Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За тъмните теми...
Автор: novi4ok   
Дата:   25-04-09 21:45

Някой качва стари теми - шегичка може би. Но в една от тях срещнах нещо любопитно - за любовта (голяма, истинска, красива) и за това, че мъжете към 40 си взимали домашни любимци. Не е лоша идея. Аз след няколко години ще съм някъде там, та да ви попитам - някой може ли да ми предложи котка? Сериозно питам, много харесвам сиви котки, може да не е маркова, въпреки, че няма да се откажа от някой шартрьоз или от английска синя.
А-а, щях да забравя: красива и голяма любов има. Среща се тук-там. Но често е нещастна. Защото е много трудно, когато не ти се е случвало, да повярваш... да се осмелиш... После е късно...
Та какво става за котката? Ако може да се разбира и с цветята ми съвсем ще си паснем.

Поздравче за неверниците:
http://www.youtube.com/watch?v=KgAAcnVjsZs&feature=PlayList&p=22D550F9A32452BB&playnext=1&playnext_f...


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   25-04-09 21:49





novi4ok написа:


> А-а, щях да забравя: красива и голяма любов има. Среща се
> тук-там. Но често е нещастна. Защото е много трудно, когато не
> ти се е случвало, да повярваш... да се осмелиш... После е
> късно...
>

[smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   25-04-09 21:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: тьма   
Дата:   25-04-09 21:49

Имам една, но тя обича да си хапва цветя[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: Lalinda   
Дата:   25-04-09 21:50

Норвежките горски котки също са много хубави.

Харесвам и бирманките с белите им чорапчета...
[smilie24]

Оправи си линка - не му се вижда края - пусни го пак, а после отвори темата и редактирай отново, искам да видя поздравчето!

Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: Ginka   
Дата:   25-04-09 21:50

и аз съм на там[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: novi4ok   
Дата:   25-04-09 21:59

Не ми позволява да редактирам линка... [smilie11]

цък


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: novi4ok   
Дата:   25-04-09 22:02

Тъма, поддава ли се на дресировка... уф, забравих, че съм решил да не дресирам повече, че до нищо добро не води. Я я дай насам, може пък да се получи, аз обичам точно независимостта на котките. Кара ме да се усмихвам...

Лали, ти май не си от неверниците - толкова категорично го играеш "желязната лейди", че хич не ми се вярва... [smilie3]

Ginka, а котка имаш ли си? Или ще се конкурираме за тази на Тъма? Бай-дъ-уей - в профила ти има една наистина невероятна снимка "Party Hard" - поклон.

Kalichin, ако си за след три световни, още много сол ще трябва да изядеш. Спокойно момче, не бързай, и това време ще дойде [beer]



Публикацията е редактирана (25-04-09 22:29)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   25-04-09 23:13

Моята обича да играе на гоненица обаче[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: nastradin2   
Дата:   25-04-09 23:13

novi4ok , Дружбата с котка е доста специфична[smile] Тя определено е животно с характер и с нея не можеш да комуникираш, както с кучето. Аз първо отгледах трима Шаровци и след това си взех котак. Много ми беше трудно в началото. Но постепенно се напаснахме един към друг и след 17 години заедно, миналия септември го изпратихме. Те се отгледаха взаимно с детето. Бяха неразделни. Котето издъхна на гърдите на "батко" си. Едва ли ще ми повярвате, но четири месеца ревахме със сина ми, като деца за него. И сега, когато застана над гробчето му плача. Трудна е раздялата с някой, който е станал част от теб самия...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novi4ok   
Дата:   26-04-09 00:22

Тъма, вече съм изморен от гоненици. В един момент става досадно. Така че, поговори с писаната и ако е склонна да присъства без да се настъпваме по мазолите ще се разберем.[cool] За цветята - майната им, не държа особено, само бонсаите ще кача на високо, че ги гледам от доста години и ще е жалко.

Ходжа, разбирам те. Аз съм от привързващия се тип и това е причината до сега да съм се въздържал. Ама нали трябва в някакъв момент да има нещо, което да е достатъчно важно и ангажиращо, а какво по-важно нещо от това, някой да има нужда от теб? Е, повечето правят семейства и деца, ама аз малко закъснях за този влак, та затова. Всъщност, като малък събирах всички бездомни котки от квартала на тавана на къщата. Майка ми пощуряваше [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: тьма   
Дата:   26-04-09 08:27

ще ти подшушна на уше - само не вземай котка, вземи си котарак, а след това ще ти кажа и още нещо, но на лични[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: novi4ok   
Дата:   26-04-09 09:20

Хайде кажи ми, за да знам дали да взема, че малко ме притеснява - ще станем двама котараци у дома и тестостерона ще достигне небивали висоти... [smilie7] Не ми се мисли какви войни ще са [smilie18]



Публикацията е редактирана (26-04-09 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   26-04-09 12:45

Баща ми си взе ирландски сетер като беше около 40 години. Оказа се, че му налепили лепенките за ваксините само ей така, колкото да се запълни ваксинационната книжка. Кучето заболя от гана, убиха го [smilie10]

Дълго време нямаше животно, докато аз не започнах да му влача разни [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novi4ok   
Дата:   26-04-09 14:07

От къде му ги влачиш?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   26-04-09 14:12

От улицата, от приятели, от къде ли не [smilie8] Прибираме, обезпаразитяваме и намираме стопани. Тази година едно дадохме, ама то беше много проклето, дано е случило на стопани [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: novi4ok   
Дата:   26-04-09 14:43

[smilie18] Приемам и проклето(но коте). Стига да е умно, красиво и независимо по характер.


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: nastradin2   
Дата:   26-04-09 23:05

Котарак не си вземай, че много обича да припикава навсякъде и после няма измирисване[smilie18] [smilie18] [smilie18] А що се отнася до закъснението - никога не е късно!!!Аз също не съм първа младост[smile] По-скоро съм в сенчестата възраст, но винаги има шанс и ако не се дърпаш от него рано или късно ще ти се натресе[smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: тьма   
Дата:   27-04-09 06:00

Настрадине, котаракът може да бъде кастриран и няма нищо да припикава, освен това е любвеобилен и склонен да приеме една нова стопанка в къщата, защото, както сам си го написал, никога не е късно[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: За тъмните теми...
Автор: nastradin2   
Дата:   27-04-09 23:08

тьма , Варна, морето, сините вълни...[smilie18] Няма да припикава, ама вече няма и да е котарак...[smilie18] Пък и кой ни дава право да лишаваме котето от нещо дето не сме му го дали ние? Или го приемаме такова, каквото е, или просто си вземаме ...котка[smilie21] А стопанката...хм, там нещата са по-спешъл[smile] По-важно е да я приеме стопанинът на къщата[smilie18] [smilie18] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.