Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: fundamental   
Дата:   20-04-09 10:36

Имаше ли фенове от ФФ на партито [smilie5] [smilie5] ??
Споделете мнение....
Аз ще започна пръв..... ужастна организация, псевдо ефекти, изключително евтини и пошли, над 90 попюлея от картон !!! забележете, за които предварително се тръбеше в медиите, че ще са уникални [smilie19] [smilie19]
Някакви уж летящи танцьорки ....[smilie19]
Недоразумението Стивън, които успя за около 3 часа да ме приспи около десетина пъти. Никъде не беше споменато, че Ван Дайк ще излезе чак в 2:00 [smilie19] [smilie19]
И най вече страхотно смотания саунд които просто опорочи всичко. Бях на 5 метра пред пулта, където се чуваше само бас и нищо друго, реших, че е от мястото и реших да проверя абсолютно всяко едно кътче в залата.... еми уви, АБСОЛЮТНО същото [smilie19] [smilie19] В тази зала, трябва да забранят концертите със закон [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie9]
След 15 години чакане, видях най накрая любимия си ди джей, в преекспонирана лоша светлина, за която са виновни единствено и само организаторите.... Иначе, при по добър саунд/или поне някакъв саунд/ и навременно излизане на сцената, мненията които събрах щяха да са съвсем различни [smilie3]
Самия сет на мен многооооо ми хареса, но навярно това ще е само за истинските фенове, всички които просто са били там заради партито ще са разочаровани....
БГ шит [smilie19] [smilie19] [smilie19]

И естествено се появиха вече изумителни статии, като тази например: http://news.ibox.bg/news/id_151544027[smilie9]

Ремикса на ето това парче най ми хареса :http://vbox7.com/play:63230c26

[beer] [beer] [beer] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: roussinoff   
Дата:   20-04-09 11:59

Жалко! Начи да не съжалявам че не можах да отида.....

Отговори на това съобщение
 Re: paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: fundamental   
Дата:   20-04-09 12:02

Пича се раздаде на макс. [smilie7] За съжаление, повечето ще го запомнят с лошо, заради всички странични фактори.... Амам дреме ми... Ако излезе сета из торентите, препоръчвам горещо.....
Лично аз ще го диря, ще си правя прайвът парти и ше карам на спомени [smilie5] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: Ginka   
Дата:   20-04-09 16:38

фундаментал, с цялото ми голямо уважение към теб , мога да споделя - перфектна организация, Стивън се раздаде на макс.
Танцьорките бяха невероятни с перфектни и уникални костюми, а човекът , който ме приспа беше самият Пол ван Дайк.явно вече му е минало времето.кофти си беше миксирал комерсиалните парченца.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: otkata   
Дата:   20-04-09 21:02

фоо, пък като идваш към сф вземи дрънни един телефон [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: fundamental   
Дата:   20-04-09 22:13

хихихи [smilie5] разни хора, разни идеали [smilie21]

отка, нямах време пич [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: paul van dyk - sofia 18.04.09
Автор: pr0peller   
Дата:   21-04-09 20:37

Sujalqvam za Latinicata no sum na bach kudeto nemam (po razbiraemi prichini). Na vyprosa.
predi 2 meseca bqh v Stockholm na parti na Paul Van Dyk. Izvinqvam se, no na choveka izobshto ne mu e minalo vremeto. Ako organizaciqta i sauna e bil dobyr v Sf tozi chovek e nqmalo da prespi nikogo :)
Kolkoto do tova dali se razdava ... Kolkoto moje i oshte tolkova :)
Az sum go gledal na jivo nqkolko pyti i v Amsterdam na Black pyrvite godini I na Sansation White i v Rome i v Stockholm ... Bez komentar...
Nqma takova izjivqvane ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.