Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 питанка за....
Автор: стелиян   
Дата:   22-04-09 15:45

Знае ли някой дали се произвежда нещо подобно в България?https://photo-forum.net/static/forum/2009-04/nozi3635.JPG
http://www.eskalada.com/images/houses/1603200922722.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: zizero   
Дата:   22-04-09 15:50

Има такива на една бензиностанция в Луковт , ако се поразровиш можеш да намериш телефон и там да попиташ от къде са им. Имат доста такива мебели, а отпред даже има 1 към 1 колата на Флинстоун [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: стелиян   
Дата:   22-04-09 15:52

Благодаря ти за ценната информация!!!

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: vga   
Дата:   22-04-09 15:57

оо това изглежда фантастично яко! сподели информация ако разбереш за в България - вижда ми се сложно откъм логистика честно казано, или се сглобява на място?

Не знам дали тук е мястото да питам ама като е станало въпрос за яки работи...

Вижте този линк http://www.simondale.net/house/index.htm

Да кажем че съм си намерил суучастници да си направя подобна къщичка в България - някой може ли да ми каже дали се изискват същите документи като за нормална къща или не? Какви изисквания ще ми наложи кретенската ни държава за един такъв градеж?

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: livinginchaos   
Дата:   22-04-09 16:10

Ееее и беседката и къщичката са класики... много добре стоят! Ще си правя такава и аз!

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: стелиян   
Дата:   22-04-09 16:50

ами писах на хората и ми отговориха,че има възможност за доставка в България.не писаха подробности,нито цени.днес пак ще им драсна за по-подробна информация.

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: Todd   
Дата:   22-04-09 17:01

Комшията как нема работа ако го заинтересуваш финансово и му покажеш снимката ....агале агале за една седмица викам че ще я стъкми !!!!
Материала от него ......нали в гората живеем :)

В тая кошара нема нищо сложно !!!


Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: nik1   
Дата:   22-04-09 17:05

Стелияне, питай дали е от дърво защото може и да е "найлон"
Слушай Todd , той и от ракия разбира - `щото като я построиш ще черпиш

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: стелиян   
Дата:   22-04-09 17:28

:))арно бре момци,ще черпя само работата да стане.
и не,не е от найлон а от дъб някакъв мисля

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: seymour_sz   
Дата:   22-04-09 18:02

Ха, егати готината хобитска къщичка! [smilie10]
Направо ми се прищя да си имам една такава някъде из дебрите балкански...

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: vga   
Дата:   22-04-09 18:56

seymour, проблема е че доколкото дочувам си се изискват всички разрешителни и т.н. като за нормална къща... ВиК, пожарна безопасност, други изисквания които не знам... иначе така като гледам, и място съм си набелязъл и хора да ми помогнат... и на мен ми се прищя като я разгледах внимателно. ама да ми я впишат в кадастъра... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: стелиян   
Дата:   22-04-09 19:26

не мисля,че са нужни документи за каквото и да било.хората като си правят беседки да не вадят документ за тях?
проблема е,че не мога да намеря някой в България да направи такова нещо а транспорта от Литва до тук нямам идея колко може да струва

Отговори на това съобщение
 Re: питанка за....
Автор: altea   
Дата:   22-04-09 20:40

Във вилната зона между Балчик и Албена има подобна вила, но е градена от нормални строителни материали, въпреки че отвън е измазана така, че прилича на пещера. Отпред има колони, завършващи с птичи крака и т.н. Изобщо произведение на изкуството и фантазията. Строителите отказали да строят такова нещо и собственикът си я изградил сам. Жалко че залеси оградата и вече нищо не се вижда и не мога да ви пусна снимки, пък били те и от сапунерка. Всичко е в стила на Флинтстоун. Просто е забележително творение и би трябвало да я показват като музей.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.