Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Споделете опит...
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   01-05-09 00:29

При покупка на едра техника от Техномаркет в порядъка на какъв срок го транспортират до жилището на купувача? На деня, на следващия, седмица? За София става въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: bordon   
Дата:   01-05-09 01:25

Според мен би трябвало този въпрос да се уточни на място още при самата покупка.

Защото ако няма конкретен и точен срок, тази работа ще стане от днес за утре и после за другата седмица и след това когато колите им имат възможност да вземат и твоята техника, защото били много натоварени и т. н.... казвам го то опит. [smilie23]
Става дума за провинцията.

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: dreamer   
Дата:   01-05-09 01:35

Ами преди да платиш има списък със свободни часове и дни. Питай ги кога най-рано може да те вкарат в някоя "дупка". Като купувах хладилника го доставиха на другия ден точно в определеното време.
Само да ти споделя нещо: До вратата на входа ти го карат, след това си ти... Да се подготвиш със съседи за помощ ако е нещо голямо :)



Публикацията е редактирана (01-05-09 01:36)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   01-05-09 01:35

Преди 2 месеца имах покупка от тях и ми го докараха на другия ден в точния час, и ми го качиха до вратата на апартамента /за хладилник става въпрос/

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   01-05-09 13:11

Хладилник ще е и при мен. Има много приятна промоция на Whirlpool. Ще видя какво мога да се договоря с тях тия дни. Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: tnt   
Дата:   01-05-09 13:14

и при мен беше такава историята с хладилника: Попитах ги. Казаха еди кой си ден /около 2 дни от покупката, не помня точно/ и пристигнаха на уречения ден и час. Дори качиха хладилника до 2рия етаж, няма асансьор. Почерпката от наша страна беше доброволна, а не поискана.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   01-05-09 21:05

Обикновено доставката е до тротоара, а за повече искат пари или почерпка (най-често пари). Имай го едно на ум.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: mravunko   
Дата:   01-05-09 21:13

от технополис ти го качват до твоята входна врата.

от техномаркет до пред входа. от техн



Публикацията е редактирана (01-05-09 21:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   01-05-09 21:19

Да, аз за Техномаркет говоря. Забравих да спомена.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: Lalinda   
Дата:   01-05-09 21:49

Вчера четох някъде, че жените се делят на такива, които харесват мъже, които качват хладилника до четвъртия (примерно) етаж и такива, които харесват мъже, които плащат да други мъже да качат хладилника до четвъртия етаж.
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   01-05-09 21:53

Ами аз съм на четвъртия и ще вземам хладилник. Само че не знам жената от кои е... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   02-05-09 00:03

Издебни я да е на работа. Плати, за да го качат, после я подпитай тактично и действай според случая. [smilie3] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделете опит...
Автор: OGIMAG   
Дата:   02-05-09 00:12

Кака Елена както обикновено е безкрайно полезна. Важно е участието! [smilie5]
Когато си поръчах телевизора от Техномаркет беще при мен след няколко часа. Бяхме уговорили транспорта с една от служителките в магазина (МОЛ София). Момчето с буса ми звънна на мобилния че е пристигнал отвън. Останах доволен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.