Ползвали са моята тераса за база и докато са чакал/и някой дебелосерец се изсрал [smilie5]. Това го видях на сутринта (около 4 сутр съседите ми се обадиха и погледнахме на терасата, но в тъмното нищо не видяхме) Казах и сутринта на съседката, която беше с техен близък и мой колега, като той каза: Ей сега ще им направят едно генетично изследване [smilie5] ... Не си спомням защо, но този ден закъснях час-два за работа. Оня вече явно информирал ... когото трябва [smilie10] и още не влязъл в стаята си телефона ми звъни и друг зевзек (скудоумник) ме пита каква такса съм взимал за градска тоалетна ... Че информатора го нарекох "генетика" ...
Това за срането го чух и от други, че го вършат крадците - в асансьорни стаички и т.н., явно им идва слабително [smilie10] ... да ги ...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: matataupa   
Дата:   15-06-09 09:24

Давай с полицейския, Плашилата са на мода, но рядко пипат адекватно, само лепенките плашат.

Инак 161 или ВТА Секюрити[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: bard   
Дата:   15-06-09 09:55

Мен миналата седмица точно СОТ-а ме спаси от връщане в 1-ви клас, на 3-тата мин са дошли, гадта е избягала и нямам липси.
Пораженията са счупен патрон на вратата.

Секюрити Холдинг, засега съм доволен[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Славов   
Дата:   15-06-09 10:24

Абе и тия СОТ-аджии са едни мизерници, надявам се помните как се появиха, много от разбиванията са дело на "техни" хора, за да може повече да се търсят услугите им....[smilie23]

Ако полицията, чиито заплати плащаме всички ние си гледа работата няма да има нужда от тия наглеци, ама тя цялата държава разбойническа....

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   15-06-09 10:42

Автор: Славов
Дата: 15-06-09 10:24

Абе и тия СОТ-аджии са едни мизерници, надявам се помните как се появиха, много от разбиванията са дело на "техни" хора, за да може повече да се търсят услугите им....

Ако полицията, чиито заплати плащаме всички ние си гледа работата няма да има нужда от тия наглеци, ама тя цялата държава разбойническа....



Уви, прав си... Така е и със застраховките против кражба на колите и с какво ли не още... Узаконен рекет. Но нищо не може да се направи.
Която и от тези охранителни фирми да хванеш, все накрая ще стигнеш до някой политик... Е, точно сега гледах, че ПР и Маркенитинг директор на препоръчания по-горе Секюрити холдинг е бившата депутатка и настоящ водач на листа за ЛИДЕР Юлиана Дончева... [smilie8] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.