Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Прогноза - гледал лие някой този филм
Автор: reje   
Дата:   24-04-09 12:21

.....някакви впечатления?

Отговори на това съобщение
 Re: Прогноза - гледал лие някой този филм
Автор: Vinsent   
Дата:   24-04-09 13:44

Дай някакъв линк, де!


Отговори на това съобщение
 Re: Прогноза - гледал лие някой този филм
Автор: godmoney   
Дата:   24-04-09 14:06

той нов бре, още не е изля'ал

Отговори на това съобщение
 Re: Прогноза - гледал лие някой този филм
Автор: Lalinda   
Дата:   24-04-09 15:43

Слушах екипа как го хвали.

Но понеже съм гледала "Мила от Марс" и ми се видя по-безумно и декларатимно комунистически и от филмите от комунистическо време, ще си го спестя.

http://zar.bg/view_article.php?article_id=3829

Впрочем, почетете сами:

Прогноза за нов успех на Зорница София
Life / Теодора Каролеева

Ако преди време мнозина бяха вторачили погледите си към Зорница София и дебютния й филм "Мила от Марс", то очакванията за втория й игрален филм са още по-големи.

Премиерата на "Прогноза" е на 14 април (вторник) в кино Арена Запад. Три дни по-късно лентата ще тръгне по екраните в страната.

Теодора Духовникова, Део, Асен Блатечки, Юлиан Вергов, Стефан Щерев и хърватският актьор Крешимир Микич са звездите в "Прогноза". А прогнозите за него са за пореден успех за Зорница София.

"Прогноза" е филм за балкански конфликти с хепиенд. Мъжка история, в която жената е двигател на действието. Любов и политика в приключенски жанр.

Зорница София: Не знам дали искам аз да давам определенията за филма. По-скоро искам да застана на вратата на киносалона и да събирам листчета, които хората ми дават. Листчета, на които са написали с едно изречение какво е "Прогноза". Ако има само едно определение за даден филм, то това е нещо като лозунг. А в случая с "Прогноза" не е така - това е животът на съвременните хора, това е една съвременна любовна история за готини младежи. Във филма има любов, има кавги, има вятър, има мания, има и нещата, които ни обединяват, има и малко политика.

Действието в "Прогноза" се върти около българин, българка, хърватин, македонец, сърбин. Поради различни причини те се събират на един турски остров, за да карат сърф. А споровете за националната им принадлежност са по-скоро забавни, отколкото драматични.

Зорница София: Темата за отношенията между хората на Балканите ми е любопитна още от времето, когато обикалях с "Мила от Марс" по различни фестивали. Тогава "Мила от Марс" не пасваше към общата група на балканските филми, беше нещо различно. Не беше традициционният такъв филм, в който има драми, мрачности, които задължително имат фатален край. Почти няма балкански филм с хепиенд, като изключим сръбските комедии, но това си е друг жанр. Та в един момент започнах да се вбесявам много, защото усетих, че ни напъхват в клише. Действителността, която ни заобикаля, е толкова различна от филмите, които се правят за балканците. Все едно ние живеем някъде другаде, на Марс или на Луната. В един момент аз не можех да се припозная в тези балкански филми, които гледах по фестивали. И този ми гняв, че ни напъхват в кутийка, породи желанието ми да направя съвременна история за нас, в която зрителят да може да се припознае.

Колко балканци всъщност има в екипа ти?

Зорница София: Например първият ми асистент е македонец. Самият факт, че с него не се душихме, въпреки че във филма се спори кой е първият македонски цар, показва начина, по който съвременните хора реагират на тези тъпотии, за които преди две поколения са се водили войни.

Новият филм на Зорница София "Прогноза" тръгва по кината от 17 април. Освен в София от тази дата той ще се завърти и в киносалоните в Пловдив, Варна и Стара Загора.

Отговори на това съобщение
 Re: Прогноза - гледал лие някой този филм
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   24-04-09 15:47

пак ли ще плюем [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Прогноза - гледал лие някой този филм
Автор: hash   
Дата:   24-04-09 16:41

Аз го гледах. Никак не съжалявам за времето, което отделих. Някои неща ме подразниха, но като цяло за български нов филм е много добре [smilie24] Има над какво да се замисли човек като го гледа. Може би малко дълбочина му липсва само.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.