Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-04-09 16:42

Край на протестите по пътища и жълти павета
23 април 2009 / News.dir.bg
Да се забрани провеждането на митинги и манифестации в определени зони около сградите на парламента, президентството и Министерския съвет, в непосредствена близост до военни и други обекти, свързани с националната сигурност, както и по републикански пътища.
Това предвижда одобреният от правителството проект на закон за събранията, митингите и манифестациите.
Ограничителните зони ще се определят със заповед на кмета на съответната община или кметство, съгласувано с директора на областната дирекция на МВР. В населени места при провеждане на митинги няма да е позволено използването на моторни превозни средства и животни. Предвидени са и санкции от 500 до 3000 лева, освен ако не става дума за престъпление, за което са предвидени по-тежки наказания.
Кметската забрана за провеждане на митинг ще може да се обжалва пред административен съд, предвижда още законопроектът. Според разпоредбите на сега действащия закон обжалването се извършва пред изпълнителния комитет на общинския народен съвет - орган, който вече не съществува.
Пропускът в нормативната уредба е причина за редица осъдителни решения на Европейския съд по правата на човека срещу България, се казва в мотивите на правителството. Предложението дава право на организатора на събранието, митинга или манифестацията да обжалва кметската заповед в 3-дневен срок от получаването й. Жалбата няма да спира изпълнението на заповедта. Съдът се произнася в срок от 24 часа, като решението му се обявява веднага и е окончателно.
Организаторите на събрания или митинги са длъжни да уведомяват кмета на общината най-малко пет работни дни преди началото им.
Кметът може да забрани провеждането на мероприятието, когато има несъмнени данни, че то създава непосредствена заплаха за насилие, реална заплаха за националната сигурност, обществения ред, живота и здравето на хората.

[smilie9] Е ТЕЗИ ВЕЧЕ СЕ ОСРАХА СЪВСЕМ!!! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   23-04-09 16:44

да забранят и всякакви височайши срещи, които блокират живота в София [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: godmoney   
Дата:   23-04-09 16:45

тия дни от парламента избликват егати законите, на луда крава ми намирисва

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: Mick   
Дата:   23-04-09 16:47

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: fove   
Дата:   23-04-09 16:48

И къде ,според тези престъпници,ще е разрешено да се протестира.И пак Европейските институции са им виновни.Може би пред Централни гробища или по Кремиковските табани ще протестираме.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: Todd   
Дата:   23-04-09 16:50

Язе викам да забранят София !!!!

Чиста работа - шем ще се приберете у дома , нем ония тъпаци ще се шляят немили недраги сами .Нема да има кой да ги гледа и ша починат от мъка !!!

И ша им забраним да излизат от там - се в София да си стоят !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   23-04-09 16:50

пред Централни гробища ще е добре [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-04-09 16:50

Май ще си протестираме както и досега - мирно и кротко пред салатките у дома, и по форумите... да не им пречим да се ояждат. Ама хак са ни... щото пак за тях ще гласуват циганите и малоумниците [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   23-04-09 16:51

Не е нормално с цели седмици да затварят жълтите павета, а също така и бул. "Дондуков". Писна ми. Искам да си върша работата без някакви недоволни селяни, които цял живот само в Кремиковци са работили да ми затварят пътните артерии. На който не му харесва да работи там да си вдига багажа и да напуска!

И аман от ония вътре, които се крият в кулоарите, аман. Затова че допускат хората да стоят със седмици и да блокират, вместо да им замажат очите с нещо и да ги разкарат от улицата. [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: dila   
Дата:   23-04-09 16:52

Олелелеле забраниха да се протестира, какво ли ще измъдрят докато си свършат мандата ...може би да не дишаме техния вуздух...,или да не ходим/караме коли по път по който те минават ...,или да махнат градинките около въпросните сгради и обекти, защото хората, които ги посещават вероятно ще попречат на сигурността...., а пък може и градинките "около" паметниците...,за да не бъдат обеспокояваниии....В момента не ми иде точно нито една народна поговорка - всичките взети заедно са малко

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   23-04-09 16:54

То все едно ние се нас...хме да протестираме...

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: dila   
Дата:   23-04-09 16:55

ChiTsuJo : Не протестират само Кремиковци или земеделците....и аз протестирам, а повярвай няма къде да се махна и не виждам защо пък и откъде накъде.
Прави са хората нека да затворят вси4ко ей тъй да ни дойде малко акълът ...жалко само, 4е са толкова малко[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   23-04-09 17:01

Акъл не идва, както се видя. Идват избори обаче [ezik] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: totosea   
Дата:   23-04-09 17:03

да живее свободата демокрацията и да върнат член1 от конституцията и да мирясат

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: dila   
Дата:   23-04-09 17:03

[ezik] Мамуна [ezik] знам аз как протестираш ти [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   23-04-09 17:04

КАК? [smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   23-04-09 17:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: asahi   
Дата:   23-04-09 17:16

Смятай кметя каква зона ще им определи.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: Императорът.   
Дата:   23-04-09 17:18

Георги право казва - да ги извадим от кабинетчетата им и там - пред паметникът на Царят Освободителят да им видим сметката !!! Те ще ни кажат къде да протестираме и къде не - бе тая земя Българска да не им е бащиния ?!? [smilie22] [smilie22] [smilie22]

А могат да затварят половин София щото някакви си са се домъкнали пак, нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: fonnayden   
Дата:   23-04-09 17:19

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ПИСНА МИ.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   23-04-09 17:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: Императорът.   
Дата:   23-04-09 17:22

аз не бях със.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: dila   
Дата:   23-04-09 17:22

Е не може ли да протестираме и с фотоапарати...и все си мисля, 4е снимахме едно нещо, което се нари4а репортаж, не сеир

Отговори на това съобщение
 Re: Край на протестите по пътища и жълти павета
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   23-04-09 17:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   23-04-09 18:07

mi hubawo! samo tsapate centara na stolitsata s tezi mitingi !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.