Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Я пак за отношенията между хората
Автор: Sierva   
Дата:   28-05-09 22:39

И така . Следващата история. Срещаш някой някъде случайно и баааам , като по филмите , нещо се случва и ти си привлечен. Само дето той си има приятелка , която случайно точно в този момент я няма 1 месец . Той ясно и отчетливо я споменава веднага , ти казваш , че това не те бърка , защото нямаш нужда да консумираш силната емоционална връзка , която се е създала между вас. И така първите 3 седмици се виждате всеки ден , той казва , че отваряш някаква част в него , която е била затворена досега . Говорите си за всичко и се усещате много близки. Ти се опитваш да спреш в един момент със честите срещи , казваш му , че не е добре за теб така да се привързваш при положение , че така или иначе като си дойде приятелката му и няма как да остане същото , поне не толкова интензивно. Почваш да се влюбваш. В един момент разбира се има натрупване и връзката става консумирана и то раЗбира се прекрасно . Не можете да се пуснете последната седмица въобще , само се гледате и се докосвате .Като пубертети седите по парковете до съмване ...и после пак и пак . Дори оставя при теб последната вечер преди да си дойде приятелката му и сутринта е лудо , тя си идва след 1 час и той се прибира у дома...
Ти си казваш ,че не искаш да провокираш раздяла . Те са заедно от години и той казва че всичко е наред в тази връзка .
Сега тя е тук , той продължава да звъни , но не е конкретен и не казва нищо освен че иска да те гушне и всичко е тотално и безумно объркано . И разбира се тя нищо не знае.
И другият фактор , е че теб са те зарязали заради друга жена след 6 годишна връзка и знаеш как е и от другата страна.
Чудя се , кое е правилното и къде е истината. Слаб ли е той , че не знае какво му се случва . КАкво да правиш ти като си влюбена .
А , и освен това и двамата са актьори.

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: RustyGun   
Дата:   28-05-09 22:46

Или ви върти и двете на пръсти[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-05-09 22:49

Много въпроси.... [smilie2]

Сложно е. Моето мнение е, че всеки трябва да прави това, което чуства в сърцето си. В крайна сметка животът не е за да го страдаме, а да се опитваме да си го направим хубав. Разбира се не с цената на лъжа, измама и нараняване на другите. В крайна сметка интелигентните хора могат да направят всичко и то цивилизовано.


Знам, че всякакви съвети са глупави и , че това са малко клишета ама аз така ги чуствам нещата.

Друг е въпроса тоз господин какво иска. За теб вече знаем [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: Lalinda   
Дата:   28-05-09 22:54

Само не се самоубивай.

Ще срещнеш и далеч по-интересни мъже, къде си се разбързала да консумираш всеки срещнат?

Нищо не е правилно и няма истина.

Мъжката любов е като падаща звезда...[smilie3]
Радвай се на това, което си КОНСУМИРАЛА, както сама казваш...
[smilie24]

Добре, че не е художник - тогава ще ти е още по-трудно да приемеш, че не е могло да си единствената.
[beer]

Освен това, бъди красива и си трай.

Какво толкова искаш? Няма как да притежаваш някого. Ще го притежаваш барабар с приятелката му, а може би и със съпругата, казвам ти. Знам аз.
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   28-05-09 22:55

В твоя случай най-добрия вариант е емиграция в държава, където е позволено многоженството!

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: sunnyshot   
Дата:   28-05-09 23:02

зарежи го веднага без да се замисляш. И не се обръщай назад. Ще намериш друг, по-подходящ. А това за влюбването са глупости [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: dai_5_leva   
Дата:   28-05-09 23:02

Човека си живее живота.
Вземи пример от него.
А и това, което прави с теб докато приятелката му я няма.
Едва ли ще спре да го прави, ако е с теб и теб те няма за известно време.
Според мен единствената истинска любов е първата.
След това всеки си гледа неговия интерес и се застрахова да не го наранят !

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-05-09 23:08

Сиерва, до преди малко гледах Вики, Кристина, Барселона [smilie5]

Та сега и аз съм се размислил за туй и онуй.

dai_5_leva [smilie24]
Напълно си прав! Така се оказа в живота.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: novi4ok   
Дата:   28-05-09 23:18

Вярвай!
А ако не знаеш за какво говоря - просто продължи нататък.
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: HP   
Дата:   28-05-09 23:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: danbi   
Дата:   28-05-09 23:23

Lalinda, посланията ти са малко разнопосочни. [smilie5]

Sierva, нищо лошо не се е случило. Щом те е зарадвало, значи е било полезно за теб. Какво ще се случи не зависи много от теб.

Наблюдавал съм няколко подобни ситуации и във всички от тях, когато 'приятелката/жената' е научавала (вярно, има много глупави мъже!) то 'натрапницата' е страдала доста. Ако това се случи и в това твое приключение, за нищо на света не вярвай в добронамереността на тази жена! Както една моя приятелка, пострадала от подобен триъгълник сподели "това жените сме много гадни.. с другите жени. Лошото е, че в процеса страдат и мъжете".

Като не забравяш, че никога не може да притежаваш друг човек (което донякъде е присъщо на зодията ти, за съжаление), радвай се на споделеното с този човек. Дори да не може да ти даде всичко, той може да реши да продължи да ти дава част от себе си.

Може да послушаш и sunnyshot, макар след няколко подобни 'инцидента' вече няма да се уважаваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: snoopoff   
Дата:   28-05-09 23:58

Dolno e da izneverqvash... sled kato si ima priqtelka - KRYC! trqbva da si trygnesh. ama jenska sueta...

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   29-05-09 00:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: kote   
Дата:   29-05-09 00:00

има два варианта
1. зарязваш го(вярно влюбването е булшит)
2. поставяш въпроса ребром и заживявате заедно
средното положение да му бъдеш любовница никак ама никак не е решение а чиста загуба на време много страдание и само лъжи.
ако имате късмет намерила си половинката,ако не продължаваш нататък след няколко години
просто това е цикъла от 1,4 и 7 години в които една връзка между партньори е най-слаба и се поставя на изпитание(годините са в известни граници ,но са толкова) и ако в тази връзка нямат деца се разпада най-лесно.
той няма работа при нея след толкова време ако нямат деца и е разбираемо защо се е увлякъл по теб дори да не го знае защо[ezik]
още много мога да кажа но това е достатъчно да вземеш решение
искаш ли деца от него поставяш въпроса за избор (е без да споменеш децата[smilie3] ) и ако каже не минаваш напред не си губи времето
не една и две са чакали подобен и са останали с очакването защото са нерешителни и си живеят в някакъв блян докато тези които са били открити и директни с въпроса или са заживели с мъжа или са си намерили нов

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: Sierva   
Дата:   29-05-09 01:56

Лалинда , далеч съм от желанието за притежание,
не искам да го разделям също и от жената до него
аз за себе си си бях решила , че по никакъв начин няма да продължавам тази връзка така или иначе ,
просто се замислих къде е баланса при хората,
в тази ситуация замесена факт е че аз се чувствам най-добре
на него му е лудница , каза ми вчера, че се побърква направо , мацката иска не иска усеща , че нещо се слуЧВА , пък мен вятър ме вее на бял кон тука
ето моят бивш приятел явно е от другите мъже , след толкова години просто срещна друга , дойде и веднага си тръгна от мен , без много да му мисли и да се колебае , по първичен е явно бил
казах му тогава , че най ме боли , за това че не се бори по никакъв начин за това , което сме градили заедно години години наред
казах му , че това явно си му е пътят и го оставих да си тръгне
болезнено , ама няма начин
хората се срещат , дават си нещо , научават нещо и за себе си и продължават нататъка
аз съм щастлива , че разбрах за себе си , че може да има и друга такава луда любов, която си мислех , че се случва много рядко или дори само веднъж
сега съм окрилена
пък този ще си наложа да го забравя
както казах вчера на една приятела , след всичко което си преживях напоследък , това е все едно бълха ме е ухапала

пък да живее любовта

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: sunnyshot   
Дата:   29-05-09 05:03

само не бъркай секса с любовта [smilie3]

и послушай каво ти казва kote по-горе https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonWhisper.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: the_shooter   
Дата:   29-05-09 08:47

Ти нали всъщност не очакваш някакъв сериозен съвет? За всички освен теб това е вид "сейр", независимо че няко изглеждат състрадателни. А пък на теб май ти се е пишело в един момент.

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: Todd   
Дата:   29-05-09 09:12

Не бойте се - ще ви мине и на двамата !!!!

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

И така първите 3 седмици се виждате всеки ден , той казва , че отваряш някаква част в него , която е била затворена досега .

Е тоя пасаж ми се види съмнителен....требе да е на 20 години та да не познава себе си..

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: feliz   
Дата:   29-05-09 09:24

Изкефи ме съвета на Лалинда: "Бъди красива и си трай" [smilie5]
Остави се на течението, ако мъжът прецени, че иска теб, ще направи необходимото за това. Ако не - да е жив и здрав.
...само не наливай масло в огъня...

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: zahar4e   
Дата:   29-05-09 09:26

Мацка, май си попаднала на мъжка курва.

Ти поне знаеш как е в дългите връзки - всичко странично е просто жажда за емоции.


Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: arakiss   
Дата:   29-05-09 10:06

Автор: Sierva
Дата: 29-05-09 01:56

.....
аз съм щастлива , че разбрах за себе си , че може да има и друга такава луда любов, която си мислех , че се случва много рядко или дори само веднъж
.....

пък да живее любовта


==============
ето това е :)

има хора, които преминават през целия си живот, несрещнали любовта.
късметлийка си [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Я пак за отношенията между хората
Автор: Todd   
Дата:   29-05-09 10:15

Любовта е навсякъде между нас и можеш да я срещаш всеки ден !!!

Само требе да си готов....


[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   29-05-09 10:52

Тоде, и да не се дърпаш като магаре на баир [smilie18] [smilie18] [smilie18]

За Любовта [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.