Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-06-09 20:06

Когато гледах следният клип бях много объркана от към чувства...[smilie2] Първоначално ми стана много тъжно и дори се разплаках,но накрая се замислих за живота като цяло и за това,че не искам и няма да се предам когато ми се изпречи някаква преграда пред живота,когато ми е тъжно и няма на кой да разчитам.
Ние хората сме забравили да ценим малките неща,а те са същественото в живота,те са най-важното което всъщност остава.Надявам се да ви хареса,ще ми бъде любопитно точно какви мисли е породило то във вас и просто ви го предоставям,за да станем по-добри хора един с друг...[beer] [beer] [beer]
http://vbox7.com/play:4679cadd


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 20:22

не ме накара да се замисля а ми стана много смешно...направо се заливам от смях[smilie18] [smilie18] [smilie18] представих си точно когато всички се разплакват и той пита дали биха се предали как влиза леля Пенка чистачката със синята престилка, захапала къс фас както си се мотка около подиума застава замисля се "баси кой забрави тия книги тука" вдига книгите и си тръгва.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-06-09 20:27

желязна логика и отново едно първично и елементарно мислене ...а и трябва да си изрод,за да се заливаш от смях на подобен материал...



Публикацията е редактирана (12-06-09 20:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:29

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   12-06-09 20:31

не зная, думите му ми звучат високопарно, едва ли се усмихва, когато остане сам - струва ли си да се живее заради самата игра - може и да си струва - всеки решава сам как да мине финала и дали изобщо да го минава


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   12-06-09 20:32

Остави ги тия двамата, със сигурност ги е задушило, но не искат да си признаят - често хората реагират по този начин


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-06-09 20:33

права си ,когато човек го боли първоначално може и да изрази ненормални чувства...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:38

тьма
не ме коментирай[ezik]
аз си се смея защото това е живота
до 2 дни сте го забравили а след месец няма и да го помните
защото не му живеете живота та за какво се бъркате че и държите сметка
помагате ли някому?
той си го казва и работи като мотиватор "паднеш ли -изправи се" оттам нататък няма за какво да държите сметка кой как реагирал[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 20:42

то сигурно и никой от еврейте изгорени или издушени в камерите не се е предал.. и Вапцаров е казал че живота няма да го победи.. някой хора които много често се себеизтъквват май се опитват да открият топлата вода[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 20:48

Всички нормални хора изпитват състрадание и съчуствие когато видят друг човек изпаднал в немилост. Това е вродено в нас и благодарение на това човешкия род е оцелял, благодарение на това е измислена медицината спасителните служби, полицията и всички други институции на които съм сигурен, че бързо-бързо ще се сетиш да звъннеш ако ти самия изпаднеш в немилост. Та когато видиш страданието на друг човек и това предизвиква в теб само неистов смях ... може би е редно да се замислиш за психическото си здраве, защото това НЕ Е нормално.
Пък Тъма просто се опита да обясни по човешки начин нечовешкото ти изказване.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 20:51

тцццц че защо трябва да изпитвам състрадание към човек който иска да е пример за непримиримост, волевост, решимост и постояннство. Това значи да обезсмисля смисъла на живота му?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:54

имам си жълта книжка благодаря[ezik]
оди ти да се прегледаш[smilie23]
пък аз ще си се смея колкото си искам[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] "нечовешки"[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ко казах за коментарите...[smilie9] [smilie23] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:56

НАСОО ви го каза[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 20:59

Той не си е живял живота, за да доказва на теб или на мен че може да го живее и че няма нужда от състрадание, но ако той нямаше състраданието на хората около себе си и тяхната грижа - сега нямаше да може да го гледаш на тоя клип и да водим тоя разговор.
Пък идеята на клипа е да изпиташ възхищение към душевната сила на този човек и да се замислиш за това как ти самия преминаваш през дребните препятствия на живота си, често сконен да се самосъжаляваш повече от необходимото.

Но, извинявай, нито състраданието нито възхищението са повод да се присмиваш над нещастието което го е сполетяло.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 21:02

Незнам "КО" си казал за коментарите, но ако не очакваш да няма реакция на твоя коментар - просто недей да го публикуваш :) Напиши си го порадвай му се, после го изтрий и продължи нататък.
Няма как да споделяш някакво мнение и после да очакваш то да не предизвика реакция у хората които го прочетат. Било то положителна или отрицателна.



Публикацията е редактирана (12-06-09 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tnt   
Дата:   12-06-09 21:03

Не е нужно да гледаме подобни клипчета, за да се замисляме за живота, вселената и всичко останало, както и да се възхищаваме от силата на някои хора... Я се поогледайте около вас [smile]
Нушето просто умира да ни вкарва поучения...щото се забавляваме и понеже видимо "само" се забавляваме в Клуба, та дай да вкараме малко трагедия и "истински смисъл"

Айде сполай ви и хубава ви вечер [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: dephil   
Дата:   12-06-09 21:04

БРАВО на пича! [smilie24]

За каквото и да живее, не се е предал и това си личи.
Дори и утре да му свършат силите и да се метне от прозореца - ще го направи като Човек, който се е борил, постихнал е невероятни неща, за това, с което е разполагал и просто е взел решението да се оттегли в един момент.

БРАВО! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:05

идеята на клипа е комерсиална като всичко в днешния свят.. Как мислиш може да се изхранва, като съществуването му изисква много грижи а родителите му остаряват и не могат да работят вечно [smilie11] кой каза цирка?? Неее все пак е завършил университет, а и техните изглеждат умни хора..решили са да го направят гуру[smilie10] мислиш, че на него не му се чука ли, че не проклина всеки божи ден деня в който се е родил, че не е псувал родителите си за това което е?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:07

Stoyneto
не ги разбираш нещата но нормално защото си от другата страна
морализатори като тебе са истински досадни
хубаво мислиш хубаво приказваш но в реалността май не е така
нищо против просто личен опит

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:10

музикален поздрав по тематаhttp://vbox7.com/play:04bf4a43

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 21:10

Да се вадят изводи е малко по-сложно отколкото изглежда на прув поглед. Но едно е ясно - в този човек има живот и дух. Всъщност мозъкът му е незасегнат. И оттам волята. Е, и семейна среда все-пак.
На един човек да е помогнало да преодолее екзстенциялната си криза, значи е имало полза от това филмче[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:13

има хиляди филмчета за културисти, билдъри, спортисти и т.н. както ги наречете които показват системите си на трениране, хранене и живот.. милиони дебелаци ги гледат след което отиват до хладилника и взимат поредната порция сладолед. Май само Котето е минало пубертета[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 21:14

Това е така със сигурност. Със сигурност всеки божи ден му се иска да е нормален човек и да води нормален живот. Но въпреки това е намерил сили в себе си да води живота, който може да води. И е намерил начин да открива малки радости в този начин на живот, които да го осмислят.
А това вече определено е нещо, което заслужава адмирации. Защото има много хора, наглед напълно нормални, които не успяват да го направят.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:14

НАСОО[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: nastradin2   
Дата:   12-06-09 21:18

Има мигове в живота, когато си паднал и си мислиш, че нямаш сили да се изправиш...Че няма смисъл дори да опитваш...Има мигове, в които искаш да си мъртав за да не те боли, да не страдаш и да се избавиш от мъката...Но това момче още веднъж доказва по един блестящ начин, че силата на човешкия дух е несломима!!! Можеш да потрошиш тялото на човека, но не и неговия дух! Такива, като него може и да плачат, когато никой не ги вижда, но с със своята сила и пример дават кураж на всички останали и още веднъж потвърждават думите на една значима личност: "Човек - това звучи гордо!"
Нищо друго не ни остава освен да се стараем да бъдем достойни и да не се огъваме и предаваме без бой пред трудностите и изпитанията, с които животът непрестанно ни атакува.
Не е смешно това момче!!!...Ние сме смешни и жалки, че именно той, при цялото си страдание и болка има безкористното желание да ни даде кураж, надежда и сила, а ние сме в състояние да му се надсмиваме...И се мислим за велики,само защото съдбата ни е отредила много по-добра участ от неговата...
Много често откриваме човешкото у себе си едва, когато ни застигне бедата и околните се отнесат с нас по същия начин, по който ние сме се отнасяли с хората в подобно положение - безразличие или презрение...
Време е да станем отново ЧОВЕЦИ!

Айде, че заприличах на Лали[smilie18]
Моля да ме извините, ако съм Ви досадил!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: dephil   
Дата:   12-06-09 21:19

НАСОО

Не че няма истина и в думите ти, ама от гледната точка на здрав, прав и нормален човек - лесно е да се правят диагнози.

Ти ставал ли си след такова падане, от което малцина биха се съвзели и изправили?
Щото - това е разграничителя.

Аз на мястото на пича директно бих се метнал от прозореца, той съумява да живее и да се бори с години.
Дори и да е "гуру" - какво друго да е, освен себе си и да показва на хората себе си?
Да копае картофи ли? Да кара самолет?
Да е инструктор по фитнес, или да е кукловод?

Затова - БРАВО на него!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:26

стойне или пък просто не е намерил сили да се самоубие и прекрати жалкото си съществуване... от там е развил неприязъм към тъпите дебели посредствени пилеещи времето си негови връстници, на чието място ако беше, чиито възможности ако имаше той щеше да се самоусъвършенства и стане президент, астронафт, рок звезда и т.н. Единствения начин да преживява без да тъне в самота и пренебрежение на дъното на обществото е да покаже на дебилите около него колко по слаби са духом.. всъщност точно това го крепи. Това го прави силен и думите са неговото оръжие. Но той не е щастлив и никога няма да бъде..

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:33

при изпълнението на химна всички стават на крака а някои не
кои мислиш че са?
да им хвърлим бой?
а питал ли си?
това с обобщенията наедро...
пак казвам хубаво говорите но с приказките оставате
иначе браво доказвате че сте "нормални" пичове а в делата как сте?
паричката в шапката и сте доволни...е лошо няма
то си личи по коментарите ви за мен доколко сте пораснали и каква доброжелателност имате към моя "нечовешки" смях

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 21:39

kote - незнам защо мислиш че в действителност не е така ... всъщност знам ... има много примери, които подкрепят твоите думи, но има и доста които подкрепят моите. Въпрос на избор е ти на база на кои примери ще избереш да градиш твоето виждане за света. И ако на теб ти е досадно това че аз съм избрал да следвам положителните примери - съжалявам. Не съм искал да досадя. Просто съм си такъв - оптимистично настроен и докато нещо не ме пречупи необратимо смятам да си остана такъв.

Пък Насо, за филмите с бодибилдърите - дори и един дебелак след като гледа такъв филм да отиде до хладилник и да изхвърли всичкия сладолед вместо да го изконсумира - значи филма си е свършил работата. И не ми казвай че ти самия не си имал случай в който да бъдеш повлиян от нещо което си гледал или чел някъде. И то да бъдеш повлиян за продължителен период от време.

Иначе - шарен живот, всеки има право да вярва в каквото си иска ... някой се хвърлят през прозореца, други продължават напред ... а рпосто мисля че трябва да се опитаме да следваме позитивните примери.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:42

много мислиш, бавно пишеш пропускаш постове[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:44

брао пич изкара ме черноглед[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
утиам да се фърля от джама[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:50

кое е позитивен пример... този за чието съществуване отиват ресурси които стигат за изхранването на 30малки негърчета и взел да обяснява на хората кво да правят а той неможе да се изправи без три книги??

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 22:07

Не мисля че имам още какво да кажа по тая тема ... хуава ви вечер [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kolcho   
Дата:   12-06-09 22:20

НАСОО написа:

тцццц че защо трябва да изпитвам състрадание към човек който иска да е пример за непримиримост, волевост, решимост и постояннство. Това значи да обезсмисля смисъла на живота му?[smilie11]
....................................

Прав си - последното, което иска тоя човек е състрадание, макар че получава добри количества от него.....
Защо, обче, реши да се присмиваш?
Навик или необходимост?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kolcho   
Дата:   12-06-09 22:21

kote написа:

аз ще си се смея колкото си искам[smilie18] [smilie18]
..........................
ОК!
Да ти е сладко[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 22:24

А ... сетих се [smile]

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%8A%D0%BD_%D0%A5%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B3

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8_%D0%A3%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80

Добре че тия хора не са имали добри съветници като вас да им се присмеят и да им посочат пътя към прозореца [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 22:38

хахха
- Защо Стиви Уондър си клати главата отляво-надясно, а Рей Чарлз - отгоре-надолу, като са заедно на концерт?
- За да не си ударят главите!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 22:52

"Големият" Квастхоф :

http://www.youtube.com/watch?v=KMHBXQq2VK8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OU2KJrASGw8&feature=related



Публикацията е редактирана (12-06-09 22:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 22:54

НАСОО , май много те е страх да не се окажеш някой ден в неговото положение?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 23:02

въобще не.. аз съм бил в неговото положение, ти си бил, всички сме в неговото положение всичко зависи от гледната точка.. Това влечение на човека и обществото да си внуши че може да се справи със природата, съдбата, живота или както искаш го наречи е по старо от света. Всъщност не е така и моят пример с книгите би провалил целия замисъл на клипчето.. а какво би станало с него ако се беше родил в Африка?? Животът е низ от вероятности и съвпадения. Каквото и да направи човек си остава човек, нищо повече.. А лично този не ми харесва щото е позьор. Можеше да го дадат как учи деца в някое училище, как помага на хората като разработва сложен математически модел решаващ проблемите на ненам си кво а той ми взел да критикува.. поне да беше измислил няква прочуствена реч [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 23:06

НАСОО , книгите носят символика.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 23:14

точно и там лъсва комерсиалката..

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Vinsent   
Дата:   12-06-09 23:24

Много постинги, нямам време да ги чета.

Този клип ме възхити истински! Завидна сила на духа! [smilie24]

Кой знае защо се сетих за глухия вече Бетовен, който пише музика по Ода на радостта! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   13-06-09 00:08

Какъв човек... нищо не може да сломи волята... аз обикновено многословен, но в случая думите ми се губят, остава само възхищението и уважението... [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: BOrisoFF   
Дата:   13-06-09 11:18

Пак яка тема [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 14:10

Автор: Stoyneto
Дата: 12-06-09 20:59

Той не си е живял живота, за да доказва на теб или на мен че може да го живее и че няма нужда от състрадание, но ако той нямаше състраданието на хората около себе си и тяхната грижа - сега нямаше да може да го гледаш на тоя клип и да водим тоя разговор.
Пък идеята на клипа е да изпиташ възхищение към душевната сила на този човек и да се замислиш за това как ти самия преминаваш през дребните препятствия на живота си, често сконен да се самосъжаляваш повече от необходимото.

Но, извинявай, нито състраданието нито възхищението са повод да се присмиваш над нещастието което го е сполетяло.ю
.... .... .... ... ... ... ...

Просто се радвам да чета подобни неща като това което ти си написал...Определено от голямата маса хора има един двама читави...[ezik]
[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-09 14:15

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 14:20

Аз затова съм "ЗА" абортите!

(Не, че не ме е докоснало филмчето, но преценявам за себе си, че видя ли такъв човек на видеозона още, няма да мога да се справя с отговорността да отгледам и възпитам такъв човек, а не бих го оставила в дом, затова "ЗА" абортите!!!)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-09 14:25

ооооо де се губиш[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 14:35

Аз лично смятам,че идеята на клипчето не е съчувстието на нас хората спрямо Ник Вуйчич,а смисъла на това да не се предаваш в трудни ситуации и да търсиш начини да се приспособяваш към живота и да се бориш до последно...Аз се възхищавам на хора,като него,които никога не се оплакват,никога не търсят помощта на останалите,а сами се борят...позитивното мислене е голяма сила[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (13-06-09 14:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 14:36

В Луковит съм, почивам си. Още ме боли кръста зловещо, а искат да ме емнат съфорумци от В. Търново по пътеки и чудеса, ама май ще ме носят на гръб [smilie2] Не му завиждам на момчето от филма, аз за една контузия и съм аут за цяла седмица, че и повече....

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   13-06-09 15:09

Nushenceto
"Аз се възхищавам на хора,като него,които никога не се оплакват,никога не търсят помощта на останалите,а сами се борят..."[smilie18]
няма такъв филм
НИКОГА ако не го правят то това са роботи а не ХОРА
ще ти падне ли в очите ако мрънкат и се оплакват? бъди сигурна че го правят ежедневно
то затова си живяла с обръснати плазмодии а не с истински мъже
аз нивга не бих си бръснал кожухчето да ти угодя
прави си извод за това с какви мъже си след това твое изкакване по-горе[ezik]
повечето които му се възхищават са тези които биха се предали
кой да абортира кой да си сложи край на живота е ясна е работата че не сте в положението да коментирате

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 15:19

Коте, с г*за нагоре ли си станало днес? [smilie8]

Имам съседи, които са с кофти гени и въпреки това са създали две деца, напълно сакати. Едното им почина на 17 години или от сорта. Миналата година си правят оградата, нали сме съседи, та си заграбиха по метър и двадесет от нашия двор, защото видиш ли трябвало да се изправи линията. Само се чудят от кой и какво да изкрънкат и само реват, че децата им били ненорм. Ама те лекарите са им казали навремето, че здрави деца няма да имат. Сега висят на моите данъци, крадат ми от двора (земя), съдихме се... Аман от галеници и ненормални, на които да се възхищавам! Не им се възхищавам, защото имам жив пример тук, откъдето пиша. Наглостта им е безмерна.

Все едно майка ми да тръгне да се жалва наляво и надясно как ни е отгледала двете със сестра ми сам-самичка, без баби, без дядовци, без лели, без чичовци, без... и да ходи да проси и да търси съчувствие!

АМАН от ненормални!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   13-06-09 15:33

ChiTsuJo
ми има мърши ама защо реши че за мърши говоря?
убедена си че ако родиш няма значение възпитанието то природата ще ги направи като твоите съседи а Ник Вуйчич е някакво изключение?
не че не подкрепям позицията ти но има неща които видеозона не хваща?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   13-06-09 17:02

Ивет - винаги съм се чудил на такива хора, защо създават деца, щом знаят, че няма да са здрави? Това е наглост и безотговорност.

Котето - по-инфантилно изказване от твоето не бях чел.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   13-06-09 18:07

ти пък каза го баш инфантила
то и форест гъмп си е инфантилен ама не значи че няма място на този свят
изживявайте се като господ ще ви питам персонално този и онзи дали трябва да живеят палачи такива[ezik] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 22:46

kote,виж какво ще ти кажа...само да не ти се случи нещо лошо на теб като това на Ник Вуйчич,че тогава ще разбереш какво е.Така говрите повечето,защото не ви се е случвало и защото си викате" Добре,че не съм на неговото място"
Аз пуснах клипчето,за да ви покажа,че силата на духа е много по-важна от тялото.
Имперторски,какво да направи човека,като се е родил така,а?
И много други хора,които се раждат с недъзи или ги придобиват след време.
Да вземат да си сложат край на живота,заради това ли?
Защо всички говорите за това...???Просто не мога да повярвам на какви сме запреличали хората.Капка съчувствие и съпричастност няма в нас.Всеки като види някаква трагедия и си вика:"Лелеее добре,че на мен не ми се случи и,че аз съм добре,че моите деца не са изроди и ,че нямам болести"
То при тая логика,дай всички хора с болести и недъзи да ги отпишем и да не им помагаме...
Според мен пак ще го кажа:Ник Вуйчич е пример за силен дух и воля за живот,който въпреки всичко успява да живее и за него поне живота има смисъл и знае за какво живее.
Нещо което е много чуждо на повечето нормални хора.А и той както виждам от клипчето не иска състраданието и съчувствието на хората.А се бори с живота и помага на хората....
Как може да сте толкова безсърдечни,аз това не мога да го повярвам?Не може да нямате сърца и не ви пожелавам да имате такива проблеми като неговия,защото тогава ще видите какво е...[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   13-06-09 22:52

Пак не разбра - имах предвид, както и Ивет, че по възможност трябва да се избягва раждането на деца, които са обречени да страдат. Никой не казва да убиваме болните и недъгавите - но истината е, че на всеки който има достатъчно храброст и сила на духът да се пребори за достоен живот след като съдбата се е отнесла жестоко с него, се падат хиляди, които остават на дъното на страданието и самосъжалението.

Да - силата на духът е много важно и достойно нещо, но колцина я притежават в подобна степен?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   13-06-09 22:55

Нушенце, ти пред каква аудитория смяташ, че ги разказваш тези неща - не сме на десет годинки, извинявай, но не се изживявай като възпитателка - това, което някои от нас са го преживели, ти не си го и сънувала


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 22:59

А когато родителите са нормални и им се роди сакато или недъгаво дете-тогава какво,а???
А когато детето се роди нормално и заболее от една неизлечима болест или поради някаква болест стане недъгаво-тогава какво,а???
А поради някаква злопоука,пак стане недъгаво или сакато-тогава какво,а?
Тези хора не са ли достойни да живеят.
Небъдете расисти и в това отношение...
Всички сме хора и трябва да се приемаме еднакво добре по между си...
Никой не е по-достоен от друг,а и пак казвам Ник Вуйчич се е родил така и той не се е отказал от мисъта,че може един ден да е нормален като повечето хора...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 23:01

тьма и ти не можеш да знаеш,аз какво съм преживяла и видяла нали???

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   13-06-09 23:06

Аз не расист в никое отношение - отговорих ти и в скайпът и по-горе... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   13-06-09 23:55

[smilie10] среща с космати горили ли


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 23:57

No Comment...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-09 00:00

Nushenceto, линкът ти към онова сакато момче беше разтърсващ! Не можах да спя предишната нощ от това! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   14-06-09 00:14

Автор: Vinsent
Дата: 14-06-09 00:00

Nushenceto, линкът ти към онова сакато момче беше разтърсващ! Не можах да спя предишната нощ от това! [smilie2]


Vinsent приятелю,ако си искрен в това което пишеш се радвам,че познавам подобни хора като теб.Малцина са нормалните хора по света...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   14-06-09 00:17

Дата: 13-06-09 22:55

Нушенце, ти пред каква аудитория смяташ, че ги разказваш тези неща - не сме на десет годинки, извинявай, но не се изживявай като възпитателка - това, което някои от нас са го преживели, ти не си го и сънувала

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tonyf   
Дата:   14-06-09 00:17

Хора, викам да се радваме на живота и да се радваме, когато забележим, че и други му се радват, особено пък когато те са платили висока цена и не са се отказали. И помагайте с каквото можете, дори само с добра мисъл. След като толкова затруднен човек вижда смисъл за съществуването си и продължава напред, и е намерил начин да бъде полезен и на други, аз откривам само хубавото в тая история.
Това може да добави старият трапер. [smilie7] [cool] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   14-06-09 00:20

tonyf [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] -хайде утре в южния парк на забава и отдих

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   14-06-09 00:24

tonyf - [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonyf   
Дата:   14-06-09 00:29

Хайде! Скоро не съм посещавал точно Южния парк. Мисля, че няма да стресирам много хора.
Май[smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   14-06-09 00:37

екстра,значи утре ще се засечем там [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonyf   
Дата:   14-06-09 00:57

Хм, паркът е доста обширен, но ще внимавам и ще се взирам внимателно [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tonyf   
Дата:   14-06-09 01:06

А там ще се разхождат ли Императори в тоги и с лаврови венци? Ще е по-лесно да се открие къде е купонът така... [smile] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   14-06-09 01:08

импи с лавров венец...ххахахах това требва да се види[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   14-06-09 19:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   14-06-09 20:10

като гледам как се е разтревожило Нушенцето - в собствената си тъжна теми спами[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tonyf   
Дата:   14-06-09 20:57

Аз съм, аз съм спамера...[thankyou]



Peace & Love, хора!

https://photo-forum.net/joro/emoticons/love.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: мара   
Дата:   14-06-09 21:15

тьма, темата не е тъжна.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tuono   
Дата:   14-06-09 22:17

Никой не спомена най-важното. И друг път това видео е гледано, но някой беше изрязал думите, в които се споменава за Бога. Човека спомена, че това е неговото служение и други такива неща. Но докато спорите кой крив и кой прав, пропускате главното.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   15-06-09 19:15

на мен пък не ми беше никак смешно[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: ejko   
Дата:   15-06-09 20:01

За момчето не ми е жал, защото ако вярва в собствените си думи, то жал не му трябва. Виж за нас ми е жал...! Жал ми е за това общество, което има нуждата да гледа нещастието на другите, за да може да го съизмери със себе си и това да го накара да се почувства по добре.
Всички сме такива..., гледаме филмчета, чужди мисли, чужди примери и се опитваме да приложим наученото върху собствения си живот..., но истината е че няма как да стане така!
Това момче се бори със живота всеки ден и повечето от нас никога няма да разберем колко му е трудно. Но трябва да помислим и малко по философски, ако искаме да разберем защото подяволите тези кадри няма да променят живота ни.
Истината е че това момче има недъг и той се справя с него, не само защото има силна воля и желание за живот, но и защото знае срещу какво се бори. То се бори с недъга си и го побеждава- браво! Но аз като нямам недъг и като няма какво да преборя, то как да реша проблемите си.
Мисълта ми е, че е много лесно да кажеш "Пребори себе си, пребори страховете си и всичко ще бъде наред", но това, макар че е вярно не отговаря на въпроса "Кой съм Аз и какви са страховете ми".
Животът за някой хора е черно/бял- бориш се и побеждаваш..., нещо като на война- просто и ясно! Но за повечето хора животът е по скоро като картина на Моне, гледана от много, много близо.
Така че нямам нужда да ме учат как да се боря със живота, а ми кажете как да го живея без да се губя..., това е по полезно. Ама това май не става с филмчета, май!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   15-06-09 20:07


За момчето не ми е жал, защото ако вярва в собствените си думи, то жал не му трябва. Виж за нас ми е жал...! Жал ми е за това общество, което има нуждата да гледа нещастието на другите, за да може да го съизмери със себе си и това да го накара да се почувства по добре.



Ежко, респект! [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (15-06-09 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 20:11

Ежко, липсваше ми [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   15-06-09 20:46

Ежков, написал си го фамозно - аферим !!! [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

На 100% съгласен.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.