Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 10:41

Излежавам се тая сутрин в леглото, пия си кафето… И изведнъж на вратата се звъни. Ставам бавно, чудейки се кой ли пък може да иска нещо в неделния предиобед, обувам си джинсите, обличам една тениска… Без изобщо да бързам… Отварям вратата и виждам някакъв мангал, който слухти на вратата… „Тука ми казаха, че имало подстрижки, на втория етаж”, вика… Аз живея на четвъртия. Освен това, какви подстрижки във входа, мааму стара…

И като му се развиках… „Да се махаш оттука, че като те почна, ще те ритам до Факултета. Обикаляте и проверявате дали има някой по къщите, че да крадете, нали?” Оня взе да мънка, че не бил крадец, не знам си какво, и се изниза набързо по стълбите… Жив крадец си беше… Мустакат при това…

Та, ако може някой да ми препоръча СОТ… Знам една две фирми – АСО ПИРЕЛИ, СОТ 161… Но не знам кои са по-свестни… И да не е много пари, че в тая криза…

[smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-09 10:50

ДСЦ са добри, бързи, коректни! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 10:56

Преди осем години живеехме с един приятел на квартира в Борово... И една сутрин, в събота, пак така се звънна на вратата, но никой от нас не стана да отвори, защото мислехме, че е хазяина за наема... И изведнъж се чува едно ХРЯС! И чувам как съквартирантът ми отваря неговата врата и се развиква "Кво прайш тука, бе да ти е.а майката?" И някаква тупурдия в коридора... Двама цигани бяха решили да нахлуят у нас... И докато стана и аз, те избягаха, нихната мамица крадлива... Ще се слага СОТ. Няма начин... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: pmartinov   
Дата:   14-06-09 11:00

От както сложих СОТ този тип проверки " Търсим стая под наем" намаляха доста .

Към ДАИКС съм,спокойствието ми струва 1лв на ден.


Струва си .[smilie24]



Публикацията е редактирана (14-06-09 11:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 11:20

За Егида какво ще кажете... 20 кинта на месец им е таксата гледам... Общинска фирма. Поддържат връзка с полицията... [smilie8] [smilie8] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: navy   
Дата:   14-06-09 11:36

За София ли си хортувате [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 11:37

За София. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: navy   
Дата:   14-06-09 12:00

Аз съм към ТИМ, спокойствието цена няма...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: explorer   
Дата:   14-06-09 13:22

Колкото по-големи, толкова по-добре (все пак ефекта от СОТ-а е по-скоро превантивен), 161 е добър избор.


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: evelinster   
Дата:   14-06-09 14:36

ако решат да те думнат спасение няма, но поне за дребните кокошкари лепенката сот помага. за софия съм чувал че 161 са най-добре (аз съм към тях).

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 14:43

Те, ако решат да ме думнат, знам, че няма да ме спаси сотът... Но в къщи няма нищо ценно за крадене... Нито пари, нито ценности, нито плазми и разни други техники... нищо... Само дето ще ми обърнат къщата наопаки... И ще изкарат акъла на животинчето... Деба и бандитската държава сме... [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Magnifico   
Дата:   14-06-09 14:46

Следващия път, още като видиш черна физиономия през шпионката, отваряш и му правиш една подстрижка... индианска [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: tnt   
Дата:   14-06-09 14:50

ако сложа само лепенка ще свърши ли ралта? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: НАСОО   
Дата:   14-06-09 14:56

комшията ми е сотаджия и се оплаква че са го обирали докато е на почивка със семейството[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: tnt   
Дата:   14-06-09 15:01

Автор: slivenski
Дата: 14-06-09 14:43

Те, ако решат да ме думнат, знам, че няма да ме спаси сотът... Но в къщи няма нищо ценно за крадене... Нито пари, нито ценности, нито плазми и разни други техники... нищо... Само дето ще ми обърнат къщата наопаки... И ще изкарат акъла на животинчето... Деба и бандитската държава сме... [smilie2] [smilie2]



и мен за животното най-ме е страх [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: НАСОО   
Дата:   14-06-09 15:07

мене пък ме е страх, че песа понякога заспива като умрял и ако някой помисли че го няма и се изкуши да влезе ще го изеде с парцалите - после аз ще го лежа[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: ristis   
Дата:   14-06-09 18:01

161, защото са най-големи, работят винаги с нови ппс-та и имат паричен ресурс да купуват честотни ленти.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 18:44

Значи, изборът май се стеснява до СОТ 161, чиито шефове са бивши полицаи и СОД-СДВР, които са си истинската полиция... [smilie21] [smilie21]


И все пак се оказа, че тоя циганин сутринта наистина е търсил къде да се подстриже... [smilie18]
След като проведох собствено разследване, оказа се, че на комшията от втория етаж жена му наистина подстригва у тях си... [smilie18] [smilie18]
Това е направо виц... [smilie18] [smilie18]


Но ще се слага аларма, това е сигурно... Нервите дето ги потроших днес, не струват 30 кинта на месец... [smilie21] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   14-06-09 18:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: MapTuH   
Дата:   14-06-09 19:03

Къде това? Исландия?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   14-06-09 19:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: slivenski   
Дата:   14-06-09 19:09

По-налево от Исландия е Гренландия... [smilie5] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: MapTuH   
Дата:   14-06-09 19:14

То и Китай.. зависи колко на лево [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: navy   
Дата:   14-06-09 19:16

Абе ако искате и на луната идете [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за СОТ/СОД?
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-09 20:12

tnt написа:

>
> и мен за животното най-ме е страх [smilie8]

Требе си животно, дет тях да ги е страх! [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.