Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Барселона - Челси
Автор: юнга   
Дата:   28-04-09 17:53

Успех на Челси!

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: fundamental   
Дата:   28-04-09 17:55

Успех на Барса !

Ако не беше нашия Митко в Ман. Юн., бих искал и Арсенал на финал..... но и дяволите срещу Барса приемам [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: valjo   
Дата:   28-04-09 18:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: UnitedColors   
Дата:   28-04-09 18:17

Господ дано ги накаже тия клетници от барселона. долни боклуци и неудачници![smilie21] много вкусна тая бира!

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: roussinoff   
Дата:   28-04-09 18:59

Викам за Челсай [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: mixmike   
Дата:   28-04-09 19:02

Чеееееееееелсееййййййййййййй[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-04-09 19:45

Аз сложих последните си евростинки за Барса при К=1.60, ама нямам нищо против да ги загубя [smilie5] (а точен резултат 2-1). Браво на Гуардиола, че без кой знае какви нови звезди, направи Барса пак суперсила. Но не са ми симпатични. Преди 2-3 години (когато Барса станаха евр. ш) в мача Челси - Барса (тъкмо виках на дъщерите да видят бъдещия Марадона или Пеле - Л. Меси) пъпчивия пубер се залепи като гербова марка на гърба на един челсист (челист [smilie18] ), оня го носи на гърба си поне 20 м пред очите на страничния, като наближиха нак. поле, на помощ дойде Пауло Ферейра със шпагат на хлъзгавия терен, латино циганчето се тръшна артистично и ... червен картон за П. Ферейра. Финала щеше да бъде свирен от същата бригада, но Арсенал протестира със снимка на страничния съдия в приятелско мачле с екип на Барса ... Но и новата бригада пак ги резна - изравнителния гол на Барса беше от засада - дълъг пас от левия фланг към десния край на нак. поле, съдията хукна като бейзболист за тъчдаун и въобще не видя последващия къс пас към голмайстора, който беше в засада ... Затуй ги не любя [smilie5] ... Ако можем да им "счупим врата" като Ливърпул миналата година ...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: юнга   
Дата:   28-04-09 19:50

Автор: kkkolelo
Дата: 28-04-09 19:45

Аз сложих последните си евростинки за Барса при К=1.60


В тази фаза не се залага. Всичко става.

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: Coincidentia   
Дата:   28-04-09 19:56

А така, ама тази вечер ли!?
Добре, че пускате теми, че пак щях да се отнеса - предишните мачове съвсем ги пропуснах[smilie8]

Ама пък за сметка на това вчера попаднах на маниашкото дерби Сливен - Черноморец, благодарение на което поне разбрах, че там рита не кой да е, а... Мишел Платини! [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: Славов   
Дата:   28-04-09 19:59

Мойте хора играят утре, ама съм за Барса, че ги искам тях на финала .....

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-04-09 20:15

Автор: юнга
Дата: 28-04-09 19:50

В тази фаза не се залага. Всичко става.
------------------------------------------
Без това пак ще внасям малко до края на седмицата...тъй че може да върна малко. Барса ще играят екзалтирано, виртуозно, а Челси ще играят пресметливо и ще загубят минимално ... Ако намерят ефективно тактическо противодействие ( кур-капан [smilie5] ) - добре, иначе не ми се вярва още от този мач да хукнат да се надиграват, ама пък ако Барса вземе предимство от 2 и повече гола, той двубоя може да е предрешен. Челси са концентрирани в ШЛ, ще видим какъв ще го изкарат.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: Marillion   
Дата:   28-04-09 20:20

4:1

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-04-09 20:22

Автор: Marillion
Дата: 28-04-09 20:20

4:1
------------------
Уууууууу [smilie10] [smilie5] [smilie18] (А 1:4 не щеш ли [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: Marillion   
Дата:   28-04-09 20:28

Не ща....

п.п. Ако позная - черпиш!

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-04-09 21:06

[beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: carl_cox   
Дата:   28-04-09 21:34

е нема по-твърда 1-ца от тази [smilie5]

прогноза: 3-0 за Барселона(това 3 го слагам от уважение към Челси, иначе реално го мисля 4-5 на 0 [smilie6] )

Босингва май се връща не много излекуван, а високият Иванович не виждам как ще спре бързите набези на Меси, Анри и компания :)

като цяло Челси изглеждат твърде мудни, бавни и предвидими в този им състав, а и като цяло този сезон.

само някоя хитрина може да им помогне, но просто не виждам как. Барселона излиза да смачка на своят пълен НОУ КАМП и победата им изглежда повече от сигурна, поне според мен.

бирата да бъде отворена СЕГА! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: Славов   
Дата:   28-04-09 21:40

Абе едно 2:2 ми е в главата, това е моята прогноза...дай Боже и повече голове....
успех и на двата отбора ... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-04-09 21:47

Автор: carl_cox
Дата: 28-04-09 21:34

прогноза: 3-0 за Барселона(това 3 го слагам от уважение към Челси, иначе реално го мисля 4-5 на 0 )

------------------------
carl_cox , какво лошо ви направихме [smilie5] [smilie18] ... [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: tnt   
Дата:   28-04-09 21:47

Барселона разбира се! Поне 2:0 [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: carl_cox   
Дата:   28-04-09 21:53

kkkolelo - ааа нищо лишо не ни направихте!! [smilie5]

само дето сега благодарение на Иванович сега си гледам спокойно полуфиналът, вместо да троша нерви по Ливърпул и Рафа Бенитез [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: tnt   
Дата:   28-04-09 21:54

ан'дага! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: tnt   
Дата:   28-04-09 22:02

много ще е интересно някой да направи стенограма на мача [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: юнга   
Дата:   28-04-09 23:47

Браво на Челси за духа!
Този мач показа 3 неща.
Първо, че дяволът не е толкова черен.
Второ, че английските отбори липсват на испанското първенство.
Трето, съдията според мен бе слаб.
За да не редим много точки, искам още да спомена, че Челси изпълни тактическата си задача, като например опазването на Меси, опазването на вратата и т.н.
Единственото лошо е, че Челси ще играе за гол в реванша и това може да му изяде главата.

П.С. Лично аз не виждам какво може да поправи Гуардиола в играта на своя отбор, защото това му е играта, но очаквам Хиддинк да измисли нещо.



Публикацията е редактирана (28-04-09 23:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: kkkolelo   
Дата:   28-04-09 23:58

И много пристрастен коментатора да го ева [smilie5]. Да бе Юнга, как не проявиха типичното си малодушие, Чех като го гледах как дишаше тежко в началото, викам сега ще изпусне някоя топка. ... 0:0 е коварен резултат...

Отговори на това съобщение
 Re: Барселона - Челси
Автор: carl_cox   
Дата:   29-04-09 00:03

супер слаб мач беше [smilie8]

накрая почти заспивах. Сега гледам повторенията и виждам, че Барса имаха 3 стопроцентови положения, срещу 1 за Челси.

към много накъсана и груба игра се стремяха Челси, което направи мачът мега скучен, но пък може би това е била целта им?...

струва ми се, че Барселона до голяма изпуснаха своите шансове. Вярно, че ако вкарат гол на Стамфорд Бридж ситацията се променя, но пък Маркес няма да го има в защитата, а Пуйол е наказан-така че в защита ще има грижи за Барса.

а и сега за Барса идва гостуване в първенството не с кой да е, а с РЕАЛ МАДРИД :)

ето инфо къде и кога може да гледаме това доста кърваво дерби

http://www.novsport.com/news31960_1.html


убеден съм, че утре между МанЮ и Арсенал ще има много повече заряд, тръпка и динамика.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.