Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: джъмбо   
Дата:   30-04-09 23:00

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

нещо фиат шъ ги вземамват [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Автомобилостроителният гигант "Крайслер" (Chrysler) ще обяви фалит, след като преговорите с малка група кредитори се провали точно ден преди срока, поставен от правителството пред автомобилната компания да представи план за преструктуриране, съобщи президентът на САЩ Барак Обама.

Администрацията на Обама се надяваше дълго време да бъде избегнат фалитът на третата по големина автомобилна група в страната, но стана ясно, че тя не е в състояние да намали дълговете си на стойност 6,9 млрд. долара.

"Крайслер" ще подаде молба за съдебна защита от кредитори по силата на закона за фалитите на САЩ, което е равносилно на обявяване на фалит, за да си осигури време да скрепи партньорството с италианската група "Фиат" (Fiat), потвърди Обама.

Едно от условията при получаването на държавна помощ бе Крайслер да сключи съюз с италианската "Фиат".

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: jivkojj   
Дата:   30-04-09 23:10

Мерцедес навреме избягаха и се спасиха от тях. Щяха да ги завлекат като стой та гледай [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: джъмбо   
Дата:   30-04-09 23:13

ми гледам тук некви овни се дуеха преди няколко дни колко арни били ама то... съдбъ

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: vinse   
Дата:   30-04-09 23:13

Ще фалират я. И хамериканците вече не щат да купуват хамерикански коли. Праи сметка за кво иде реч [smilie5] .

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: MarinY   
Дата:   30-04-09 23:25

Ми, като не броиш тези от 50000 доларчета и нагоре, другите не стават. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: юнга   
Дата:   30-04-09 23:46

Не им е за пръв път.

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: kkkolelo   
Дата:   01-05-09 00:40

Един търсеше Крайслер в една автокъща, ма джамбазина му каза, че нив'га няма да вземе ... После ми обясняваше с кви пружини били, нам кво си. Иначе някои ретро модели ми фащат окото ...

Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: Kanonir   
Дата:   01-05-09 05:12

jivkojj написа:

> Мерцедес навреме избягаха и се спасиха от тях. Щяха да ги завлекат като стой та гледай [smilie18]


Ми ша бягат как не - имаше една статия по времето като се оттърваха, дето описваше, как за няколкото години от придобиването на Крайслер немеца е налял толкова финансов и кадърен управленски и инженерен ресурс зад океана, че се е стигнало до положение да страда сериозно реномето и качеството на марката Мерцедес....

а инак на мен лично ми се драйфа от техните пикапи тип камиони, вярно има хора дето си вършат работата с тях, но чиновници и администрация ходещи на работа с американската газка... ай сиктир, не че по-малките им коли са стока... имам един комшия с некакъв служебен крайслер аналог на тойота ярис, един ден му викам "туй си е супер за града", отговаря ми "супер е ама да не му плащаш ти бензина - чисто ново е, а гори 12-13 на сто градско".... само сега да не потопят и фиат, че много ги умеят тия неща - все някой друг да им опере пешкира[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ибааа ко стана... мечтата на реднека фалира
Автор: holden   
Дата:   01-05-09 06:14

Идеята е ясна: да паднат Крайслерите, за да им дойде акъла на другите две компании. Щото техните работнически сдружения са се увили като смокове и бозат безумни такси. Например четох, че уволнен работник който е заменен от машина има право да получава същата заплата за определен период.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.