Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Големи професионалисти, бря!
Автор: e-mil   
Дата:   23-04-09 11:27

Малко от днешната пропаганда:
Стандарт
Едни тъпи бандити карали много бързо, полицията ги спряла и хоп! - открила маски и ножове в багажника. Предположението: 150 км/ч издъниха банда за откупи. Обаче хем били банда за откупи, хем още не било сигурно: "Проверява се дали бандитите не са участвали в отвличането на бизнесмена Киро Киров."
Но чукаме на "Прочети още..." и се оказва, че даже знаем коя е бандата: МВР залови случайно част от бандата, похитила бизнесмена Киро Киров.
И по-надолу (да не би да пропуснем):"Според разследващи заловените бандити са част от бандата, похитила бизнесмена Киро Киров."
Ама само Киров ли. Я да ги натопим и за други: "Криминалисти обаче предполагат, че точно тези петима бандити са пратили плика със SIM картата на дъщерята на [Вене] Сотиров" [smilie5]
Чак накрая на статията с половин уста се оправдават:"Според други източници обаче заловената банда няма нищо общо с отвличанията на двамата бизнесмени. Тези хора са обикновени бандити, които се занимават с магистрални грабежи..."

Добре де, може ли да ни смятат за толкова тъпи, че в един и същи брой на вестника си противоречат безогледно?

24 часа
го дават малко по-кротко, но и според тях това е банда за отвличания: Заловиха похитители, но не на Киров

Труд
Както обикновено в "Труд" са най-умни: изпълняват си правителствената поръчка, но по-резервирано: Проверяват маскирани за отвличанията
"По непотвърдена информация те ще бъдат подложени на кръстосан разпит..."
"Според запознати било твърде съмнително, че петима се разхождат с маски и ножове по магистралата само седмица след освобождаването на Киров и похищението на Вене Сотиров."

Мали-мали-и... това Наказателния кодекс за нищо го нямаме в тази страна: "Чл. 146. Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му припише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева, както и с обществено порицание."

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: Todd   
Дата:   23-04-09 11:32

Бахти , вече нема да карам със 150 че ще ми ровят багажника [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: e-mil   
Дата:   23-04-09 11:34

Ти остави ровенето, ами ще има и кръстосан перд... такова-а... разпит. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: asahi   
Дата:   23-04-09 11:38

Малии, имам джобно ножче в колата [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-04-09 11:39

Тия и за изнасилване да ги приберат - и за това имат инструментите!

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: stzz   
Дата:   23-04-09 11:44

Отвличания, задържания.......................
все за откуп!

[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: ksuhorukov   
Дата:   23-04-09 11:52

Божеее, де да крия репликите на М16...

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: seymour_sz   
Дата:   23-04-09 11:59

Лелеее, маската на малкия още е в колата ми[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: Todd   
Дата:   23-04-09 12:41

Божкее какъв кинжал имам в таралясника - убаво че не вдига 150км [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: asahi   
Дата:   23-04-09 12:49

Добре, че демонтирах картечницата.

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: TNT   
Дата:   23-04-09 12:52

тиентито брои ли се? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: asahi   
Дата:   23-04-09 12:56

Ако го намерят се брои. Даже 2 пъти.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   23-04-09 12:59

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-09 13:39

А аз имам цяло мачете в багажника... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-04-09 13:49

Аз в гащите имам уй. Ше ме арестуват ли за изнасилване?

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-09 14:00

По-скоро разни каки ще ти се разсърдят, че место да го ползваш тоя уй по предназначение ми висиш по форумите.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: stoyan_5   
Дата:   23-04-09 14:04

Постинга е изтрит от автора.



Публикацията е редактирана (23-04-09 14:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-04-09 14:09

Аман от каки бе Дзафе! Вече не са на мода. На мода са батковците!

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-09 14:12

Е щом за батковци става дума тогава и с халка трябва да се пофалиш [smilie5] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-04-09 14:19

а! Като каза халка се сетих:

Баба получава колет от внук си войник. В колета - граната и бележка:
"Мила бабо, ако дръпнеш халката ще получа три дни отпуск."

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: totosea   
Дата:   23-04-09 14:56

въх лйох амчи аз ни карам кулатъ как ши мъ фанът ся тяа да напрая нещу[ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: e-mil   
Дата:   24-04-09 07:15

Бързичко ги пуснаха:
"Само преспали в ареста"
Но сега пък се оказва, че не били случайно спрени за превишена скорост: "...полицията е получила сигнал, по който ги е задържала." И пак е съобщено от "отлично информиран източник" [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: BOriSoFF   
Дата:   24-04-09 10:51

Баси якото!
Дивият запад ряпа да яде. Да дойдат тука да видят какви каубои има и какви ловци на глави...и шерифите да не забравяме, че са на ниво.


Кой ми боядиса коня зелен?!
Аз
Амииии изсъхнал е...ако искаш може да го лакираш

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: PeterPAN   
Дата:   24-04-09 12:32


Рекетьори, близки до Златко Баретата, нарочно си сложили качулки пред полицаите
Сн.: Булфото
Хванатите маскирани бандити си направили майтап
24 април 2009 / News.dir.bg
Задържаните вчера петима души от София на магистрала “Тракия”, за които имаше съмнение, че са похитителите на бизнесмена Киро Киров, са освободени от ареста на РПУ-Ихтиман.
Полицията предполага, че групата, за която има информация, че гравитира около арестувания Златомир Иванов-Златко Баретата, се е занимавала с рекет, но не и с отвличания, пише в. “24 часа”, като се позовава на източници от полицията.
Маскираните ще бъдат глобени с акт за административно нарушение, защото не са изпълнили полицейско разпореждане. При проверката в аудито им били намерени 4000 лева.
И петимата са криминално проявени, от Варна, имат висящи производства за грабежи, изнасилвания и опити за отвличане. Има съмнения, че са се връщали от поредната “наказателна операция“ в Пловдив или Пазарджик и намерените пари са от рекетиран човек.
Според в. “Телеграф“, цитиран от БЛИЦ, задържаните край Ихтиман са си направили лоша шега с полицията. След като видели, че насреща им има ченгета, веднага надянали черни маски на главите си. Така искали да ги провокират, разказват пред изданието разследващи. Дарик радио потвърди тази информация, като уточни, че е изтекла от следствието, а не от МВР.
От МВР съобщиха, че петимата бандити са отказали да отворят багажника на автомобила, опитвайки се да осуетят полицейската проверка. При оглед в купето и претърсване на пътниците са намерени маски и различни видове оръжие.
"МВР продължава да работи много упорито по залавянето на похитителите на зачестилите отвличанията, но групата, задържана на АМ „Тракия” нямат общо с тези престъпления", каза днес министърът на вътрешните работи Михаил Миков, цитиран от БТА. Има двама покойници в списъците на Яне Янев, които той предаде във връзка с данни за две групи, които извършват отвличания, уточни още Миков във връзка с вчерашните срещи на депутата с вътрешния министър.


http://dnes.dir.bg/2009/04/24/news4347972.html

Отговори на това съобщение
 Re: Големи професионалисти, бря!
Автор: explorer   
Дата:   24-04-09 14:04

Майтап бе, Уили. Бал с маски.
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.