Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нещо отпреди 17 години….
Автор: Pulsar   
Дата:   26-05-09 12:36

Коментарите ги оставям на вас, защото аз ако коментирам, никак няма да е позитивно и розово… И знам, че на вас не ви пука особено, нито пък ще се хванете да гледате тези 6:41 минути, но аз да си кажа…

Une fille de 12 ans met une claque aux dirigeants du monde

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: NeDDRaG   
Дата:   26-05-09 12:40

Не всички знаем френски...

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-05-09 12:45

хахха,ами то не е на френски NeDDRaG [smilie3],аз поне го чувам на англииски...А вече,ако не разбираш поне малко от английски,да вземем мерки [ezik] ...Може да уредим нещо,като за познати...[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-05-09 12:56

NeDDRaG сигурно е прочел само заглавието (препращащия текст), който е на френски [smilie10] [smilie11] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: NeDDRaG   
Дата:   26-05-09 12:57

Une fille de 12 ans met une claque aux dirigeants du monde
Ами това ако е на англиски, ставам трамвай. Учил съм малко френски, това на френски ми бие. Но може и да не е. Но 100% не е наглийски. А иначе клипчето - не мога да гледам тубата в офиса.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: stew   
Дата:   26-05-09 12:59

Изгледах го,/ изслушах по-точно/. Винаги детския мозък е по-искрен и по-неопетнен. И да , наистина казва безгрешни истини, но кой чува , кой се вслушва, това е друг въпрос! И въпреки че им казва, че от тях зависи във какъв свят ще живеем, това не променя факта, че има твърде малко мислещи в тази насока хора!

Learn to swim!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: Nushenceto   
Дата:   26-05-09 13:00

ЕЕЕЕ ами така кажи де:),клипчето е на англииски...инъче заглавието си е 100 % френско [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: NeDDRaG   
Дата:   26-05-09 13:48

Френския го владея само устно, неговоримо. Ама малко е необичайно при заглавие на френски да очаквам на английски и може да се случи да не цъкна да го отворя.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   26-05-09 17:05

А някой няма ли да каже с 2-3 приказки за какво иде реч? Щото има хора, които не разбираме толкоз добре ни английски ни френски.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо отпреди 17 години….
Автор: arakiss   
Дата:   26-05-09 17:47

на мен ми пука, но имам лошия навик и да мисля [smilie7]
не знаех, че призракът на озоновата дупка още циркулира, макар и доказал своята несъстоятелност [smilie10]

четете "състояние на страх" на майкъл крайтън [smile] - ако искате, разбира се :)



Публикацията е редактирана (26-05-09 18:12)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.