Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 M-Tel HOMEBOX
Автор: RAFA   
Дата:   29-05-09 13:26

Някой ползвал ли е интернета на М-тел и по-точно M-Tel HOMEBOX услугата им ? Интересува ме мнения ако може [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: DeyanStefanov   
Дата:   29-05-09 13:41

недей се набутва. сестра ми тръгна да го връща защото и изтече договора и и казаха, че договора можел да се прекрати само с писмена молба един месец преди изтичането и сега трябвало да плаща още една година.

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: RAFA   
Дата:   29-05-09 13:47

Абе аз ги знам, че са гадове м-тел ама нямам друга алтернатива за сега ...


Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-09 13:51

Тези М-тел с тези договори, дето там някъде с малки буквички пише, че договора се самоподновява след изтичане на срока са отвратителни! [smilie9]

Аз ползвам Интернет на Вивател с карта и модем - 5 ГБ за 36 лв. Оказа се, че и при тях е с едномесемно предизвестие, само че аз си следях договора и преди изтичане на срока се обадих за прекратяване. Добре е да имаш навсякъде интернет, но скоростта е доста по-малка от тази на кабелния.

М-телския Хоумбокс още няма навсякъде в страната покритие.


Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: E-3   
Дата:   29-05-09 14:01

Аз ползвам такъв, който е ограничен на 5 ГБ и съм много доволен за това което ми трябва. Има само едно нещо което трябва да провериш предварително. Там където живееш дали има 3Г покритие. Имат и неограничен на цена 29 лева.
Но трябва да имат хубаво покритие за да го ползваш. Иначе като скорост няма проблем. 3-те Мегабита ги държи добре при 3Г покритие.

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: NeDDRaG   
Дата:   29-05-09 14:58

Vinsent написа:

> Тези М-тел с тези договори, дето там някъде с малки буквички
> пише, че договора се самоподновява след изтичане на срока са
> отвратителни! [smilie9]
>
> Аз ползвам Интернет на Вивател с карта и модем - 5 ГБ за 36 лв.
> Оказа се, че и при тях е с едномесемно предизвестие, само че аз
> си следях договора и преди изтичане на срока се обадих за
> прекратяване. Добре е да имаш навсякъде интернет, но скоростта
> е доста по-малка от тази на кабелния.
>
> М-телския Хоумбокс още няма навсякъде в страната покритие.
>

Гадното на хоумболса е, че не е мобилен. Той се асоциира само към няколко клетки около дреса, на който е сключен договора. След това, за да се мести, трябва молба и ала-бала.

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: E-3   
Дата:   29-05-09 15:14

NeDDRaG, така е, но аз моя го местих и 30 дена го ползвах без да си подам молба. Явно не са си настроили секюритито много добре. Чак след 30-я ден започна да ми звъни телефона и да ми се включва автоматично съобщение, че съм извън регистрираните клетки. След това си пуснах молбата и за 24 часа го регистрираха да работи на новия адрес.

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: tonyf   
Дата:   29-05-09 15:40

Аз съм с Хоме бокс за 20 лв на месец, (цената е при договор за 2 години).
За тези пари имаш 5гб горе-долу приличен интернет, стационарен номер с 50 безплатни минути към стационарни телефони, джиесемски номер с 200 безплатни минути към 5 мтелски джиесема. Извън безплатните минути, разговорите са евтини и към стационарните (БтК), и към мобилните(Мтел).
В никакъв случай не е като бърз лан-интернет, но върши работа. Даунлоудът е средна хубост, ъплоудът е още по-бавен, но става. Ако нямаш никаква друга възможност, е напълно ок.
Има предимството, че когато спре тока , устройството си има батерия и продължава да ти пуска интернет още 1-2 часа. Не трябват никакви настройки - включваш и си разцъкваш. Ако забие, пак изключваш-включваш.
Искай да ти дадат черен приемник - той има вграден суич с няколко изхода за инет, докато белите имат само един и ако ще включваш повече компове, ще трябва да си купиш допълнителен суич отнякъде.

ПП: Да добавя нещо важно - ако висиш денонощно в интернет, ти отиват не повече от 2-3 ГБ, ако обаче ще точиш/качваш филми, музика, програми, задължително си вземи пакет с неограничен инет, защото цената на ограничения нет става безумна след изразходването на 5-те безплатни гигабайта.



Публикацията е редактирана (29-05-09 15:52)

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: RAFA   
Дата:   29-05-09 18:26

Имало криза , да ама във фирмите доставчици на интернет във Варна явно няма ...! Две седмици чакам Спектър нет да ми кажат дали има техническа възможност да ми пуснат нет, не можели защото ги мързи да вържат блока към жицата им която минава по улицата и те както Интербилд искаха да ми дупчат наново за кабеляци е няма да стане . Бтк те па имат пуснат кабел ама ги мъзи да пратят някой келеш да върже системата. Некс-ком нямат покритие(те къде ли имат).Ще се ходи до М-тел явно да видим какво е покритието в моя раьон колкото и да не ми се иска [smilie23]




tonyf
мерсаж за инфото



Публикацията е редактирана (29-05-09 18:29)

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   29-05-09 21:23

[smilie8] [smilie8] [smilie8]

I w belite strani e kofti i ebavki s taq rabota

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: nodoubt   
Дата:   29-05-09 21:30

М-взел [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: jjivi   
Дата:   29-05-09 21:42

Имам приятели закачени към "Макс Телеком" и твърдят, че става. Стига да имат покритие където ти трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: M-Tel HOMEBOX
Автор: asahi   
Дата:   29-05-09 22:17

Ако имаш БТК телефон си пусни Супер Любо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.