Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 F1 в Шанхай
Автор: asahi   
Дата:   19-04-09 10:21

Не смогват да изпомпат водата от каските [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: e-mil   
Дата:   19-04-09 10:49

А-а, смогват те, ама са заети с изпомпването и не успяват да натиснат спирачките. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: apollo   
Дата:   19-04-09 11:39

Ле леее какво ще правят феновете не Ферари и Макларън след като и двата отбора се насират здраво... те негърчето се върти а циганчето направо си отпадна[smilie18]

Гасете телевизора най-добре[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: Стефан   
Дата:   19-04-09 11:42

Все едно че гледам състезание с моторници [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: yan   
Дата:   19-04-09 11:57

Детето чудо[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: chr   
Дата:   19-04-09 11:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: apollo   
Дата:   19-04-09 12:12

След Шуми отново Германец кара незабравимо [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: asahi   
Дата:   19-04-09 12:14

При награждаването пуснаха познато парче [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: maldito   
Дата:   19-04-09 12:40

най сетне малко разнообразие [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: ukk   
Дата:   19-04-09 14:00

Фетел и Нюи - найдобрата комбинация [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Дифюзъри-мифюзъри - докато мрънкалата Ферари си губят времето да се оплакват да бяха се хванали да си оправят крантите, че направо ми е жал - 3 състезания без точки и все с технически проблеми [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: vinse   
Дата:   19-04-09 14:03

Ега не вАли 3 сезона под ред [smilie18] Иначе състезанието беше добре. РедБул ви дава крила [smilie24]



Публикацията е редактирана (19-04-09 14:03)

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: apollo   
Дата:   19-04-09 14:03

И каква стана тя, все карачи на мокро дето се биеха в гърдите се въртяха като пумпали а Себастиян беше като по релси [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: apollo   
Дата:   19-04-09 17:16

Абе и тук стана като Канон/Никон... Ферари и Макларън ги няма никакви и понеже тук почти всички симпатизират на един от двата отбора а не на пилот то ето резултата, всеки цъка с език и се е покрил [smilie18]

Мисля, че една чиста пилотска победа е много по-ценна от такава на набъкан с пари отбор нали[smilie11]

Това което показа Себастиян е баш пилотиране и победа с чист талант [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: F1 в Шанхай
Автор: vinse   
Дата:   19-04-09 19:00

Не е баш така, РедБул имаха много силна кола в това състезание и без да отричам отличната работа на Фетел ще кажа, че победата му дойде и заради много добрия болид.
Да вземеме пример от миналата година - победата на Фетел в Италия когато караше за СТР - ето това си беше пилотска победа, със скапана кола в скапано време скапа конкуренцията. Сега предвид това, че Уебър (който не е лош пилот, но в никакъв случай не го определям за талант) взе второто място без особени проблеми, може да се каже, че победата за РедБул дойде заради добрия болид.

Що се отнася до симпатизирането - когато съм ходил на състезание от Ф1, да не кажа голяма дума, но може би 50-60% от публиката съм я виждал в червено, нормално е когато симпатизираш на един отбор да сипатизираш и на пилотите в него, необръщайки внимание на пилоти от други тимове. Предвид това, че феновете на МКЛ и ферари, които заемат основния процент от всички фенове на формула 1, не виждат пилотите си в челото е нормално да не им се говори много [smile]

Аз лично също не съм фен на това отбори като БраунГП и РедБул да се борят за победата, не че не обичам разнообразието, просто от изминалите години съм свикнал все големи отбори да се борят за титлата. При борба между големи отбори тръпката е коренно различна (в добрия смисъл на думата), някак си в момента не усещам напрежението, така както миналите години, когато примерно ферари и МКЛ се хванат за гушите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.