Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Да помогнем на един български баща !
Автор: georgi.stanchev   
Дата:   29-05-09 13:38

След тези две клипчета:

http://www.vbox7.com/play:dab7d60b

http://www.vbox7.com/play:92b999a6


...неможете да не сте съпричастни на този човек, на който толкова брутално са отнети децата!

Една петиция по въпроса:

http://bgpetition.com/drama-s-dvete-deca-v-asenovgrad/index.html


Ако искате да се включите: 29.май / 18ч на ПОПА да наддигнем глас срещу несправедливостта !

P.S.
....и ако идвате само да снимате и да гледате сеир....не Ви прави чест !!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: ksuhorukov   
Дата:   29-05-09 13:48

Господи... каква изобщо е причината да ги отнемат?

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: sir_sky   
Дата:   29-05-09 13:50

http://bgpetition.com/drama-s-dvete-deca-v-asenovgrad/index.html
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: jokevcv   
Дата:   29-05-09 13:54

Подписах се вече рано сутринта и пратих писмото което беше разпратено във Фейсбук до ДАЗД , Президента, Нова ТВ и другите.
Това е срам за страната ни. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: pif4o   
Дата:   29-05-09 13:55

Подписах, нямам думи, е@аси и държавата...

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: ksuhorukov   
Дата:   29-05-09 13:56

Мисля, че е редно първо да се запознаем с мотивите за извършване на това. Не може просто така от въздуха някой да дойде и да ти отнеме децата. Дайте линкове с инфо - сега разбирам за това.

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: GOSPODIN   
Дата:   29-05-09 14:17

С няколко думи за неразбралите: Майка полякиня,алкохоличка и с леко поведение , която има брак с българин си търси децата чрез съда и се видя как се изпълнява присъдата.
Нарушенията са огромни и не знам от къде да започна:
Не може да се изпълява така брутално и жестоко една съдебна заповед. Децата ще получат травми за цял живот.

Присъстващите експерти от комисия за защита на децата , не само , че не спряха издевателството ами една от тях (вижда се добре на кадрите)се опитва да искубе ръката на детето докато то държи дръжката на вратата.

Заповедта се изпълнява от частен съдия изпълнител, който НЯМА право да изпълнява подобни заповеди. Правата му са само за отнемане на движимо или недвижимо имущество.

Българската полиция отново се оказа със свалени гащи , защото подпомагаше тотално незаконните действия. Подобно еничарско поведение към народа се видя добре и на 14.01.2009

Тази която дърпаше и влачеше детето всъщност не е майката, а някаква нейна приятелка рускиня и тя АБСОЛЮТНО наруши всички закони и в БГ и ЕС, но ошопарените полицаи не я попитаха , какво прави там и , като каква.

"Спасяването" с дипломатически автомобил се прилага само , когато държавата е или радикален ислям или тоталитарен комунизъм. Явно ние сме смесица и от двете.

Срам и позор за Гоце,Мики Маус,Гей и останалата камарила.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: GenaDP   
Дата:   29-05-09 14:22

Всъщност, при кого трябва да живеят децата -това ще го реши съда. Въпросът е, че ако се налага да се отнемат децата от бащата, не трябва да става по подобен начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: zed   
Дата:   29-05-09 14:34

Нямам думи!!! Това нещо се случва в 21в. в горе-долу интелигентна страна. Имам дъщеря на 2г., и ако някой дойде и по този брутален начин се опита да ми отнеме детето /дори и по някакъв идиотски начин да е прав/, Ще бъда "БЕЗМИЛОСТЕН ИЗРОД" към идиотите, които са предприели акцията. Ако не си родител не можеш и да предположиш какво предизвиква в теб вика на детето ти "- Помощ, искам при татко"!!!
ПОЛУДЯВАШ!!![smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: nacho1   
Дата:   29-05-09 14:35

Впечатление ми прави, че никой не попита децата, напротив въпреки тяхното видимо несъгласие системата ни ги "прегази" ...психически ... баси що за управляващи си избираме и има ли смисъл да избираме щом след това са против интересите ни. Това наистина ме развълнува за да ида да гласувам, но не знам за кой [smilie11] Това си е тотално варварство ... дано имат късмет децата за напред !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: ksuhorukov   
Дата:   29-05-09 14:44

Поразрових се и разбрах горе-долу за какво става дума. Наистина много неприятно. Това което ме тревожи е по-скоро показността и грубия начин по-който това е извършено. Наистина, за да се стигне до тук вероятно има съдебно решение за това и до колкото разбирам то е отпреди 9 месеца. Бащата е имал време да реагира. Обикновено децата се оставят на майката, освен ако бащта не докаже, че тя е неспособна да ги отглежда.. но това са неща, които се случват ежедневно по целия свят. Това, което не бива да се случва е отразено в репортажа... кошмар е!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nicknay   
Дата:   29-05-09 14:46

Ами тука има професионални фотографи, работещи за големи медии - ако те успеят, чрез медиите да вдигнат шум, ще има ефект.

Тая подписка с 200 подписа....те на Слави 70000 подписа за референдум не признаха....та тва ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: jokevcv   
Дата:   29-05-09 14:51

До колкото разбрах това е извършено с решение на Полски съд.

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: Славов   
Дата:   29-05-09 14:54

Нямаме управници, а и какво сме очаквали от бегръбначни като Гей, Гоце и компания ....[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: thomas   
Дата:   29-05-09 15:00

Че то цялото това нещо, ако не беше специално организираното от бащата бокс шоу, подкрепено със снимане, щеше да си е просто една ежедневна случка, при това напълно законна. Така че за какво ви е още снимане? В края на краищата, представлението вече е свършило.

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: ksuhorukov   
Дата:   29-05-09 15:02

Решение на полски съд да, но мисля, че трябва да има и решение на наш съд за да се стигне до това.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nicknay   
Дата:   29-05-09 15:10

ksuhorukov,
Недей много да мислиш. Полша, както и България е част от Евросъюза, където според Общия договор всички страни членки признават решенията на съдилищата в съюза.

Спомни си оня лумпен англичанина, дето беше смазал с тухла главата на бармана във Варна. Осъдиха го тук, и го пратиха да си излежава присъдата в Англия. И английския съд каза - не можем да отменим решението на българския съд.

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: stoyan_5   
Дата:   29-05-09 15:14

Българио родино мила!

... докъде те докарахме?

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: chukov   
Дата:   29-05-09 15:36

Искам да помоля хората, които нямат деца по една или дурга причина да не се обаждат в подкрепа на отнемането на децата


ДА НЕ СЕ ОБАЖДАТ В ПОДКРЕПА НА ОТНЕМАНЕТО НА ДЕЦАТА

Който няма дете НЕ МОЖЕ да разбере за какво става въпрос

Не може

Не може да разбере за какво откъсване и какво преживяване става дума

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: kaic   
Дата:   29-05-09 15:42

Потресен съм, гледката наистина къса сърцето. Думи нямам да изразя възмущението си. То закон, закон, но няма ли закон да чуе детето което вика "Помощ, помощ"когато насила го качват в колата, сърцето ми се къса. Баща съм, давам всичко за детето си и не бих преживял подобна драма. Готов съм да помогна защото поне от клиповете се вижда, че децата наистина искат да останат при баща си. Трябва нещо да се направи, какво-незнам, но трябва. Не бива да се отказваме.


Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: ksuhorukov   
Дата:   29-05-09 15:43

Чуков... не съм съгласен с теб. Защо разглеждаш нещата само от едната страна? Ами ако майката беше българката а бащата поляк... нея ли щяхте да защитавате. Да, сънародници са ни, но човешките права са си човешки права и са наднационални. Нека съдилищата си вършат работата. Това е моето мнение. Всичко останало е само емоция.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nicknay   
Дата:   29-05-09 15:47

Ами хайде де!!!!

Трябва медиен натиск, иначе никой от така наречената власт няма да си мръдне пръста.

Пак призовавам - ако някой от тук четящите работи в голяма медия, нека да помогне?

Защото гледах по информационните сайтове - никъде не е отразено.
По бТВ също не са го давали...май...гледам редовно Новините там.
В големите вестници - също нищо - чета всеки ден Труд...

Тоя самотен репортаж на Нова си е останал там, където е бил.....[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: diana   
Дата:   29-05-09 16:04

Не знам за вас, но аз вече не издържам психически.
След снощните новини за загиналите хора от рейса, се събуждам след дрямка пред телевизора от писъци на дете. Не мога да осъзная къде се намирам, кой пищи, за какво пищи и от къде по дяволите идва това пищене.
Фокусирам дете на телевизора което се дърпа от някого, жена която го дърпа и мъж който дърпа жената. 10 минути репортаж след който не мога да заспя цяла нощ.

Ми не издържам вече ви казвам!
Само смърт, само насилие.
Застерляни, убити, разчленени, изнасилени...това ли са новините мамка му! Само това ли трябва да гледаме?! Добре е да го кажеш, да информираш обществото, но не може САМО това да се дава.



Публикацията е редактирана (29-05-09 16:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: jivkojj   
Дата:   29-05-09 16:32

По всяка вероятност до тук да е с нормалния живот на децата. С такава родителка и 0-ва защита от нито една институция кой-знае какво зловещо бъдеще ги чака. [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Каквото и да е решението на съда това е най-малкото нецивилозовано. българия и полша - от време оно 2 винаги насрани и нае.. държави [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да помогнем на един български баща !
Автор: FMJ   
Дата:   29-05-09 16:37

Комисията за защита на децата да се преименува в комисия за малтретиране психически и сексуален тормоз на децата.[smilie22]Ако има доблестни хора в тая комисия да си свършат работата а тия които не знаят за какво са там да им се потърси сметка и накажат.Пред очите им се извърши престъпление а те участваха в него

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.