Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ники Пънчев
Автор: explorer   
Дата:   19-05-09 17:32

Ники Кънчев месеци наред крънкаше от драгите зрители "дарения" чрез СМС-и, парите от които отиваха както следва: 20% ДДС за "държавата" (която очевидно не се свени да облага с данъци дори благотворителността в полза на сирачета от домове), от остатъка 50% за мобилните оператори и фирмата посредник, а накрая от останалите пари бяха платени десетки хиляди за хонорар на всеки от "виповете" и така и не се разбра какво е останало за благотворителност. На всичкото отгоре се оказа, че "спечелилият" Део е служител във продуцентската компания на Ники Кънчев която прави шоуто... абе цирк.

От няколко дни Ники Кънчев се е заел да лъска имиджа на политиците, като ги кани за гости в "Стани богат" - първо Бойко Борисов, после Емил Кошлуков и Мирослав Севлиевски, Юнал Лютви (бай Юнал, както мазно го нарича Кошлука) и не знам кой още и т.н. Всичко вече се превърна в някакъв смахнат PR за некадърните ни политици. Видях го онзи ден боклука Кънчев в квартала и си мислех да му тегля една, ама пусто нали съм културен... сега ме е яд, че не го напсувах, ей така, публично пред един куп хора.


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: CanoniO   
Дата:   19-05-09 17:38

От благотворителност се печели доста. Затова я и има... Ако не е Кънчев, ще е друг.
Интересното е, че точно тези, които имат нужда от парите, не могат да стигнат до тях....

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-05-09 17:44

Ми само не ми казвайте, че сте изпратили и един смс на тези прасета и измислените им благотворителни кампании
[smilie23]


Какво стана с Могилино? Преди година - две имаше "огромна" кампания за дарения. Хиляди хора дариха тогава, а какво сана? В момента вървяла нова кампания , а Могилино си е там където си беше - никъде...

Та аз на благотворителни кампании не вярвам.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: Todd   
Дата:   19-05-09 17:45

Ц !!!

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: explorer   
Дата:   19-05-09 17:45

Не е интересно, а позорно. Този човек е престъпник, защото това е умишлена измама и заблуждаване на простите хорица. Точно както някоя циганка навира чавето си в тълпата минувачи за да ги изнудва за пари, и Кънчев би трябвало да бъде подведен под отговорност. Както и т.н. "випове", които вместо да се бръкнат да извадят по някой лев, участваха в този позорен панаир.


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: e-mil   
Дата:   19-05-09 17:52

"продуцентската компания на Ники Кънчев"
"Ники Кънчев се е заел да лъска имиджа"

Че откога Old School е на Ники Кънчев, и кога е започнал да решава кои ще са гостите в "Стани богат"?
Кънчев е просто един водещ. А "Стани богат" е форматно предаване и тези решения се вземат от продуцента.

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: explorer   
Дата:   19-05-09 17:54

Може и да си прав, аз го прочетох някъде из новините (конкретно за Део и "продуцентската компания" на Кънчев). От това Кънчев не ми става по-малко несимпатичен, то е ясно че не е сам на яслата, но в случая той им е "лицето".


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: sunnyshot   
Дата:   19-05-09 18:00

сложете една снимка за нас, неинформираните, да знаем кой е героят на разказа.


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: e-mil   
Дата:   19-05-09 18:05

Телевизиите и частните продуцентски къщи са търговски предприятия, и трябва да печелят като всички останали. Единият от начините е като дават изява на интересни за публиката хора - в случая политиците. За останалото си има новини.

Дай сега фотографите да не снимат политиците за плакати, щото ще им се лъска имиджа? Това е работа като всяка друга.

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: explorer   
Дата:   19-05-09 18:13

Тъй, тъй... и на полицаите да бутаме бакшиши, че и те семейства хранят, пък и за нас е по-лесно, нали?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   19-05-09 18:13

А кампанията на БТв за Могилино дава добри резултати.

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: ARGO   
Дата:   19-05-09 18:15

Тва е Ники Пънчев [smilie7]
https://photo-forum.net/static/forum/2009-05/kxcj5268.JPG

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: e-mil   
Дата:   19-05-09 18:26

"и на полицаите да бутаме бакшиши"

Щом приравняваш фотографската работа с бутането на бакшиши... уф, не ми се спори за глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: explorer   
Дата:   19-05-09 18:30

И двете неща опират до морал. И на мен не ми се спори с хора, които спорят само заради самият спор.

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: tonyf   
Дата:   19-05-09 18:35

sunnyshot написа:

> сложете една снимка за нас, неинформираните, да знаем кой е
> героят на разказа.
>

Цък

Цък

По принцип не е лош човек, не е продуцент, журналист е, гледа да си върши работата като водещ. Доколкото го познавам, по-скоро е смятал, че прави нещо добро и че е по-хубаво някакви пари да отидат за благотворителност, отколкото никави.


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: tonyf   
Дата:   19-05-09 18:40

А иначе цялата долнопробна схема в "Биг Брадър" - [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: sunnyshot   
Дата:   19-05-09 18:40

merci [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: catlover   
Дата:   19-05-09 19:28

А лично някой от вас познава ли го?

Перфектният първи да хвърли камък, така ли?

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: Славов   
Дата:   19-05-09 19:34

Абе наглост, наглост, наглост......

Бойкот на БГ ТВ и това е ......

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: tonyf   
Дата:   19-05-09 20:27

catlover написа:

> А лично някой от вас познава ли го?
>
> Перфектният първи да хвърли камък, така ли?
>
> [smilie8]

Да, познавам го, макар и от времето, когато списваше "Рок булевард", а в момента само от общи познати (на някои от които е помагал) - и по-нагоре написах, че не е лош човек, даже, бих казал, че е доста свестен и че най-вероятно свързва участието си в шоуто с възможността от една страна да допринесе с нещо за добра кауза, от друга - да има работа. Това, че каузата изглежда е опорочена финансово, е отделна музика, не е негова заслуга доколкото знам.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: Lalinda   
Дата:   19-05-09 20:38

Запомнила съм го само от някакво интервю, в което казваше, че майките трябвало НАВРЕМЕ да научат дъщерите си да си ОБЕЗКОСМЯВАТ РЪЦЕТЕ ДО ЛАКТИТЕ.

Господа, първо опитайте сами да си обезкосмите ръцете до лактите, след това упреквайте нечии майки...


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: OGIMAG   
Дата:   19-05-09 21:01

Аз тея не ги гледам.
И другите също.

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   19-05-09 21:26

с прикаСки секи може да обвинява [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: anatas   
Дата:   19-05-09 21:45

Едно е сигурно - Биг Брадър, Сървайвър и т.н. са гнусни предавания, които имат за цел да ни превърнат в дебили, ако все още не сме такива...


Отговори на това съобщение
 Re: Ники Пънчев
Автор: vladimir666   
Дата:   19-05-09 21:59

[smilie23] В кофите да ходят

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.