Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-06-09 20:06

Когато гледах следният клип бях много объркана от към чувства...[smilie2] Първоначално ми стана много тъжно и дори се разплаках,но накрая се замислих за живота като цяло и за това,че не искам и няма да се предам когато ми се изпречи някаква преграда пред живота,когато ми е тъжно и няма на кой да разчитам.
Ние хората сме забравили да ценим малките неща,а те са същественото в живота,те са най-важното което всъщност остава.Надявам се да ви хареса,ще ми бъде любопитно точно какви мисли е породило то във вас и просто ви го предоставям,за да станем по-добри хора един с друг...[beer] [beer] [beer]
http://vbox7.com/play:4679cadd


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 20:22

не ме накара да се замисля а ми стана много смешно...направо се заливам от смях[smilie18] [smilie18] [smilie18] представих си точно когато всички се разплакват и той пита дали биха се предали как влиза леля Пенка чистачката със синята престилка, захапала къс фас както си се мотка около подиума застава замисля се "баси кой забрави тия книги тука" вдига книгите и си тръгва.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-06-09 20:27

желязна логика и отново едно първично и елементарно мислене ...а и трябва да си изрод,за да се заливаш от смях на подобен материал...



Публикацията е редактирана (12-06-09 20:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:29

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   12-06-09 20:31

не зная, думите му ми звучат високопарно, едва ли се усмихва, когато остане сам - струва ли си да се живее заради самата игра - може и да си струва - всеки решава сам как да мине финала и дали изобщо да го минава


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   12-06-09 20:32

Остави ги тия двамата, със сигурност ги е задушило, но не искат да си признаят - често хората реагират по този начин


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-06-09 20:33

права си ,когато човек го боли първоначално може и да изрази ненормални чувства...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:38

тьма
не ме коментирай[ezik]
аз си се смея защото това е живота
до 2 дни сте го забравили а след месец няма и да го помните
защото не му живеете живота та за какво се бъркате че и държите сметка
помагате ли някому?
той си го казва и работи като мотиватор "паднеш ли -изправи се" оттам нататък няма за какво да държите сметка кой как реагирал[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 20:42

то сигурно и никой от еврейте изгорени или издушени в камерите не се е предал.. и Вапцаров е казал че живота няма да го победи.. някой хора които много често се себеизтъквват май се опитват да открият топлата вода[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 20:48

Всички нормални хора изпитват състрадание и съчуствие когато видят друг човек изпаднал в немилост. Това е вродено в нас и благодарение на това човешкия род е оцелял, благодарение на това е измислена медицината спасителните служби, полицията и всички други институции на които съм сигурен, че бързо-бързо ще се сетиш да звъннеш ако ти самия изпаднеш в немилост. Та когато видиш страданието на друг човек и това предизвиква в теб само неистов смях ... може би е редно да се замислиш за психическото си здраве, защото това НЕ Е нормално.
Пък Тъма просто се опита да обясни по човешки начин нечовешкото ти изказване.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 20:51

тцццц че защо трябва да изпитвам състрадание към човек който иска да е пример за непримиримост, волевост, решимост и постояннство. Това значи да обезсмисля смисъла на живота му?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:54

имам си жълта книжка благодаря[ezik]
оди ти да се прегледаш[smilie23]
пък аз ще си се смея колкото си искам[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] "нечовешки"[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ко казах за коментарите...[smilie9] [smilie23] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 20:56

НАСОО ви го каза[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 20:59

Той не си е живял живота, за да доказва на теб или на мен че може да го живее и че няма нужда от състрадание, но ако той нямаше състраданието на хората около себе си и тяхната грижа - сега нямаше да може да го гледаш на тоя клип и да водим тоя разговор.
Пък идеята на клипа е да изпиташ възхищение към душевната сила на този човек и да се замислиш за това как ти самия преминаваш през дребните препятствия на живота си, често сконен да се самосъжаляваш повече от необходимото.

Но, извинявай, нито състраданието нито възхищението са повод да се присмиваш над нещастието което го е сполетяло.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 21:02

Незнам "КО" си казал за коментарите, но ако не очакваш да няма реакция на твоя коментар - просто недей да го публикуваш :) Напиши си го порадвай му се, после го изтрий и продължи нататък.
Няма как да споделяш някакво мнение и после да очакваш то да не предизвика реакция у хората които го прочетат. Било то положителна или отрицателна.



Публикацията е редактирана (12-06-09 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tnt   
Дата:   12-06-09 21:03

Не е нужно да гледаме подобни клипчета, за да се замисляме за живота, вселената и всичко останало, както и да се възхищаваме от силата на някои хора... Я се поогледайте около вас [smile]
Нушето просто умира да ни вкарва поучения...щото се забавляваме и понеже видимо "само" се забавляваме в Клуба, та дай да вкараме малко трагедия и "истински смисъл"

Айде сполай ви и хубава ви вечер [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: dephil   
Дата:   12-06-09 21:04

БРАВО на пича! [smilie24]

За каквото и да живее, не се е предал и това си личи.
Дори и утре да му свършат силите и да се метне от прозореца - ще го направи като Човек, който се е борил, постихнал е невероятни неща, за това, с което е разполагал и просто е взел решението да се оттегли в един момент.

БРАВО! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:05

идеята на клипа е комерсиална като всичко в днешния свят.. Как мислиш може да се изхранва, като съществуването му изисква много грижи а родителите му остаряват и не могат да работят вечно [smilie11] кой каза цирка?? Неее все пак е завършил университет, а и техните изглеждат умни хора..решили са да го направят гуру[smilie10] мислиш, че на него не му се чука ли, че не проклина всеки божи ден деня в който се е родил, че не е псувал родителите си за това което е?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:07

Stoyneto
не ги разбираш нещата но нормално защото си от другата страна
морализатори като тебе са истински досадни
хубаво мислиш хубаво приказваш но в реалността май не е така
нищо против просто личен опит

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:10

музикален поздрав по тематаhttp://vbox7.com/play:04bf4a43

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 21:10

Да се вадят изводи е малко по-сложно отколкото изглежда на прув поглед. Но едно е ясно - в този човек има живот и дух. Всъщност мозъкът му е незасегнат. И оттам волята. Е, и семейна среда все-пак.
На един човек да е помогнало да преодолее екзстенциялната си криза, значи е имало полза от това филмче[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:13

има хиляди филмчета за културисти, билдъри, спортисти и т.н. както ги наречете които показват системите си на трениране, хранене и живот.. милиони дебелаци ги гледат след което отиват до хладилника и взимат поредната порция сладолед. Май само Котето е минало пубертета[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 21:14

Това е така със сигурност. Със сигурност всеки божи ден му се иска да е нормален човек и да води нормален живот. Но въпреки това е намерил сили в себе си да води живота, който може да води. И е намерил начин да открива малки радости в този начин на живот, които да го осмислят.
А това вече определено е нещо, което заслужава адмирации. Защото има много хора, наглед напълно нормални, които не успяват да го направят.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:14

НАСОО[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: nastradin2   
Дата:   12-06-09 21:18

Има мигове в живота, когато си паднал и си мислиш, че нямаш сили да се изправиш...Че няма смисъл дори да опитваш...Има мигове, в които искаш да си мъртав за да не те боли, да не страдаш и да се избавиш от мъката...Но това момче още веднъж доказва по един блестящ начин, че силата на човешкия дух е несломима!!! Можеш да потрошиш тялото на човека, но не и неговия дух! Такива, като него може и да плачат, когато никой не ги вижда, но с със своята сила и пример дават кураж на всички останали и още веднъж потвърждават думите на една значима личност: "Човек - това звучи гордо!"
Нищо друго не ни остава освен да се стараем да бъдем достойни и да не се огъваме и предаваме без бой пред трудностите и изпитанията, с които животът непрестанно ни атакува.
Не е смешно това момче!!!...Ние сме смешни и жалки, че именно той, при цялото си страдание и болка има безкористното желание да ни даде кураж, надежда и сила, а ние сме в състояние да му се надсмиваме...И се мислим за велики,само защото съдбата ни е отредила много по-добра участ от неговата...
Много често откриваме човешкото у себе си едва, когато ни застигне бедата и околните се отнесат с нас по същия начин, по който ние сме се отнасяли с хората в подобно положение - безразличие или презрение...
Време е да станем отново ЧОВЕЦИ!

Айде, че заприличах на Лали[smilie18]
Моля да ме извините, ако съм Ви досадил!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.